Odliczam dni 20

10 lipca 2020 07:44 / 4 osobom podoba się ten post
Helloł! Helloł! Radio Luksemburg wita wszystkich milusińskich na pokładzie  i mamy piątek, piąteczek, piątunio  wyczytałam wczoraj weczorem że pozytywna kobieta nie przyjmuje wszystkiego zbyt serio, potrafi żartować i nie obraża się o głupoty, nie drży przed nieznanym, potrafi wyrażać swoją opinię, jest silna i wolna, bywa szalona, romantyczna, nieprzewidywalna i energetyczna, jest nowoczesna, ma otwarty umysł na języki, sztukę, modę, nowinki techniczne...hmmm kobieta ideał? Czy aby na pewno o to w tej pozytywności chodzi? 
 
Dzisiaj jest 10 lipiec 
 
Wschód słońca: 4:27      Zachód słońca: 20:55

Dzień trwa 16 godz. 28 min, jest krótszy od najdłuższego o 18 min. i jest dłuższy od najkrótszego o 8 godz. i 46 min.

Znak zodiaku urodzonych 10 lipca to Rak

Faza Księżyca: K. ubywa  
Jasność: 73% ↓       Wiek: 19.9 dni    Najbliższa pełnia: 3 sierpnia (pn.)

192 dzień roku, do końca pozostały 174 dni  

Do końca astronomicznego lata pozostały 73 dni

Obchodzimy 

Dzień Nikoli Tesli

Mądrości ludowe na dziś 

„Gdy Amelia pogodna, będzie jesień dorodna”
„Filip przepowiada, ile tygodni popada”

 Imieniny świętują 
 
AlmaFilipAmelia oraz AleksanderAmalbergaAnielaAntoniAskaniuszBianorDanielEmanuelEngelbertJanuary
LeoncjuszMaurycjaMaurycyNasławaRacimirRufinaRzędziwojSamsonSekundaSylwanWitalisZacheusz
 
A my odliczamy 

Malgoszg - 5 
 
Jogusia34 - 11 

Konwalia08 - 21 oczko 
 
Nincia - 24 
 
Maluda - 29 zmiana kodu  
 
Gusia29 - 48 

Zapraszam na herbatke, kawke i ciasteczka 

 
10 lipca 2020 10:33 / 1 osobie podoba się ten post
Malgoszg

Helloł! Helloł! Radio Luksemburg wita wszystkich milusińskich na pokładzie :buziaki2: i mamy piątek, piąteczek, piątunio :-) wyczytałam wczoraj weczorem że pozytywna kobieta nie przyjmuje wszystkiego zbyt serio, potrafi żartować i nie obraża się o głupoty, nie drży przed nieznanym, potrafi wyrażać swoją opinię, jest silna i wolna, bywa szalona, romantyczna, nieprzewidywalna i energetyczna, jest nowoczesna, ma otwarty umysł na języki, sztukę, modę, nowinki techniczne...hmmm kobieta ideał? Czy aby na pewno o to w tej pozytywności chodzi? 
 
Dzisiaj jest 10 lipiec 
 
Wschód słońca: 4:27      Zachód słońca: 20:55

Dzień trwa 16 godz. 28 min, jest krótszy od najdłuższego o 18 min. i jest dłuższy od najkrótszego o 8 godz. i 46 min.

Znak zodiaku urodzonych 10 lipca to Rak

Faza Księżyca: K. ubywa  
Jasność: 73% ↓       Wiek: 19.9 dni    Najbliższa pełnia: 3 sierpnia (pn.)

192 dzień roku, do końca pozostały 174 dni  

Do końca astronomicznego lata pozostały 73 dni

Obchodzimy 

Dzień Nikoli Tesli

Mądrości ludowe na dziś 

„Gdy Amelia pogodna, będzie jesień dorodna”
„Filip przepowiada, ile tygodni popada”

 Imieniny świętują 
 
AlmaFilipAmelia oraz AleksanderAmalbergaAnielaAntoniAskaniuszBianorDanielEmanuelEngelbertJanuary
LeoncjuszMaurycjaMaurycyNasławaRacimirRufinaRzędziwojSamsonSekundaSylwanWitalisZacheusz
 
A my odliczamy 

Malgoszg - 5 :radosc:
 
Jogusia34 - 11 :piekna:

Konwalia08 - 21 oczko :oczko1:
 
Nincia - 24 :niesmialy:
 
Maluda - 29 zmiana kodu :radosc: :szampan:
 
Gusia29 - 48 :lodowka:

Zapraszam na herbatke, kawke i ciasteczka 

 

Ty będziesz do domku jechać, a ja w przeciwnym kierunku
10 lipca 2020 11:04 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Ty będziesz do domku jechać, a ja w przeciwnym kierunku :ferrari:

Czyli równowaga będzie zachowana 
11 lipca 2020 07:49 / 3 osobom podoba się ten post
Helloł! Helloł! Radio Luksmburg wita wszystkich milusińskich na pokładzie  i mamy słoneczną sobotę, mam nadzieję że minie nam spokojnie, miło. Właściciele nadmorskich knajpek skarżą się że hejt się na nich wylał z powodu drożyzny...zawsze było drogo nad naszym polskim morzem i czy aby teraz naprawdę zrobiło się jeszcze drożej? Sprawdzimy 
 
Dzisiaj jest 11 lipiec
 
Wschód słońca: 4:28      Zachód słońca: 20:54

Dzień trwa 16 godz. 26 min, jest krótszy od najdłuższego o 20 min. i jest dłuższy od najkrótszego o 8 godz. i 44 min.

Znak zodiaku urodzonych 11 lipca to Rak

Faza Księżyca: Ostatnia kwadra  
Jasność: 64% ↓       Wiek: 20.8 dni    Najbliższa pełnia: 3 sierpnia (pn.)

193 dzień roku, do końca pozostały 173 dni  

Do końca astronomicznego lata pozostały 72 dni

Obchodzimy 

Światowy Dzień Ludności

Mądrości ludowe na dziś 

„Lipcowe upały, wrzesień doskonały”
 
Imieniny świętują 

OlgaPius oraz BenedyktJanKalinaPelagiaPelagiuszPlacydSabinSieprawWyszesławaZybartZybertZybracht
Zygbert

A my odliczamy 

Malgoszg - 4 
 
Jogusia34 - 10 jutro zmiana kodu 

Konwalia08 - 20 jutro zmiana kodu 
 
Nincia - 23 
 
Maluda - 28 
 
Gusia29 - 47 

Zapraszam na herbatke, kawke i ciasteczka 
11 lipca 2020 10:57 / 2 osobom podoba się ten post
Ostatnia 10
 
12 lipca 2020 07:39 / 3 osobom podoba się ten post
Helloł! Helloł! Radio Luksemburg wita wszystkich milusińskich na pokładzie  dzisiaj ważna niedziela dla wszystkich Polaków, wybierajmy mądrze wg naszych przekonań 
 
Dzisiaj jest 12 lipiec
 
Wschód słońca: 4:29      Zachód słońca: 20:53

Dzień trwa 16 godz. 24 min, jest krótszy od najdłuższego o 22 min. i jest dłuższy od najkrótszego o 8 godz. i 42 min.

Znak zodiaku urodzonych 12 lipca to Rak

Faza Księżyca: Ostatnia kwadra  
Jasność: 55% ↓       Wiek: 21.7 dni    Najbliższa pełnia: 3 sierpnia (pn.)

194 dzień roku, do końca pozostały 172 dni  

Do końca astronomicznego lata pozostało 71 dni

Obchodzimy 

Dzień Męczeństwa Wsi Polskiej

Mądrości ludowe na dziś 

„Lipiec - ostatek chleba wypiec”

Imieniny świętują 

BrunoPaulin oraz AndrzejBonifacyBrunonEpifaniaEuzebiuszFeliksHilarionHilarionaHimisławImisławaJan GwalbertJaninaJazonLeonLeonaMarcjannaNatanPiotrProklesProkulŚwiętożyźńTatomirWeraWeronika

A my odliczamy 

Malgoszg - 3 
 
Jogusia34 - 9 zmiana kodu  

Konwalia08 - 19 zmiana kodu  
 
Nincia - 22 
 
Maluda - 27 
 
Gusia29 - 46 

Szampan przy niedzieli dla wszystkich a ja zapraszam na herbatke, kawke i ciasteczka 
12 lipca 2020 09:07 / 3 osobom podoba się ten post
No proszę, z Radia Luxemburg dowiedziałam się, że mój wnusio, Bruno, ma dzisiaj imieniny 
Już się smucę, że niedługo te radio zawiesi swoje audycje 
12 lipca 2020 09:19 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

No proszę, z Radia Luxemburg dowiedziałam się, że mój wnusio, Bruno, ma dzisiaj imieniny :-)
Już się smucę, że niedługo te radio zawiesi swoje audycje :-(

Wszystkiego dobrego dla maluszka  przykro mi Gusiu ale nie podzielam Twojego smutku  ale dziękuje, miło mi się zrobiło 
12 lipca 2020 09:56 / 2 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Wszystkiego dobrego dla maluszka :-) przykro mi Gusiu ale nie podzielam Twojego smutku :taniec2: ale dziękuje, miło mi się zrobiło :buziaki1:

Dziękuję za życzenia 
Pytałam córkę, kiedy Bruno ma imieniny, to Ona nie wie, bo tylko urodziny obchodzą. To od dzisiaj będzie babcia świętowała z wnukiem, chociaż na odległość. Dzień pasuje, bo 28 czerwca miał pierwsze urodziny. 
Rozumiem, że nie podzielasz mojego smutku, cieszę się że względu na Ciebie, ale pewna jestem,że  nie tylko mnie będzie brakowało wypasionych ,jak mówi Werska, odliczajek 
12 lipca 2020 10:21 / 5 osobom podoba się ten post
Nie odliczam  Dzisiaj taki ważny dzień
12 lipca 2020 10:53 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję za życzenia :-)
Pytałam córkę, kiedy Bruno ma imieniny, to Ona nie wie, bo tylko urodziny obchodzą. To od dzisiaj będzie babcia świętowała z wnukiem, chociaż na odległość. Dzień pasuje, bo 28 czerwca miał pierwsze urodziny. 
Rozumiem, że nie podzielasz mojego smutku, cieszę się że względu na Ciebie, ale pewna jestem,że  nie tylko mnie będzie brakowało wypasionych ,jak mówi Werska, odliczajek :serce:

Może Luke dołączy, Jego odliczajki też były wypasione 
12 lipca 2020 10:58 / 3 osobom podoba się ten post
Oby 
Wszystkie odliczjki były fajne. Jednak moje pokolenie będzie tęsknić za kultowym radiem  
13 lipca 2020 07:57 / 3 osobom podoba się ten post
Helloł! Helloł! Radio Luksemburg wita wszystkich milusińskich na pokładzie  i po wyborach i chyba mamy nowego starego prezydenta, o włos i mielibyśmy nowego nowego prezydenta 
 
Dzisiaj jest 13 lipiec
 
Wschód słońca: 4:30      Zachód słońca: 20:52

Dzień trwa 16 godz. 22 min, jest krótszy od najdłuższego o 24 min. i jest dłuższy od najkrótszego o 8 godz. i 40 min.

Znak zodiaku urodzonych 13 lipca to Rak

Faza Księżyca: Ostatnia kwadra  
Jasność: 46% ↓       Wiek: 22.6 dni    Najbliższa pełnia: 3 sierpnia (pn.)

195 dzień roku, do końca pozostało 171 dni  

Do końca astronomicznego lata pozostało 70 dni

Obchodzimy 

Dzień Frytek

Mądrości ludowe na dziś 

„W lipcu się kłosek korzy, że niesie dar boży, a najpierwsza Małgorzata, sierp w zboże założy”

Imieniny świętują 

:MałgorzataSara oraz AndrzejBenedyktErnestEugeniuszEzdraszHenrykJoelJustynaMildredaRadomiłaSerapion
SylasŚwieradTrofima

A my odliczamy 

Malgoszg - 2 
 
Jogusia34 - 8 

Konwalia08 - 18 
 
Nincia - 21 oczko 
 
Maluda - 26 
 
Gusia29 - 45 

Zapraszam na herbatke, kawke i ciasteczka  chociaż przy dniu frytek powinnam jeszcze po porcji frytków dołożyć 
 
 
 
 
 
14 lipca 2020 07:35 / 3 osobom podoba się ten post
Helloł! Helloł! Radio Luksemburg wita wszystkich milusińskich na pokładzie  wczoraj 96 urodziny obchodziła Maria Koterbska, jubilatka mówi że do tej pory przychodzą do Niej listy od fanów miłe to bardzo chyba będę nucić cały dzień parasolki na na na... 
 
Dzisiaj jest 14 lipiec  
 
Wschód słońca: 4:31      Zachód słońca: 20:51

Dzień trwa 16 godz. 20 min, jest krótszy od najdłuższego o 26 min. i jest dłuższy od najkrótszego o 8 godz. i 38 min.

Znak zodiaku urodzonych 14 lipca to Rak

Faza Księżyca: Ostatnia kwadra  
Jasność: 36% ↓       Wiek: 23.5 dni    Najbliższa pełnia: 3 sierpnia (pn.)

196 dzień roku, do końca pozostało 170 dni  

Do końca astronomicznego lata pozostało 69 dni

Obchodzimy
 
Dzień Łapania za Pupę

Mądrości ludowe na dziś 

„Upały lipcowe wróżą mrozy styczniowe”

Imieniny świętują 

:AngelinaKamilMarcelStella oraz AngelikaBonawenturaBohdanBrunonDawidDamianDobrogostDonaldFeliks
FokasFranciszekHenrykHeraklesIgaIzabelaJakubKamilaKosmaMarcelinMarcelinaTuskanaUlrykWłodzimierz
 
A my odliczamy 

Malgoszg - 1 - melduje żem spakowana, tylko drobiażdżki zostały, dzisiaj ok 13 przyjeżdża zmienniczka 
 
Jogusia34 - 7 ostatnia prosta 

Konwalia08 - 17 
 
Nincia - 20 jutro zmiana kodu 
 
Maluda - 25 
 
Gusia29 - 44 

Zapraszam na herbatke, kawke i ciasteczka  i uwaga na pupy coby nas nikt a mocno nie złapał 

https://www.youtube.com/watch?v=yugEIsB2wV0
 
14 lipca 2020 07:46 / 2 osobom podoba się ten post
No proszę, ale mi się dzisiaj dzień trafia ,na dodatek z całym wolnym popołudniem. "A jego imię czterdzieści i cztery "