Odliczam dni 20

05 kwietnia 2020 06:18 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Malgi tam potrzeba kogoś ale od kiedy i na jak długo ?Może już pisałaś, ale dużo postów jest a mnie się nie chce szukać 

Potrzeba w sumie od już, a najpóźniej od świąt.
Jak co to mam na siebie namiary w profilu.
Firma Family Service - siedziba w Słupsku, ale biuro tutaj w Lesse, koło Nienburga
05 kwietnia 2020 07:15 / 4 osobom podoba się ten post
Zaczynamy niedzielne odliczanie. 
 
Malgi już spakowana więc tylko wskoczyć do  i ruszyć w drogę oraz szczęśliwie i bezpiecznie dojechać. 
 
Nincia 14 równo dwa tygodnie teraz to już tylko z górki 
 
Werska 18
 
Dusia 20 jutro zmiana kodu na "1" z przodu 
 
Konwalia 35
 
Wszystkim spokoju życzę i zapraszam na kawkę i herbatkę  a że to tylko jeszcze tydzień może ktoś dziś zacznie 
06 kwietnia 2020 06:51 / 5 osobom podoba się ten post
Zaczynamy poniedziałkowe odliczajki. 
 
Nincia 13 
 
Werska 17
 
Dusia 19
 
Konwalia 34 
 
Już coraz mniej nas na tej liście. Nic to trzeba zaczynać nowy tydzień i zapraszam teraz na kawkę lub herbatkę. 
06 kwietnia 2020 07:38 / 6 osobom podoba się ten post
Prawdą jest że coraz mniej nas jest na tej liście,czy nikt nie chce dołączyć?co to się dzieje,chyba ta kwarantanna to spowodowała i zaostrzone przepisy Poczęstuję się herbatką.
06 kwietnia 2020 08:07 / 7 osobom podoba się ten post
Dawać tu do nas WIRTUALNE ZGROMADZENIA DOZWOLONE
06 kwietnia 2020 08:08 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Zaczynamy poniedziałkowe odliczajki. :kocha nie kocha:
 
Nincia 13 :zajeta:
 
Werska 17:gotowanie1:
 
Dusia 19:je babeczke:
 
Konwalia 34 :wspolny posilek:
 
Już coraz mniej nas na tej liście. Nic to trzeba zaczynać nowy tydzień i zapraszam teraz na kawkę lub herbatkę. :kawa::kawa1:

Z dziadkiem se tak siedzę niby przy świecach?o przepraszam do zupa tak paruje żadne tam świeczki 
06 kwietnia 2020 09:39 / 4 osobom podoba się ten post
Ja też sobie siedzę z pdp,ona ogląda TV a ja klikam po internecie , obiad mam od wczoraj,na zakupy nie muszę, posprzątane jest to dziś trochę luzu mam  pogoda ładna słoneczko świeci tylko te zakazy i nakazy mnie nie cieszą,ale zaraz idę dymka puścić
07 kwietnia 2020 22:38 / 4 osobom podoba się ten post
Nie ma Dusi, to odliczajki zrobię... Ale mam nadzieję, że jutro się pokaże...
 
Nincia 12
 
Werska 16
 
Dusia 18
 
Konwalia 33
 

 
07 kwietnia 2020 23:33 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Nie ma Dusi, to odliczajki zrobię... Ale mam nadzieję, że jutro się pokaże...
 
Nincia 12
 
Werska 16
 
Dusia 18
 
Konwalia 33
 

 

Ja pierniczę długo jeszcze jak tak dalej pójdzie to  wrócę zjarana na maxa jakbym z Majorki wróciła A dziadek jaki opalony .
08 kwietnia 2020 11:27 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Potrzeba w sumie od już, a najpóźniej od świąt.
Jak co to mam na siebie namiary w profilu.
Firma Family Service - siedziba w Słupsku, ale biuro tutaj w Lesse, koło Nienburga

A facetów potrzebują? 
08 kwietnia 2020 11:34 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Zaczynamy poniedziałkowe odliczajki. :kocha nie kocha:
 
Nincia 13 :zajeta:
 
Werska 17:gotowanie1:
 
Dusia 19:je babeczke:
 
Konwalia 34 :wspolny posilek:
 
Już coraz mniej nas na tej liście. Nic to trzeba zaczynać nowy tydzień i zapraszam teraz na kawkę lub herbatkę. :kawa::kawa1:

Dusiu jak nie masz teraz nikogo kto zrobiłby Tobie zakupy na kwarantanne to zarówno policja jak i służby socjalne to robią . W wielu miastach / gminach powstały grupy pomocy . U mnie na FB Widzialna Ręka Bydgoszcz . 
Nikt nie zostanie sam . 
08 kwietnia 2020 16:35 / 3 osobom podoba się ten post
Martwię się o Dusię. Co innego, jak tkoś napisze- teraz tu nie będę zaglądać. Ale tak nagle...
08 kwietnia 2020 16:52 / 3 osobom podoba się ten post
Powiem wam że ja też się martwię o Dusię, Mleczko, ale wiem że w domowych pieleszach to mniej się tu zagląda,może rzuciły się w wir porządków świątecznych i nie mają czasu 
08 kwietnia 2020 17:31 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dusiu jak nie masz teraz nikogo kto zrobiłby Tobie zakupy na kwarantanne to zarówno policja jak i służby socjalne to robią . W wielu miastach / gminach powstały grupy pomocy . U mnie na FB Widzialna Ręka Bydgoszcz . 
Nikt nie zostanie sam . 

Ale Dusia chyba na złeceniu dalej jest Chyba, że umknęło coś mojej uwadze. 
08 kwietnia 2020 17:54 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ale Dusia chyba na złeceniu dalej jest:-) Chyba, że umknęło coś mojej uwadze. 

Tak , planowała dłuższy pobyt . Wiem ,że mieszka z dala od cywilizacji . Partner za granicą . Może się martwi o czas kwarantany?