Powitajki przy kawie 55

07 stycznia 2020 19:15 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Piękno ma w sobie każdy człowiek tylko trzeba umieć je  dostrzec :-)
. Dla mnie to środkowe piękno jest najważniejsze chociaż nie powiem na piękne rzęsy lubię popatrzeć :czerwieni sie:

Wielu lubi srodkowe piekno 
07 stycznia 2020 19:21 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wielu lubi srodkowe piekno :lol2:

Oj byle nie za glebokie  to piekno
07 stycznia 2020 19:22 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wielu lubi srodkowe piekno :lol2:

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma 
Clio

Oj byle nie za glebokie :hihi: to piekno

Nie mam porównania. Jeszcze nie wpadłam jak śliwka w kompot...
Kika67

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :-)

Jak sie nie ma co sie lubi, to się kradnie co popadnie 
07 stycznia 2020 19:25 / 2 osobom podoba się ten post
Mam poważne pytanie Długo myslalysmy nad tym jak podzielić pracę, żeby każda z nas była wypoczeta. Były różne propozycje 24 na 24 lub 12 na 12 ale mi ciągle coś nie pasowało. Wymyśliłam, że będziemy zmieniały się co 8 godzin. Jak myślicie czy to dobre rozwiązanie? 
07 stycznia 2020 19:26 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak sie nie ma co sie lubi, to się kradnie co popadnie :-)

Do tego to ja nie jestem zdolna 
07 stycznia 2020 19:28 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Mam poważne pytanie Długo myslalysmy nad tym jak podzielić pracę, żeby każda z nas była wypoczeta. Były różne propozycje 24 na 24 lub 12 na 12 ale mi ciągle coś nie pasowało. Wymyśliłam, że będziemy zmieniały się co 8 godzin. Jak myślicie czy to dobre rozwiązanie? :-)

Napiszę ci, że na jednej ze sztel, gdzie były nocki- zmieniałysmy się 12 na 12- działało. Tydzien czasu nocki, tydzien dniówki. Ale miałysmy też dzien wolny w tygodniu i pauzy, gdzie przychodziły Pflegi.
07 stycznia 2020 19:35 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

I po bawarsku (ja :gwizdanie:).... Nie nadazam dzis za wami....
Kowalijjjjooooo szczesliwej drogi i fajnych ludzi w busie czy gdzie tam...... :przytula:.... Szczesliwej drogi juz czas ss... Szczesliwej drogi:randka2:..... 

Dzięki Clio 
07 stycznia 2020 19:36 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak sie nie ma co sie lubi, to się kradnie co popadnie :-)

Ręczniki ?
07 stycznia 2020 19:38 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

A Ty do domu jutro? To dojedz szczęśliwie i żeby  droga była krótka .

Tak jutro dzięki Tina 
07 stycznia 2020 19:40 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Wszystkim tylko te firanki w głowie :-)

Może Franki  chociaż nie wiem bo tak szybko piszecie że wielkie dziś zaległości mam 
07 stycznia 2020 19:41 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Napiszę ci, że na jednej ze sztel, gdzie były nocki- zmieniałysmy się 12 na 12- działało. Tydzien czasu nocki, tydzien dniówki. Ale miałysmy też dzien wolny w tygodniu i pauzy, gdzie przychodziły Pflegi.

Nie ma dnia wolnego. Na pauzy przychodzi przyjaciółka dziadka. Te 12.na 12 chyba tutaj by się nie sprawdziło bo zbyt często trzeba wstawać w nocy. Zobaczymy jak sprawdzi się wymiana co 8 godzin 
Wolny dzień by się przydał 

07 stycznia 2020 19:43 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ręczniki ?:smiech3:

Wiesz co? Do opieki już jezdzę ponad lat 10. Nie spotkałam się jeszcze z takimi podprowadzaczkami. Ale wiem, że są. Posciel, ręczniki, ubrania z szafy pdp. Chyba w takim wypadku- jakbym trafiła na kogos takiego- osłupiałabym na dwa dni 
Ale i tak są Niemki, co biją w tym wszystkich na głowę. Nasza miszczyni Beti od Niuniusia. I nie ma na nią mocnych. Usiąśc i załamać ręce tylko, bo wystarczylo , że się obróciłam , już czegoś nie bylo w polu widzenia 
07 stycznia 2020 19:44 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia, ostatnia nocka na obczyźnie.
Śpij spokojnie. A jutro z wielkim uśmiechem na twarzy wyruszaj do domku.
Bezpiecznej podroży życzę.

Dobrej nocy dla Wszystkich.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.