Odliczam dni 20

28 marca 2020 09:02 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Od 18 lutego. Miałam być do 5 kwietnia ale w tej sytuacji kiedy powrót nic mi nie da bo i tak będę w samotności siedziała na moim ranczu . Więc przedlużyłam jeszcze 3 tygodnie do (narazie) 25 kwietnia. Potem się zobaczy jak sytuacja z tą koroną się rozstrzygnie. Konwslijko wracając teraz jestem zamknięta w czterech ścianach sama i muszę się prosić kogoko6aby zrobił mi zakupy i córka też do mnie nie mogłaby przyjechać. Więc postanowiłam jeszcze tutaj zostać. Jest ok.pdp ok, kasa dobra i na zakupy też nie żałują więc wolę być tutaj i mieć zajęcie niż tam sama obijać się po pokojach. Miałam być 6 tygodni i 3 dni to teraz zrobi się z tego prawie 10 tygodni. Jestem zmęczona nie myśl sobie. Może fizycznie nie ale przez tą sytuację psychicznie siadam. Czuję że już potrzebuje oddechu u mojego domku. Ale jeszcze wytrzymam. Od dziś 4 tygodnie. 

Dasz radę 
28 marca 2020 10:40 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Od 18 lutego. Miałam być do 5 kwietnia ale w tej sytuacji kiedy powrót nic mi nie da bo i tak będę w samotności siedziała na moim ranczu . Więc przedlużyłam jeszcze 3 tygodnie do (narazie) 25 kwietnia. Potem się zobaczy jak sytuacja z tą koroną się rozstrzygnie. Konwslijko wracając teraz jestem zamknięta w czterech ścianach sama i muszę się prosić kogoko6aby zrobił mi zakupy i córka też do mnie nie mogłaby przyjechać. Więc postanowiłam jeszcze tutaj zostać. Jest ok.pdp ok, kasa dobra i na zakupy też nie żałują więc wolę być tutaj i mieć zajęcie niż tam sama obijać się po pokojach. Miałam być 6 tygodni i 3 dni to teraz zrobi się z tego prawie 10 tygodni. Jestem zmęczona nie myśl sobie. Może fizycznie nie ale przez tą sytuację psychicznie siadam. Czuję że już potrzebuje oddechu u mojego domku. Ale jeszcze wytrzymam. Od dziś 4 tygodnie. 

Słuszny wybór Damy radę 
29 marca 2020 05:39 / 5 osobom podoba się ten post
No to liczymy:
 
 
nincia - 3 - ostatnia niedziela
dorotee - 5 - ostatnia niedziela
Malgi - 7 - ostatni tydzień
Werska - 7 - ostatni tydzień
Dusia1978 - 28 - cztery tygodnie
Konwalia08 - 42 - sześć tygodni
 
Ktoś jeszcze chce do nas dołączyć?
29 marca 2020 13:05 / 3 osobom podoba się ten post
Może jutro będę mogła podać kolejną liczbę dni- bo tu właściwie jest mój ostatni- została zmieniona data końca zlecenia. Ale obym jutro już miała kolejną umowę i podała nowe dane do odliczajek...
Nie umiem dobrze działać w takim zawieszeniu, zachowuję się jakbym była zamrożona... Poza tym czekam na informacje od przyjaciółki, czy jej mąż i syn wrócą zza oceanu- dziś wylot. Jednemu skończyło się zlecenie (do tej pory to była praca miesiąc na miesiąc, ale teraz to nie wygląda dobrze), drugiemu dorywcza praca i studia są online, to może zakończyć semestr z Polski... Jakby tam utknęli, do niewiadomo kiedy, to lipa...
30 marca 2020 04:18 / 5 osobom podoba się ten post
No to liczymy:
 
 
nincia - 2 - ostatni poniedziałek
dorotee - 4 - ostatni poniedziałek
Malgi - 6 - ostatni poniedziałek
Werska - 6 - ostatni poniedziałek
Dusia1978 - 27 - 
Konwalia08 - 41 -
 
Ktoś jeszcze chce do nas dołączyć?
30 marca 2020 09:41 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Może jutro będę mogła podać kolejną liczbę dni- bo tu właściwie jest mój ostatni- została zmieniona data końca zlecenia. Ale obym jutro już miała kolejną umowę i podała nowe dane do odliczajek...
Nie umiem dobrze działać w takim zawieszeniu, zachowuję się jakbym była zamrożona... Poza tym czekam na informacje od przyjaciółki, czy jej mąż i syn wrócą zza oceanu- dziś wylot. Jednemu skończyło się zlecenie (do tej pory to była praca miesiąc na miesiąc, ale teraz to nie wygląda dobrze), drugiemu dorywcza praca i studia są online, to może zakończyć semestr z Polski... Jakby tam utknęli, do niewiadomo kiedy, to lipa...

Nie anulowali im lotów?
30 marca 2020 09:58 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Nie anulowali im lotów?

Wieści z wczoraj wieczorem- obaj już Chicago na lot czekają. To dziś się okaże...
Wylewa się sporo hejtu na wracających do kraju. Ale wielu z nich, to młodzi ludize, którzy z dnia na dzień pracę potracili- w hotelach, w innych miejscach i zostali bez niczego. To logiczne chyba, że wracają do domu, gdzie razem z rodziną mogą przetrwać. Ludzie, którym kontrakty się kończą, itd. Inna rzecz to kwarantanna. Są kraje, gdzie takich osób nie wypuszcza się bez kwarantanny i badań.
30 marca 2020 10:00 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Wieści z wczoraj wieczorem- obaj już Chicago na lot czekają. To dziś się okaże...
Wylewa się sporo hejtu na wracających do kraju. Ale wielu z nich, to młodzi ludize, którzy z dnia na dzień pracę potracili- w hotelach, w innych miejscach i zostali bez niczego. To logiczne chyba, że wracają do domu, gdzie razem z rodziną mogą przetrwać. Ludzie, którym kontrakty się kończą, itd. Inna rzecz to kwarantanna. Są kraje, gdzie takich osób nie wypuszcza się bez kwarantanny i badań.

Do Niemiec wszystkie loty odesłali z USA . 
Każdy się broni . 
30 marca 2020 10:48 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Do Niemiec wszystkie loty odesłali z USA . 
Każdy się broni . 

Wiem. Ale gdyby moje dziecko pracowało gdzieś w świecie, i z dnia na dzień straciło dochód to wolałabym, żeby wróciło. Tutaj, jak im się uda zostają we dwóch w domu na wsi, koleżanka przenosi się do matki, a jedzenie będzie im dostarczane. Akurat tutaj jest świadomość zagrożenia, bo córka jest pielęgniarką w Warszawie... I to, co się nam mówi, to wierzchołek góry lodowej. Pacjenci onkologiczni są mocno zagrożeni, ale nie bezpośrednio przez koronawirusa, tylko pośrednio...
30 marca 2020 14:52 / 4 osobom podoba się ten post
Koleżanki mąż i syn w Polsce. Dotarli, odetchnęła. Kwarantannę mają gdzie odbyć, czym dojechać do domu też. O pracy nic nie wiem, linia zajęta w firmie w tym momencie, to powinni oddzwonić.
30 marca 2020 17:22 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

No to liczymy: :kocha nie kocha:
 
 
nincia - 2 - ostatni poniedziałek :yeah:
dorotee - 4 - ostatni poniedziałek :tanczy:
Malgi - 6 - ostatni poniedziałek :oklaski:
Werska - 6 - ostatni poniedziałek :bravo:
Dusia1978 - 27 -  :czysci okulary:
Konwalia08 - 41 - :piekna:
 
Ktoś jeszcze chce do nas dołączyć? :bzy_bzy:

Malgi współczuję ci z tym odliczaniem ,bo jest teraz taki kołowrotek że głowa boli ja mam znowu zmieniony wyjazd do domu z 1 kwietnia na 3 kwietnia więc proszę o korektę aż  już sama nie wiem ile jeszcze tych dni,licząc od jutra do czwartku to jeszcze 3 dni a do piątku to 4 dni, ale myślę że to już będzie na 100 procent. Jak coś się zmieni to dam znać.Dziękuję za poprawkę. 
30 marca 2020 17:51 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

No to liczymy: :kocha nie kocha:
 
 
nincia - 2 - ostatni poniedziałek :yeah:
dorotee - 4 - ostatni poniedziałek :tanczy:
Malgi - 6 - ostatni poniedziałek :oklaski:
Werska - 6 - ostatni poniedziałek :bravo:
Dusia1978 - 27 -  :czysci okulary:
Konwalia08 - 41 - :piekna:
 
Ktoś jeszcze chce do nas dołączyć? :bzy_bzy:

U mnie od jutra proszę napisać 23 dni. Ale to zapewnie jeszcze nie ostatnie moje słowo...
Nincia, możesz kod podać gdzie jesteś? Może ja za ciebie jadę... Choć nie , we czwartek przejeżdżam z miejsca w miejsce. Problem jest z dojazdami tutaj, bo firma zapewne ma sporą bazę, ale dopiero na czwartek coś znalazła, a już jutro mogłabym przejechać...
30 marca 2020 18:06
Werska

U mnie od jutra proszę napisać 23 dni. Ale to zapewnie jeszcze nie ostatnie moje słowo...
Nincia, możesz kod podać gdzie jesteś? Może ja za ciebie jadę... Choć nie , we czwartek przejeżdżam z miejsca w miejsce. Problem jest z dojazdami tutaj, bo firma zapewne ma sporą bazę, ale dopiero na czwartek coś znalazła, a już jutro mogłabym przejechać...

Pod jakim kodem będziesz?
30 marca 2020 18:26 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Pod jakim kodem będziesz?

42579
30 marca 2020 18:34
Werska

42579

Heiligenhaus????Byłam tam 2 razy w 2017 i 2018 fajnego dziadka miałam a gospodara po byku .To wieś