Powitajki przy kawie 58

19 lutego 2020 05:52 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień doberek,ze spania juz od dawna nici.Nie wiem czy mi tu sie spodoba.Totalne bezludzie,zakupy przywozi corka wieczorem.Senior sympatyczny,ale narazie odraniczamy sie do wspolnych posilkow.Czasami idę na chwilke porozmawiac,albo zanieść cos do picia.Najgorsze sa warunki do mycia,ciasna,wspolna lazienka z kabiną prysznicową,szok.Dzisiaj wlasnie przyjda Go wykapac,a ja w sobotę.Jedyny pozytyw,ze dwa razy w tygodniu chodzi do Tagespflege i mam kilka godzin dla siebie.Wszystkiego muszę szukac,bo nic nie jest w jednym miejsce.Noo,narazie nie widzę tego za rozowo.Obym sie mylila.Kawę wypiję później.Miłego dnia Opiekunowo
19 lutego 2020 06:07 / 13 osobom podoba się ten post
Witam Was .  Ja już na nogach, śniadanko trzeba małe  przed wyjazdem zjeść i wypić kawę. Narazie ruszam się powoli ale pewnie jak busiasz zadzwoni to dostanę obrotów. Spokojnego dnia kochani oraz szczęśliwych podróży z i do pracy. 
19 lutego 2020 06:16 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam Was . :chaplin: Ja już na nogach, śniadanko trzeba małe  przed wyjazdem zjeść i wypić kawę. :kawa::kawa1::kawa:Narazie ruszam się powoli ale pewnie jak busiasz zadzwoni to dostanę obrotów. Spokojnego dnia kochani oraz szczęśliwych podróży z i do pracy. :-)

Szczesliwej podróży Dusia
19 lutego 2020 06:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam Was . :chaplin: Ja już na nogach, śniadanko trzeba małe  przed wyjazdem zjeść i wypić kawę. :kawa::kawa1::kawa:Narazie ruszam się powoli ale pewnie jak busiasz zadzwoni to dostanę obrotów. Spokojnego dnia kochani oraz szczęśliwych podróży z i do pracy. :-)

Szczęśliwej podróży i spokojnego zlecenia trzymaj się cieplutko,! 
19 lutego 2020 06:52 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Szczęśliwej podróży 
19 lutego 2020 06:53 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, spokojnego dnia życzę, niech minie bardzo szybko tym,którzy są w pracy,a powoli i leniwie wszystkim urlopujacym 
19 lutego 2020 06:56 / 12 osobom podoba się ten post
Witam cieplutko, życzę wszystkim spokojnego i miłego, bezstresowego dnia
19 lutego 2020 06:57 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzień doberek,ze spania juz od dawna nici.Nie wiem czy mi tu sie spodoba.Totalne bezludzie,zakupy przywozi corka wieczorem.Senior sympatyczny,ale narazie odraniczamy sie do wspolnych posilkow.Czasami idę na chwilke porozmawiac,albo zanieść cos do picia.Najgorsze sa warunki do mycia,ciasna,wspolna lazienka z kabiną prysznicową,szok.Dzisiaj wlasnie przyjda Go wykapac,a ja w sobotę.Jedyny pozytyw,ze dwa razy w tygodniu chodzi do Tagespflege i mam kilka godzin dla siebie.Wszystkiego muszę szukac,bo nic nie jest w jednym miejsce.Noo,narazie nie widzę tego za rozowo.Obym sie mylila.Kawę wypiję później.Miłego dnia Opiekunowo:pisze na forum:

Daj sobie kilka dni, może się trochę przyzwyczaisz,i lepiej poczujesz na tym zleceniu.Trzymam kciuki, 
19 lutego 2020 07:26 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  dobrego dnia kochani 

19 lutego 2020 07:28 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Bezpiecznej podróży Dusia  
19 lutego 2020 07:42 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Zajedz szczęśliwie
19 lutego 2020 07:43 / 11 osobom podoba się ten post

Dzien dobry , miłego dnia i do robboty ....
19 lutego 2020 07:44 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - czy to juz środa ? czas tak szybko leci, że juź sie gubię w liczeniu dni .  Dobrego wiosennego nastroju zyczę  wszystkim opiekunkom i opiekunom . Smacznej kawki z rana teeeeżżżżżżżżżżżż !!!!!!!!!!!
19 lutego 2020 07:45 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Szczęśliwej drogi ....
19 lutego 2020 07:47 / 9 osobom podoba się ten post
Leje i wieje ...Dzień dobryspać się chce . Spokoju życzę  
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.