Powitajki przy kawie 54

01 grudnia 2019 09:55 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

W trabke  chętnie bym dmuchala 
Gdybym ja pod ręką miała
Zadowole się garnkami
Będę stukać pokrywkami 
Też muzyka będzie piękna 
Więc rodzinka niech nie steka :-)

a może by tak topik twórczości własnej....?tego jeszcze nie było 
01 grudnia 2019 09:59 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, i mamy już grudzień, ostatni miesiąc roku, oby był nam jak najbardziej przyjazny,obfitujący w pozytywne wydarzenia i emocje.A teraz u mnie czas na niedzielna kawę chociaż niektórzy to już pewnie dawno po.Wszystkim przyjemnego, spokojnego dnia życzę 
01 grudnia 2019 10:00 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A mnie babcia bombonierke dała w pierwszy dzień adwentu Mon Chèri  czarne opakowanie takiej jeszcze nie wchłaniałam ,czerwone i owszem :mniam:nie zjem przeczekam w okopie:hihi:

Ja dla mojego pieska kupiłam kalendarz adwentowy. Grzecznie czekał aż adwent nadejdzie. Dzisiaj pierwszy psi przysmak dostanie 
01 grudnia 2019 10:01 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:super:a może by tak topik twórczości własnej....?:hihi:tego jeszcze nie było 

To  chyba zły pomysł 
01 grudnia 2019 10:11 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

U mnie też bez świeczek. Pdp katolik ale zimny jak pies. Właśnie oznajmił, że 20 grudnia idzie do szpitala i chyba zostanie na święta . Ale co to mnie obchodzi. Ja jadę 11 grudnia do domciu. Jakaś ZmiennicZka posiedzi w tym okresie sama. Podobno Ukrainka ma przyjechać. Ja wracam do domu na święta. :-)

Przykre ale cóż . Margaretka już zapomniała świeczki , bardzo chętnie by sobie podpaliła  niestety nie tylko świeczki!
01 grudnia 2019 10:29 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Ja dla mojego pieska kupiłam kalendarz adwentowy. Grzecznie czekał aż adwent nadejdzie. Dzisiaj pierwszy psi przysmak dostanie :-)

To takie coś jest ?
01 grudnia 2019 10:30 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Przykre ale cóż . Margaretka już zapomniała świeczki , bardzo chętnie by sobie podpaliła :-) niestety nie tylko świeczki!

No takie grzanie niewskazane
01 grudnia 2019 10:31 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

To  chyba zły pomysł :-)

Skoro tak uważasz
01 grudnia 2019 10:34 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No takie grzanie niewskazane

Czujniki mamy ,  strażak za płotem , ale wolę nie ryzykować!
01 grudnia 2019 10:37 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Skoro tak uważasz:-)

Jak kogoś najdzie wena twórcza to może sobie rymnac przy kawie 
Ciężko tutaj się poruszać. 
Moderator powinien trochę uporządkować. Dzisiaj szukałam topiku z wypiekami i znalazłam ale nie ten w którym wczoraj pisałam. 
01 grudnia 2019 10:38 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

To takie coś jest ?:zaskoczenie1:

Tak. W Niemcach to wszystko jest 
01 grudnia 2019 10:43 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Czujniki mamy ,  strażak za płotem , ale wolę nie ryzykować!

W swojej pracy( jeżeli chodzi o babcie) to miałam do tej pory 1 × z Al i 1× bardzo zaawansowana demencja a reszta babuszek fit.  A ta tu  ło matko fit do potęgi drugiej 
01 grudnia 2019 10:49 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

W swojej pracy( jeżeli chodzi o babcie) to miałam do tej pory 1 × z Al i 1× bardzo zaawansowana demencja a reszta babuszek fit.  A ta tu  ło matko:zaskoczenie1: fit do potęgi drugiej :hihi:

W tym roku oprócz jednego przypadku agresywnej demencyji i jednego wyjątkowej Złośliwości 
To też sami fit podopieczni mi się trafili i na dodatek bardzo wiekowi poniżej 90 nie schodzili 
01 grudnia 2019 10:58 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A mnie babcia bombonierke dała w pierwszy dzień adwentu Mon Chèri  czarne opakowanie takiej jeszcze nie wchłaniałam ,czerwone i owszem :mniam:nie zjem przeczekam w okopie:hihi:

Fajnie masz a ja jak sobie sam nie kupię banana w czekoladzie, to nikt mi tu nic nie da

Na ostatniej szteli, ta sprzątaczka z Bośni, na pożegnanie przyniosła, kalendarz adwentowy i słodycze, dla najmłodszego syna. Sama też ma chore dziecko. Przemiły gest 
01 grudnia 2019 11:09 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Fajnie masz:radosc1: a ja jak sobie sam nie kupię banana w czekoladzie, to nikt mi tu nic nie da:-(

:smiech3:

Na ostatniej szteli, ta sprzątaczka z Bośni, na pożegnanie przyniosła, kalendarz adwentowy i słodycze, dla najmłodszego syna. Sama też ma chore dziecko. Przemiły gest :-)

Panuj nad tą bananową chcicąa gest przemiły faktycznie
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.