Powitajki przy kawie 54

21 grudnia 2019 22:55 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Mega sie tym chopok przejol

I wiesz to mnie niepokoi
21 grudnia 2019 23:07 / 1 osobie podoba się ten post
ok,ale jesli rozmawiamy z sobą,to powinniśmy to z sobą wyjaśnić ,bez pomocy koleżanek /nie wiadomo skąd/ktore obrażają mnie ,sądzę bez powodu ,to naprawde nie jest prztjemne
21 grudnia 2019 23:19 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Chyba jesteśmy blisko tzn byłyśmy bo ja pod Frankfurtem koło Darmstad:-)

Z Aniolkiem byłaś bliżej. Szkoda, że się nie zgadalyscie wcześniej bo ona teraz to już w domu jest 
21 grudnia 2019 23:25 / 4 osobom podoba się ten post
Dostałam moje wymarzone perfumy i super referencje. Jestem zadowolona i bardzo szczęśliwa, że wracam do domu 
21 grudnia 2019 23:29 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

ok,ale jesli rozmawiamy z sobą,to powinniśmy to z sobą wyjaśnić ,bez pomocy koleżanek /nie wiadomo skąd/ktore obrażają mnie ,sądzę bez powodu ,to naprawde nie jest prztjemne

No nie jest, ale stanęły za mną murem  co też nie bywa rzadkością w świecie kobiet czy mężczyzn może pomyślały że nie dam sobie sama rady
21 grudnia 2019 23:30 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Chyba jesteśmy blisko tzn byłyśmy bo ja pod Frankfurtem koło Darmstad:-)

Przy dobrej pogodzie z okna widziałam. Wisloch  I Mannheim . Piękna panorama z Panorama strasse 
21 grudnia 2019 23:41 / 1 osobie podoba się ten post
maras1

jestem z bydgoszczy

Fajnie
21 grudnia 2019 23:42 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

No nie jest, ale stanęły za mną murem  co też nie bywa rzadkością w świecie kobiet czy mężczyzn może pomyślały że nie dam sobie sama rady:hihi:

ja Ci nie pomogę nie mój typ. 

21 grudnia 2019 23:45 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Miałam na myśli coś innego że nigdy już nie kupię tylu rzeczy:-)bo jak znieść te walizkę a co dopiero wnieść no któreś tam piętro :hihi:

Ale pomocą kucharza też byś nie chciała być 
21 grudnia 2019 23:46 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

:smiech3:ja Ci nie pomogę nie mój typ. :smiech3:

Kika z czego tak ryczysz bo nie kapuje 
21 grudnia 2019 23:47 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Kika z czego tak ryczysz bo nie kapuje :-)

Wesoło mi 
Na pewno nie z Ciebie 
21 grudnia 2019 23:50 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

I wiesz to mnie niepokoi:-)

Nie niepokój się 
21 grudnia 2019 23:52 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Koniec swiats:-) Vennhausen . Ty z mojej firmy jesteś?:-) nie napisze jakiej no nikt jej nie lubi:niebo pieklo:

Dorotko, jaki koniec świata? Toż to sam jego środek Takiego multi-kulti jak w Dùsseldorfie to w Venhausen nie ma?
A ja chciałam na ten Twój koniec świata, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, trochę byłoby mi szkoda, gdyby się nie udało 
21 grudnia 2019 23:52 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Koniec swiats:-) Vennhausen . Ty z mojej firmy jesteś?:-) nie napisze jakiej no nikt jej nie lubi:niebo pieklo:

Dorotko, jaki koniec świata? Toż to sam jego środek Takiego multi-kulti jak w Dùsseldorfie to w Venhausen nie ma?
A ja chciałam na ten Twój koniec świata, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, trochę byłoby mi szkoda, gdyby się nie udało 
21 grudnia 2019 23:59 / 1 osobie podoba się ten post
Ło matko ,dwa razy to samo ,to pewnie przez to ,że do Ciebie ,Dorotee , piszę 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.