Powitajki przy kawie 54

01 grudnia 2019 11:11 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Panuj nad tą bananową chcicą:hihi:a gest przemiły faktycznie:tak:

01 grudnia 2019 11:13 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:do bani:
:smiech3:

Z tego co pisałeś to już sporo tego wchlonąłes zresztą Gusia też je lubi bananowy jest po prostu żywot Wasz
01 grudnia 2019 11:17 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Z tego co pisałeś to już sporo tego wchlonąłes :-)zresztą Gusia też je lubi :-)bananowy jest po prostu żywot Wasz:smiech3:

No Gusia, to  bananowa

01 grudnia 2019 11:25 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

No Gusia, to :piatka: bananowa:oklaski:

:smiech2:

Jasne, nawet kiedyś spódnice bananowe nosiłam ,ale pewnie mało kto tutaj wie, co to takiego 
01 grudnia 2019 11:32 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jasne, nawet kiedyś spódnice bananowe nosiłam :-),ale pewnie mało kto tutaj wie, co to takiego 

Ja wiem ale ciut za smarkata byłam i mama mi nie chciała takiej sprawić. Bananowa młodzież to określanie nadal aktualne 
01 grudnia 2019 11:33 / 6 osobom podoba się ten post
Po śniadaniu babci zapytała się mnie czy moglabym zostać u nich parę dni dłużej najlepiej do 23 grudnia bo oni nie potrzebują nikogo na Święta i Nowy Rok , bo wyjeżdżają do córki i opiekunka była by sama a oni muszą ekstra ta Swieta płacić.
No tak a o mnie oczywwisnie nie pomyśleli że mam rodzinę i też potrzebuje Święta przygotować .
Odmówiłam wiadomo, 
01 grudnia 2019 11:37 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Po śniadaniu babci zapytała się mnie czy moglabym zostać u nich parę dni dłużej najlepiej do 23 grudnia:zaskoczenie1: bo oni nie potrzebują nikogo na Święta i Nowy Rok , bo wyjeżdżają do córki i opiekunka była by sama a oni muszą ekstra ta Swieta płacić.
No tak a o mnie oczywwisnie nie pomyśleli że mam rodzinę i też potrzebuje Święta przygotować .
Odmówiłam wiadomo, 

A do którego zostajesz? 
01 grudnia 2019 11:38 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A do którego zostajesz? 

20 grudnia wyjeżdżam
01 grudnia 2019 11:41 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Po śniadaniu babci zapytała się mnie czy moglabym zostać u nich parę dni dłużej najlepiej do 23 grudnia:zaskoczenie1: bo oni nie potrzebują nikogo na Święta i Nowy Rok , bo wyjeżdżają do córki i opiekunka była by sama a oni muszą ekstra ta Swieta płacić.
Odmówiłam wiadomo, 

Do córki niech pojadą parę dni wcześniej. 
01 grudnia 2019 11:43 / 3 osobom podoba się ten post
Pytanie mam do tych, którzy wracają tuż przed Świętami. Macie już zarezerwowany transport powrotny.? Boję się, że o miejsce będzie trudno a firma jak to firma zawsze mają czas. 
01 grudnia 2019 11:44 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie w niedzielny poranek, a wlasciwie , to prawie południe. 
Nie pada, nie wieje, nie ma mrozu i słońca też nie ma-szaro i nijako. 
Muszę zadbać o to, żeby ten dzień trochę bardziej kolorowym uczynić. 
Qrcze  ,przegapiłam, a właściwie przespałam, pierwszą godzinę DDTVN ,a jednym z gości był syn mojej koleżanki, podróżnik, badacz, fajny chłopak, na stałe mieszkający w USA . Razem z moim synem zdawali maturę w liceum ,które ja też skończyłam. Nawet ten sam chemik nas uczył.
Mnie wydawało się to fajne, syn nie zawsze był z tego powodu zadowolony .
Miłej niedzieli Wam życzę w blasku świecy w adwentowym wieńcu. 
01 grudnia 2019 12:24 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Pytanie mam do tych, którzy wracają tuż przed Świętami. Macie już zarezerwowany transport powrotny.? Boję się, że o miejsce będzie trudno a firma jak to firma zawsze mają czas. 

Tak mam. Ja jadę 11 grudnia. Pasowało mi busem bo mieszkam na wsi i nie ma mnie kto przetransportować z dworca.  rezerwowalam już w połowie listopada. Moja koleżanka jedzie tydzień po mnie i w ten sam rejon co ja i już nie było miejsc w busie. W innych też pytała i doopa. Zarezerwowała ostatecznie Sindbada, zeby nie daj Boże nie musiała przedłużać pobytu bo i tak ledwo ostatkiem sił ciągnie. Jej pasuje Sindbadem bo mąż po nia wyjedzie do Lublina. Pomysł już o tym bo to będzie goracy okres powrotów. 
01 grudnia 2019 13:03 / 5 osobom podoba się ten post
Siedzę i  we włoskiej knajpce w parku nad jeziorkiem w tle dobiegają mnie takty Ave Maria... cisza i spokój. Ale mglisto nad jeziorem. Wypiję kawkę i na poszukiwania Pani idę
Jak zwykle żartuję... Złośliwy by powiedział.. On jest tylko mocny w gębie

No to pyrsk ludkowie
01 grudnia 2019 13:06 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Siedzę i :pije kawe2: we włoskiej knajpce w parku nad jeziorkiem:-) w tle dobiegają mnie takty Ave Maria... cisza i spokój. Ale mglisto nad jeziorem. Wypiję kawkę i na poszukiwania:sprzatanie: Pani idę:smiech2:
Jak zwykle żartuję... Złośliwy by powiedział.. On jest tylko mocny w gębie:zawstydzony:
No to pyrsk ludkowie:hihihi:

Przełam rutynę ! Nie żartuj !
01 grudnia 2019 13:10 / 4 osobom podoba się ten post
Odmeldowuje się, biorę rozpęd i sru.....tutu w kimonkomuszę dobrze wycyrklowac żebym w Wanda nie przygrzała
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.