Powitajki przy kawie 55

07 stycznia 2020 20:29 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Byłam raz u takiego. Za żadne skarby nie chciał żebym przyjechała drugi raz :lol2: Tylko raz mi się taki egzemplarz trafił. No kiedyś musiał :lol1:

Niech zaluje drugim razem byloby na pewnie lepiej sprawniej 
07 stycznia 2020 20:31 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Jak to gdzie, toż na codzień jest w Krainie Deszczowców :-)  No może jak do PL wraca to jest inaczej.

Chyba dreszczowcow 
07 stycznia 2020 20:32 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

No nie masz racji Gusiu. Dla mnie dziadek, który ma wymagania wiekowe jest "niebezpieczny" :lol1: i na bank nie pojechałabym do takiego. Zmień agencję albo startuj w okresie świątecznym. 

Moje dziadki normalne były 
07 stycznia 2020 20:37 / 5 osobom podoba się ten post
Clio

Niech zaluje drugim razem byloby na pewnie lepiej:lol3: sprawniej 

I tego się chyba panicznie bał 
07 stycznia 2020 20:42 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

I tego się chyba panicznie bał :lol3:

07 stycznia 2020 20:44 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Przecież nie tylko dziadkami się opiekujemy ale babciami też i zgadzam się z Tobą, że oni widzą w.nas siebie albo swoje powki jak byli młodsi i wzbudzamy w nich wspomnienia z młodości :-)
Dodam jeszcze od siebie, że wydaje mi się, że czy to dla babci czy dziadka najważniejsze jest żeby opiekunka lub opiekun byli serdecznie, przyjaźni i pomocni. Wiek tu nie gra większej roli (tak mi się wydaje) :-)

Mi się też 
07 stycznia 2020 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Do tego to ja nie jestem zdolna :-)

A ja parę dowcipów Waszych ukradlam i sprzedałam dalej 
07 stycznia 2020 21:00 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ręczniki ?:smiech3:

Z hotelu 
W wielu niemieckich domach widziałam wielgachne, białe ręczniki z logo hotelowym  Bogacze 
07 stycznia 2020 21:13 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Z hotelu 
W wielu niemieckich domach widziałam wielgachne, białe ręczniki z logo hotelowym :-) Bogacze :smiech2:

Mało który Niemiec jest rozrzutny.Oni w tym nic zdrożnego nie widzą. Tak samo jak zabierają ze sobą niedojedzone jedzenie z restauracji, jak coś konkretnego zostanie. 
07 stycznia 2020 21:31 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mało który Niemiec jest rozrzutny.Oni w tym nic zdrożnego nie widzą. Tak samo jak zabierają ze sobą niedojedzone jedzenie z restauracji, jak coś konkretnego zostanie. 

To,że zabierają jedzenie, to nawet mi się podoba, przynajmniej się nie marnuje, no i za nie zapłacili . U nas tez coraz częściej pytają w restauracjach,czy zapakować to, czego nie zjedliśmy. 
Ale ręczniki hotelowe? Chyba w myśl powiedzenia, że towar macany, do macanta należy, a te przecież macali 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.