Powitajki przy kawie 54

03 grudnia 2019 02:41 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Szczęśliwej podróży :hejka1::-)

:
03 grudnia 2019 06:03 / 10 osobom podoba się ten post
    No i nastał dzień trzeci.Kawa już zaparzona,moja z domu jeszcze.To latanie po piętrach to już daje mi się we znaki,jedynie co,to potem nie mam problemu z zaśnięciem.No,to zaczynam degustacje,bo dziś troszkę wcześniej budzę seniora-jakiś Jego kolega ma być rano.
03 grudnia 2019 06:34 / 10 osobom podoba się ten post
Witam miło Ptaszki śpiewają... serio.... A na zewnątrz trochę chłodno, lecz pogodnie
Życzę smacznej  oraz spokojnego dzionka
03 grudnia 2019 06:54 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Luke i Maluda już kawki naparzyli więc ja narazie  poczęstuje się u nich.  Dziś dzień zakupów bo w lodówce światło już tylko widać. Obiad nam zaplanowany więc roboty dużo też nie będzie. Spokojnego dnia ludkowie i zaczynamy kolejny dzień. Oby był bezstresowy i spokojny. 
03 grudnia 2019 07:01 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry milusińscy Nad ranem miałam sen że przyjechałam na poprzednią sztele gdzie grysikiem dzielili czy mnie się nie może coś fajniejszego przyśnić? U mnie też ptaki śpiewają ale dziś ich nie słyszę ,jedzenie im kupiłam to się zlecąKika67 szczesliwej podróży a wszystkim miłego dnia 
03 grudnia 2019 07:03 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

::hejka1:

Spokojnej i szerokiej drogi. 
03 grudnia 2019 08:16 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wtorkowokawa wypita śniadanie skonsumowanejeszcze trochę czasu i trzeba sie ruszyc do pracy.Dzień jak codzień....może spacer po lesie ,a póżniej po sklepachMiłego dnia
03 grudnia 2019 08:48 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
03 grudnia 2019 09:00 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Za oknem pięknie, mrozek lekki, słońce świeci, a w jego promieniach mój balkon wygląda tak, jakby ktoś całe mnóstwo maleńkich diamentów rozsypał. No cudnie po prostu. 
Popijam kawę, spoglądam za okno i myślę sobie jak dobrze w domku mi jest. I dobrze mi tak, czego i Wam życzę-dobrego ,pięknego dnia 
03 grudnia 2019 10:08 / 5 osobom podoba się ten post
Ludzie co tu jaka cicha msza ???
03 grudnia 2019 10:14 / 6 osobom podoba się ten post
Witam rano mnie wpuszczono na forum.A to się poskarżyłam
03 grudnia 2019 10:19 / 6 osobom podoba się ten post
Witam z rana. U mnie powiało zimą  Miłej pracy wam życzę a ja posiedzę w domowym ciepełku. 
03 grudnia 2019 10:21 / 3 osobom podoba się ten post
Dzien Dobry.Wczoraj wieczorem i dziś rano miałam problem z dodawaniem postow.Czytalam Was ale nie mogłam nic dodać bo pisało że strona nie istnieje.
Oj oj oj kochany Modusiu wyślij swojego informatyka na szkolenie.....dluzsze .Mamy 21 wiek .Żyjemy w dobie komputerów.
03 grudnia 2019 10:21 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Witam rano mnie wpuszczono na forum.A to się poskarżyłam

Chyba zjadłaś "nie" wpuszczono 
03 grudnia 2019 10:26 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Chyba zjadłaś "nie" wpuszczono :spotkanie:

zjadłam masz racje
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.