Powitajki przy kawie 55

22 grudnia 2019 10:44 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Bystra dziewczynka a jaki węch :smiech3:

a coo
22 grudnia 2019 10:47 / 5 osobom podoba się ten post
Jakby ktoś o czymś zapomniał to pani Trudzia chętnie odstąpi bo chyba przedobrzyła troszkęinfo pod numerem nullnullzweidrei
22 grudnia 2019 10:52 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jakby ktoś o czymś zapomniał to pani Trudzia chętnie odstąpi bo chyba przedobrzyła troszkę:hihi:info pod numerem nullnullzweidrei:hihi:

Trudzia sie natrudzila i zrobila za duzo. Dzis swiat jest eko. Robimy tylko tyle ile sie zjemy i nie obzeramy sie bo potem powstaja "oponki" a w dodatku jedzenie laduje w smietniku.   
22 grudnia 2019 10:55 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jakby ktoś o czymś zapomniał to pani Trudzia chętnie odstąpi bo chyba przedobrzyła troszkę:hihi:info pod numerem nullnullzweidrei:hihi:

22 grudnia 2019 11:30 / 5 osobom podoba się ten post
Luke,Clio my tu sami ostali???gdzie te prezenty schować
22 grudnia 2019 11:38 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:oklaski2:Luke,Clio :oklaski2:my tu sami ostali???:smiech3:gdzie te prezenty schować:rozmysla::hihi:

Na pewno pod choinka sie nie zmieszczą. Odpada . No sami chyba a reszta mozliwe czyta tylko
22 grudnia 2019 11:40 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień Dobraski Forumowo. Jeszcze godzina i będę w domu Przeżyłam podróż.Marze o kąpieli i ciepłym lozeczku no dobra  o mojej połówce  tez
22 grudnia 2019 11:43 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień Dobraski Forumowo:-). Jeszcze godzina i będę w domu:-) Przeżyłam podróż.Marze o kąpieli i ciepłym lozeczku no dobra :-) o mojej połówce :-) :-)tez

Ooi godzinka i  + 
22 grudnia 2019 11:43 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień Dobraski Forumowo:-). Jeszcze godzina i będę w domu:-) Przeżyłam podróż.Marze o kąpieli i ciepłym lozeczku no dobra :-) o mojej połówce :-) :-)tez

cześć 
22 grudnia 2019 11:44 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

cześć dawno nie pisałem,bo pare miesięcy temu chciałem się spotkać z kimś w pobliżu to usłyszalem ,że je jestem zboczeńcem ,napalonym amantem,itp.dlatego tylko obserwuje co się dzieje na forum ,ale sie nie udzielam,pozdrawiam

Część  witam Cie Znamy się przecież, fajnie że tu do nas zawitales
22 grudnia 2019 11:45 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Ooi godzinka i :kapiel1: +:dobranoc2: :super:

Tylko kąpiel  reszta musi poczekać aż odpocznę po tylu godzinach jazdy to sorki nie dam rady
22 grudnia 2019 11:48 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Tylko kąpiel :-) reszta musi poczekać aż odpocznę:hihi: po tylu godzinach jazdy to sorki:smiech3: nie dam rady:yahoo:

No nie ryzykuj bo możesz zasnąć i jeszcze się obrazi
22 grudnia 2019 11:54 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No nie ryzykuj bo możesz zasnąć i jeszcze się obrazi:smiech2:

No wiesz miesiąc nieobecności w sumie to nie wiem kto bardziej zmęczony kwiaty do podlania miał w domu ,pies do nakarmienia, a zakupy, a obiad dla siebie
No muszę być wyrozumiała
22 grudnia 2019 12:09 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien dobry.Pdp zaopiekowany...czas zaraz na obiad.Póżniej biegnę do siebie i czrksm na rodzinkę,już wyruszyli Miłego dnia
22 grudnia 2019 12:19 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Anka1 i połówka to wy tak razem? No tez tak można : anka i  połówka 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.