Powitajki przy kawie 55

22 grudnia 2019 06:00 / 8 osobom podoba się ten post

Pozdrawiam Was, życząc dobrego dnia 
22 grudnia 2019 06:52 / 9 osobom podoba się ten post
  No i tak zostały Nam tylko 2 dni do magicznego dnia.Cieszy mnie upływający tu czas ,mniej perspektywa spędzenia Swiat z niesympatycznym podopiecznym.Nie ma co smęcić,świeta miną i coraz bliżej domku,a Wam Kochani miłej i bezstresowej niedzieli-ostatniej adwentowej .
22 grudnia 2019 07:16 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Melduje się jako druga dziś babcia później wstaje i ja też no bo niedzielano i posiedziała wczoraj dłużej przy telewizorze bo fajny film leciał .Tak.... coraz bliżej święta ale tu ich jakoś nie czuje..... ,nie marudzę jednak  bo tak zdecydowałam(nie ja jedna )i tym się pocieszam .Miłego dnia rodacy 
22 grudnia 2019 07:51 / 9 osobom podoba się ten post
Witam Was serdecznie.  Dziś szybki obiadek i biorę się za pieczenie ciasta. Umyslalam 3 sztuki. Śledziki wczoraj już porobilam i zamknięte w słoikach czekają na konsumpcję.  Zostanie mi jeszcze  przygotowanie ryby po grecku i po japońsku. . Teraz czas na szybką kawkę i śniadanko.  Dobrego dnia ludziska Wam życzę. 
22 grudnia 2019 08:13 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam Was serdecznie. :chaplin: Dziś szybki obiadek i biorę się za pieczenie ciasta. Umyslalam 3 sztuki.:piecze ciasteczka: Śledziki wczoraj już porobilam i zamknięte w słoikach czekają na konsumpcję. :-) Zostanie mi jeszcze  przygotowanie ryby po grecku i po japońsku. . Teraz czas na szybką kawkę i śniadanko. :kawa: Dobrego dnia ludziska Wam życzę. :-)

Cześć Duska widzę że u Ciebie bardzo międzynarodowo bedzieJa Wigilię po naszemu robię, będziemy tylko z babcią chetnie wszystkiego spróbuje, kasę dostałam żeby wszystko kupić więc tylko chęci 
22 grudnia 2019 08:30 / 7 osobom podoba się ten post
Obecna 
 Witaski dla was opiekunkowo i spokojnej niedzielki  + 
P. S. - Dzis w planach tylko kąpiel pdp i potem juz  
I dobrze ze wczoraj wlosy zrobilam bo byl wyczekany  kurier  hihi
22 grudnia 2019 08:44 / 8 osobom podoba się ten post
Dzien dobry za oknem mleko to namiastka sniegu - bo bialo 😁 .Wczoraj dotarlam do domu a dzisiaj jeszcze  lezakuje , choc juz jestem po kawie . Przygotowania swiateczne zajely mi czas do 2-giej w nocy .Sledziki juz zrobione stoja w slojach i miesko zaprawione czeka w kolejce do piekarnika . Ja jeszcze zakupy dokoncze, bo maz nie wszystko kupil .Wieczorkiem jak wyrobie z czase włączę  kompa, teraz dlubie w telefonie . Spokojnosci w ten przed swiateczny czas zycze Wam i sobie .
22 grudnia 2019 08:59 / 9 osobom podoba się ten post
Witam przedświątecznie z domku, za 10 dni zasilę grono pracujących koleżanek i kolegów. Zamelduję się też w "odliczajkach". A tymczasem wczoraj upiekłam dwa ciasta - sernik i jabłecznik, dziś planuję upiec kokosanki (makronki). Święta spędzamy w kameralnym towarzystwie, więc potrawy zaplanowałam tylko takie, które najbardziej lubimy. Wszystkim życzę zdrowych, spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. A jako ilustracja - moja tegoroczna choinka.
22 grudnia 2019 09:15 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Cześć Duska :aniolki:widzę że u Ciebie bardzo międzynarodowo bedzie:glodny:Ja Wigilię po naszemu robię, będziemy tylko z babcią chetnie wszystkiego spróbuje, kasę dostałam żeby wszystko kupić więc tylko chęci :mniam:

No dokładnie.sledzie też są po cygańsku. 
22 grudnia 2019 09:37 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam przedświątecznie z domku, za 10 dni zasilę grono pracujących koleżanek i kolegów. Zamelduję się też w "odliczajkach". A tymczasem wczoraj upiekłam dwa ciasta - sernik i jabłecznik, dziś planuję upiec kokosanki (makronki). Święta spędzamy w kameralnym towarzystwie, więc potrawy zaplanowałam tylko takie, które najbardziej lubimy. Wszystkim życzę zdrowych, spokojnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. A jako ilustracja - moja tegoroczna choinka.

Witaj Gosiu pozwolę sobie dziś tak z imienia... hmmm czego mam Ci życzyć ....myślę że Ty wiesz czego pragniesz i życzę Ci spełnienia tych pragnień...tak po prostuBUON NATALE
22 grudnia 2019 09:53 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry z rana. Za oknem szaro, buro i ponuro. Śniegu niet i nie będzie a na święta by sie przydał. Ładniej by było  Moje przygotowania do świąt posuwają się do przodu. Raz biegiem, raz leniwie. Myślę, że w poniedziałek dostanę odpowiedniego przyspieszenia. Tak jak Malgi pisała,  robię to co lubimy.

Miłej pracy wam życzę. 
22 grudnia 2019 10:00 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Trza było z Polski przywiezć tak,jak Luke ogórki kiszone :smiech2:

Serducho Ty moje, problem polega na tym, że ja w PL jestem   Wszyscy się rzucili na kapuchę do pierogów, bigosów itp. i ogołocili warzywniak  
22 grudnia 2019 10:12 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Choinka ladna moze byc ale to obok jakies takie fajniejsze ciekawsze piekniejsze   te piekne cudne dwie duuuze buuutle 
22 grudnia 2019 10:41 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Choinka ladna moze byc ale to obok jakies takie fajniejsze ciekawsze piekniejsze:lol3: :szampan2:  te piekne cudne dwie duuuze buuutle:zakochana: :mniam:

Bystra dziewczynka a jaki węch 
22 grudnia 2019 10:41 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Witaj i cóż... Też życzę Tobie i Twoim bliskim spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.