Odliczam dni 20

21 marca 2020 07:02 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

No to liczymy: :pisze_listy:
 
 

Jogusia34 - 2 - ostatnia sobota :gwiazdki_niebo:
nincia - 5 -  ostatnia sobota :odpoczynek_kominek:
ewita - 7 -  ostatni tydzień :szampan:
dorotee - 13 -  :lodowka:

Malgi - 15 -  jutro dwa tygodnie :radosc1:
Werska - 15 -  jutro dwa tygodnie :taniec2:
Dusia1978 - 36 -  cztery tygodnie :agent:
 
Ktoś jeszcze chce do nas dołączyć? :najlepszego3:

Po pierwsze Malgi chyba spać nie możesz, tak jak ja . Cała ta sytuacja powoduje , że nie śpię i chudnę mimo normalnego jedzenia.
Podrugie. Od dziś z dniami wyjazdu 36 dni ale tygodni 5. 
Dziękuję, że mnie dopisała ale się nie cieszę w tej sytuacji bo do śmiechu mi nie jest. 
21 marca 2020 07:17 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Po pierwsze Malgi chyba spać nie możesz, tak jak ja . Cała ta sytuacja powoduje , że nie śpię i chudnę mimo normalnego jedzenia.
Podrugie. Od dziś z dniami wyjazdu 36 dni ale tygodni 5. 
Dziękuję, że mnie dopisała ale się nie cieszę w tej sytuacji bo do śmiechu mi nie jest. :-(

Dusiu kochana - spać nie mogę, bo za dużo myślę. Już bym chciała, aby to się skończyło, ale zdaję sobie sprawę, że to jeszcze minimum 2 miesiące potrwa... Faktycznie pomyliłam ilość tygodni. Nawet matematyka mi szwankuje...
22 marca 2020 05:36 / 6 osobom podoba się ten post
No to liczymy:
 
 

Jogusia34 - 1 - ostatnia niedziela
nincia - 4 -  ostatnia niedziela
ewita - 6 -  ostatnia niedziela
dorotee - 12 - 

Malgi - 14 - dwa tygodnie
Werska - 14 - dwa tygodnie
Dusia1978 - 35 -  pięć tygodni 
 
Ktoś jeszcze chce do nas dołączyć?
22 marca 2020 09:55 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi sory ale mnie przedłużyli o 10 dni,chciałam po świętach wracać ale nie bo mają zmienniczkę i tak" ni w 5 nie w 9 " bo przez święta będę miała kwarantannę wraz z mężem.Dzieci i wnuki nie będą mogli nas odwiedzić ani my ich 
22 marca 2020 10:19 / 5 osobom podoba się ten post
nincia

Malgi sory ale mnie przedłużyli o 10 dni,chciałam po świętach wracać ale nie bo mają zmienniczkę i tak" ni w 5 nie w 9 " bo przez święta będę miała kwarantannę wraz z mężem.Dzieci i wnuki nie będą mogli nas odwiedzić ani my ich:wiezienie: 

Jutro doliczę, a kwarantanną się nie martw. Ja też święta spędzę sama z mężem - może na ogródku i z wnusiami też będę bała się spotkać, aż to wszystko się nie skończy... Może przytulę ich dopiero latem????
22 marca 2020 12:09 / 6 osobom podoba się ten post
Malgi

No to liczymy: :umowa:
 
 

Jogusia34 - 1 - ostatnia niedziela :radosc1:
nincia - 4 -  ostatnia niedziela :taniec2:
ewita - 6 -  ostatnia niedziela :niech zyje:
dorotee - 12 -  :aniolek:

Malgi - 14 - dwa tygodnie :szampan:
Werska - 14 - dwa tygodnie :szampan:
Dusia1978 - 35 -  pięć tygodni :szampan:
 
Ktoś jeszcze chce do nas dołączyć? :angel2:

Hej kochani, wybaczcie że wczesniej nie dałam znać ale dzisiaj odpaliłam komputer. Od piątku jestem w domku
Teraz odliczam dni kwarantanny jeszcze 11.
22 marca 2020 14:19 / 3 osobom podoba się ten post
Jogusia34

Hej kochani, wybaczcie że wczesniej nie dałam znać ale dzisiaj odpaliłam komputer. Od piątku jestem w domku :-)
Teraz odliczam dni kwarantanny jeszcze 11.

Odpoczywaj i bądź zdrowa
22 marca 2020 14:32 / 5 osobom podoba się ten post
nincia

Malgi sory ale mnie przedłużyli o 10 dni,chciałam po świętach wracać ale nie bo mają zmienniczkę i tak" ni w 5 nie w 9 " bo przez święta będę miała kwarantannę wraz z mężem.Dzieci i wnuki nie będą mogli nas odwiedzić ani my ich:wiezienie: 

Nie martw się. Wiem, że to gówniane pocieszenie. Ja też przedluzylam z 4 kwietnia na 25 kwietnia. Dlaczego aż tyle? Bo i tak że świat nici gdybym wróciła w normalnym terminie. Ani do rodzeństwa, ani do rodziców, ani córka raczej też by do mnie nie przyjechała. Czyli jakby nie patrzeć z każdej strony doopa i siedziałabym sama. Może już pod koniec kwietnia się to troszkę przewali a jeśli też wrócę i będzie obowiązywała kwarantanna to wtedy maj zachacze i może już zielono będzie. Zobaczyny jak to będzie. Obyśmy tylko zdrowia byli. Tego wszystkim Wam życzę. 
22 marca 2020 19:09 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

No to liczymy: :umowa:
 
 

Jogusia34 - 1 - ostatnia niedziela :radosc1:
nincia - 4 -  ostatnia niedziela :taniec2:
ewita - 6 -  ostatnia niedziela :niech zyje:
dorotee - 12 -  :aniolek:

Malgi - 14 - dwa tygodnie :szampan:
Werska - 14 - dwa tygodnie :szampan:
Dusia1978 - 35 -  pięć tygodni :szampan:
 
Ktoś jeszcze chce do nas dołączyć? :angel2:

Malgi jeszcze raz sory ale już wszystko mi się kiełbaski w głowie, nie dodali mi 10 dni tylko 5 dni w odliczajkach od jutra ma być być 9 dni na chwilę obecną  wszystko się może jeszcze zmienić,  dzięki za poprawkę.
23 marca 2020 06:04 / 4 osobom podoba się ten post
nincia

Malgi jeszcze raz sory ale już wszystko mi się kiełbaski w głowie, nie dodali mi 10 dni tylko 5 dni w odliczajkach od jutra ma być być 9 dni na chwilę obecną :-) wszystko się może jeszcze zmienić, :smiech: dzięki za poprawkę.:przytul aniola:

No to liczymy:
 
 
ewita - 5 -  ostatni poniedziałek

nincia - 9 - 
dorotee - 11 - 

Malgi - 13 -
Werska - 13 - 
Dusia1978 - 34 - 
 
Ktoś jeszcze chce do nas dołączyć?
23 marca 2020 06:36 / 5 osobom podoba się ten post
Chyba teraz wszyscy odliczamy dni . Luke zalozy nowy topik  " Dni grozy" bo inaczej tego czasu nazwac nie mozna .
23 marca 2020 08:53 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Chyba teraz wszyscy odliczamy dni . Luke zalozy nowy topik  " Dni grozy" bo inaczej tego czasu nazwac nie mozna .

Ta nazwa deprymuje , może lepiej dni wyjątkowej odpowiedzialności
23 marca 2020 09:18 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ta nazwa deprymuje , może lepiej dni wyjątkowej odpowiedzialności:chaplin:

Trzeba spojrzec prawdzie w oczy i nie owijac w bawelne . Tak jest jak pisze .
23 marca 2020 09:25 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Trzeba spojrzec prawdzie w oczy i nie owijac w bawelne . Tak jest jak pisze .

Posłuchaj rady psychologia  nie możemy tak realistycznie patrzeć  na obecną sytuacja , bo nie damy radę psychicznie 
23 marca 2020 09:28 / 2 osobom podoba się ten post
Damy, damy .Gorzej jak spoczniemy na laurach .Ja jestem zwolenniczka prawdy .Bolesnej ale prawdy .