Odliczam dni 20

03 kwietnia 2020 06:22 / 5 osobom podoba się ten post
Witam. Zaczynamy piątkowe odliczajki. 
 
Malgi 2 czas pakować walizki 
 
Nincia 7 ostatni tydzień 
 
Werska 20 jutro zmiana kodu na "1" z przodu 
 
Dusia 22 jutro równo 3 tygodnie i
" oczko" 
 
Konwalia 37
 
A teraz żeby dobrze zacząć dzień zapraszam na kawkę i herbatkę. 
03 kwietnia 2020 07:39 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. Zaczynamy piątkowe odliczajki. :kocha nie kocha:
 
Malgi 2 czas pakować walizki :szampan::szampan:
 
Nincia 7 ostatni tydzień :niech zyje:
 
Werska 20 jutro zmiana kodu na "1" z przodu :odkurzanie:
 
Dusia 22 jutro równo 3 tygodnie i
" oczko" :prasowanie:
 
Konwalia 37:trawnik:
 
A teraz żeby dobrze zacząć dzień zapraszam na kawkę i herbatkę. :kawa:

Jedna torba i dwie "kosmetyczki" już spakowane tylko muszę je do autka upchnąć.
03 kwietnia 2020 20:39 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia proszę zmienić mi od jutra ilość dni na 15 licząc z dniem wyjazdu  znowu zmienili mi termin  niedługo będę na końcu peletonu 
04 kwietnia 2020 07:20 / 6 osobom podoba się ten post
Zaczynamy sobotnie odliczajki. 
 
Malgi 1 napewno już spakowana tak więc dziś już więcej luzu. 
 
Nincia 15 
 
Werska 19
 
Dusia 21 " oczko" równo 3 tygodnie i mam nadzieję, że się nic nie zmieni 
 
Konwalia 36
 
Wszystkich zapraszam na kawkę i herbatę. 
04 kwietnia 2020 20:29 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Zaczynamy sobotnie odliczajki. :umowa:
 
Malgi 1 napewno już spakowana tak więc dziś już więcej luzu. :balans:
 
Nincia 15 :zajeta:
 
Werska 19:odkurzanie:
 
Dusia 21 " oczko" równo 3 tygodnie i mam nadzieję, że się nic nie zmieni :suszenie:
 
Konwalia 36:podlewanie kwiatkow:
 
Wszystkich zapraszam na kawkę i herbatę. :kawa::kawa1:

Dopiero wieczorem dopchnęłam ostatnie klamoty. Nie wiem w czym pojadę (oprócz maski), bo zapowiadają upały, a ja tylko zimówki mam z auta wyjęte. No i kurtka z kamizelką przygotowane. Pewnie kurtka na siedzeniu wyląduje a kamizelka na grzbiecie.
Jutro jeszcze obiad  (gulasz) ugotuję, a sobie kanapki na drogę przygotuję i koło południa mam zaplanowany wyjazd. Szkoda, że nikt tutaj nie przyjedzie, bo to chyba najspokojniejsze miejsce od dłuższego czasu i doceniono mnie i moją pracę.
04 kwietnia 2020 20:35 / 6 osobom podoba się ten post
Malgi

Dopiero wieczorem dopchnęłam ostatnie klamoty. Nie wiem w czym pojadę (oprócz maski), bo zapowiadają upały, a ja tylko zimówki mam z auta wyjęte. No i kurtka z kamizelką przygotowane. Pewnie kurtka na siedzeniu wyląduje a kamizelka na grzbiecie.
Jutro jeszcze obiad  (gulasz) ugotuję, a sobie kanapki na drogę przygotuję i koło południa mam zaplanowany wyjazd. Szkoda, że nikt tutaj nie przyjedzie, bo to chyba najspokojniejsze miejsce od dłuższego czasu i doceniono mnie i moją pracę.

Wracaj szczęśliwie do domku i wypoczywaj w zdrowiu 
04 kwietnia 2020 21:00 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Dopiero wieczorem dopchnęłam ostatnie klamoty. Nie wiem w czym pojadę (oprócz maski), bo zapowiadają upały, a ja tylko zimówki mam z auta wyjęte. No i kurtka z kamizelką przygotowane. Pewnie kurtka na siedzeniu wyląduje a kamizelka na grzbiecie.
Jutro jeszcze obiad  (gulasz) ugotuję, a sobie kanapki na drogę przygotuję i koło południa mam zaplanowany wyjazd. Szkoda, że nikt tutaj nie przyjedzie, bo to chyba najspokojniejsze miejsce od dłuższego czasu i doceniono mnie i moją pracę.

Nie ma chętnych, czy nie potrzebują nikogo?
Bezpiecznej drogi i spokojnej kwarantanny. No i zdrówka przede wszystkim życzę 
04 kwietnia 2020 21:35 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Dopiero wieczorem dopchnęłam ostatnie klamoty. Nie wiem w czym pojadę (oprócz maski), bo zapowiadają upały, a ja tylko zimówki mam z auta wyjęte. No i kurtka z kamizelką przygotowane. Pewnie kurtka na siedzeniu wyląduje a kamizelka na grzbiecie.
Jutro jeszcze obiad  (gulasz) ugotuję, a sobie kanapki na drogę przygotuję i koło południa mam zaplanowany wyjazd. Szkoda, że nikt tutaj nie przyjedzie, bo to chyba najspokojniejsze miejsce od dłuższego czasu i doceniono mnie i moją pracę.

Zajedz szczesliwie Malgi 
04 kwietnia 2020 21:37 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie ma chętnych, czy nie potrzebują nikogo?
Bezpiecznej drogi i spokojnej kwarantanny. No i zdrówka przede wszystkim życzę :serce:

Potrzebują. Nie ma chętnych, firma nie jest zbyt duża i chyba ma teraz braki w opiekunkach. Na szczęście córka PDP ma urlop do świąt to jakoś ogarnie, ale potem???
04 kwietnia 2020 21:39 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

Potrzebują. Nie ma chętnych, firma nie jest zbyt duża i chyba ma teraz braki w opiekunkach. Na szczęście córka PDP ma urlop do świąt to jakoś ogarnie, ale potem???:bezradny:

To faktycznie szkoda, skoro miejsce fajne 
04 kwietnia 2020 21:50 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

Dopiero wieczorem dopchnęłam ostatnie klamoty. Nie wiem w czym pojadę (oprócz maski), bo zapowiadają upały, a ja tylko zimówki mam z auta wyjęte. No i kurtka z kamizelką przygotowane. Pewnie kurtka na siedzeniu wyląduje a kamizelka na grzbiecie.
Jutro jeszcze obiad  (gulasz) ugotuję, a sobie kanapki na drogę przygotuję i koło południa mam zaplanowany wyjazd. Szkoda, że nikt tutaj nie przyjedzie, bo to chyba najspokojniejsze miejsce od dłuższego czasu i doceniono mnie i moją pracę.

Szczęśliwej podróży Malgi no i dużo zdrówka  
04 kwietnia 2020 22:05 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

Dopiero wieczorem dopchnęłam ostatnie klamoty. Nie wiem w czym pojadę (oprócz maski), bo zapowiadają upały, a ja tylko zimówki mam z auta wyjęte. No i kurtka z kamizelką przygotowane. Pewnie kurtka na siedzeniu wyląduje a kamizelka na grzbiecie.
Jutro jeszcze obiad  (gulasz) ugotuję, a sobie kanapki na drogę przygotuję i koło południa mam zaplanowany wyjazd. Szkoda, że nikt tutaj nie przyjedzie, bo to chyba najspokojniejsze miejsce od dłuższego czasu i doceniono mnie i moją pracę.

Dobrze , że są takie miejsca . No i mogę się pochwalić , że dziś dostałam prezent od syna i synowej dziadków . Docenili za to, że zostałam dłużej na zleceniu i mam dobry wpływ na babcie. Inne opiekunki uciekały po kilku dniach bo ich wyzywała. Ja z nią krótko i stanowczo postępuje i jest spokojna. Nieraz mi ciśnienie podniosła ale powiedziałam co wiedziałam j był spokój. Potem sama mnie nieraz przepraszała. 
04 kwietnia 2020 22:06 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Potrzebują. Nie ma chętnych, firma nie jest zbyt duża i chyba ma teraz braki w opiekunkach. Na szczęście córka PDP ma urlop do świąt to jakoś ogarnie, ale potem???:bezradny:

A jaka to firma ma wakaty i takie fajne miejsce? 
04 kwietnia 2020 23:15 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Potrzebują. Nie ma chętnych, firma nie jest zbyt duża i chyba ma teraz braki w opiekunkach. Na szczęście córka PDP ma urlop do świąt to jakoś ogarnie, ale potem???:bezradny:

Malgi tam potrzeba kogoś ale od kiedy i na jak długo ?Może już pisałaś, ale dużo postów jest a mnie się nie chce szukać 
05 kwietnia 2020 00:01 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Dobrze , że są takie miejsca . No i mogę się pochwalić , że dziś dostałam prezent od syna i synowej dziadków . Docenili za to, że zostałam dłużej na zleceniu i mam dobry wpływ na babcie. Inne opiekunki uciekały po kilku dniach bo ich wyzywała. Ja z nią krótko i stanowczo postępuje i jest spokojna. Nieraz mi ciśnienie podniosła ale powiedziałam co wiedziałam j był spokój. Potem sama mnie nieraz przepraszała.