Powitajki przy kawie 58

15 marca 2020 13:16 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Powiedz jakim cudem jest tyle wyleczonych, jak jeszcze niedawno nie było nikogo zarażonego, a okres wylęgania + leczenia to jest minimum miesiąc???:zaskoczenie1: To znowu propaganda rządu, aby uspokoić społeczeństwo i żeby nie  siać paniki. Jestem ostatnia co siałaby panikę, ale jeszcze potrafię trzeźwo myśleć, a co najważniejsze - liczyć.:umowa:

Nie siej u ludzi glupoty, propagandy politycznej i nerwow.
opieraj sie na faktach. Wirus trwa w zaleznosci od czlowieka od kilku dni do kilku tygodni. Wiec ludzie wyzdrowieli, normalnie. Masz pretensje do Dudy i Szumowskiego ze ludzie wyzdrowieli?

Zamiast siac glupote wez do reki Wyborczą i posluchaj Kidawy Blonskiej. Ten sam poziom
15 marca 2020 13:20 / 3 osobom podoba się ten post
Oskar

opieraj sie na faktach. Wirus trwa w zaleznosci od czlowieka od kilku dni do kilku tygodni. Wiec ludzie wyzdrowieli, normalnie. Masz pretensje do Dudy i Szumowskiego ze ludzie wyzdrowieli?

Zamiast siac glupote wez do reki Wyborczą i posluchaj Kidawy Blonskiej. Ten sam poziom

Sorry, ale te dwa ostatnie zdania uważam za niepotrzebne
15 marca 2020 13:22 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Mozliwe Luke, jesli poczules sie urazony. Przepraszam.

15 marca 2020 13:22 / 9 osobom podoba się ten post
Dobrej niedzieli Opiekunkowo  
15 marca 2020 13:54 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Homo sapiens posiada zdolności adaptacyjne. Kiedyś wyszliśmy z jaskini i smażylismy mamuty na ognisku. Przystosujemy się i teraz :oklaski::hihi:

A wiesz że o tym samym rozmawiałam dziś z mężem  Na pewno z tej sytuacji wyciągniemy lekcje wszyscy.Baczniej będziemy przyglądać się światu, przetasujemy wartości, bo to co miało jakieś znaczenie parę miesięcy temu, teraz nie konieczne.No i wreszcie potęga internetu, nie trzeba jak się okazuje  wielu spraw załatwuac osobiście,   Może wreszcie rząd dostrzeże Służbę Zdrowia. Jak wielkie potrzebne są nakłady, jak pracują lekarze, pielegniarki, diagnosci laboratoryjni.Ci ostatni zawsze byli na końcu jeśli chodzi o wynagrodzenie czy wogole jeśli chodzi o ich prace.
Nie bez powodu o nich  piszę  no ale nie czas o tym myśleć. Do Polski wraca zza granicy kilka tysięcy osób . Ma być kwarantanna......w domu , każdy z rodziną.

15 marca 2020 14:26 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Tym bardziej, jeśli samemu pisze się o nie sianiu propagandy politycznej 
Wszystkich nas nosi, bądźmy bardziej wyrozumiali i pozwólmy się każdemu wygadać 
15 marca 2020 14:29 / 2 osobom podoba się ten post
Oskar

Mozliwe Luke, jesli poczules sie urazony. Przepraszam.

Oj,Oskar, przecież nie o urazę chodzi, a już Luke na pewno nie obruszył się wspomnieniem pani kandydatki 
15 marca 2020 14:30 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Oj,Oskar, przecież nie o urazę chodzi, a już Luke na pewno nie obruszył się wspomnieniem pani kandydatki :-)

Ja to napisalem szczerze, bez zartow.

15 marca 2020 14:39 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

A wiesz że o tym samym rozmawiałam dziś z mężem :-) Na pewno z tej sytuacji wyciągniemy lekcje wszyscy.Baczniej będziemy przyglądać się światu, przetasujemy wartości, bo to co miało jakieś znaczenie parę miesięcy temu, teraz nie konieczne.No i wreszcie potęga internetu, nie trzeba jak się okazuje  wielu spraw załatwuac osobiście,   Może wreszcie rząd dostrzeże Służbę Zdrowia. Jak wielkie potrzebne są nakłady, jak pracują lekarze, pielegniarki, diagnosci laboratoryjni.Ci ostatni zawsze byli na końcu jeśli chodzi o wynagrodzenie czy wogole jeśli chodzi o ich prace.
Nie bez powodu o nich  piszę :-) no ale nie czas o tym myśleć. Do Polski wraca zza granicy kilka tysięcy osób . Ma być kwarantanna......w domu , każdy z rodziną.

Dla wielu może być to czas próby jak silna jest rodzina, czy nasze małżeństwo na sens. Dla mnie jest czas privy czy dziecko sobie poradzi. Nie jest sama w razie W jest pod opieką rodziny, babci ,  cioć , ale też ograniczają kontakt do minimum. Dla mnie to czas aby zobaczyć czy tyle miesięcy rozłąki pozwoli mi odczuć jak silne jest uczucie pomiędzy mną i moim . A tęsknota jest straszna. 
15 marca 2020 14:42 / 3 osobom podoba się ten post
A jak mam takie głupie pytanie do.bardxiej wykwalifikowanego personelu. Czy jeśli ktoś zachoruje się wyleczyć czy ten wirus może powrócić do tejnosiby ponownie? Bo to mnie bardzo zastanawia. 
15 marca 2020 14:43 / 2 osobom podoba się ten post
Oskar

Niczego nie sieję, ani u ludzi, ani nigdzie.
A Wyborczej nie wezmę do ręki, bo nie czytuję takich lektur, zwłaszcza w Niemczech nie ma dostępu do polskiej prasy raczej...
Napisałam to co JA myślę na temat wyzdrowienia z tej ciężkiej choroby i jest to tylko MOJE subiektywne zdanie.
Nie zamierzam dyskutować na tematy polityczne- to nie miejsce ani czas na to.
A o TEJ chorobie wiem trochę więcej niż przeciętny zjadacz chleba, bo akurat jedna osoba w mojej rodzinie walczyła z chorobą ponad dwa tygodnie i jeszcze nie jest pewna czy to koniec tej męczarni, ani czy teraz nie będzie musiała pielęgnować męża...
15 marca 2020 14:45 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Powiedz jakim cudem jest tyle wyleczonych, jak jeszcze niedawno nie było nikogo zarażonego, a okres wylęgania + leczenia to jest minimum miesiąc???:zaskoczenie1: To znowu propaganda rządu, aby uspokoić społeczeństwo i żeby nie  siać paniki. Jestem ostatnia co siałaby panikę, ale jeszcze potrafię trzeźwo myśleć, a co najważniejsze - liczyć.:umowa:

Malgi zalezy kto jak przechodzi kazda chorobe. Pisali, ze mozna przejsc bez objawow. Niektorzy nie beda wiedziec, ze maja syf i zarazaja. Pewnie dlatego kwarantanna ma sens?
15 marca 2020 14:48 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A jak mam takie głupie pytanie do.bardxiej wykwalifikowanego personelu. Czy jeśli ktoś zachoruje się wyleczyć czy ten wirus może powrócić do tejnosiby ponownie? Bo to mnie bardzo zastanawia. :-)

Pisali, ze w Chinach byly osoby, ktore po wyzdrowieniu ponownie zachorowaly  . Witajcie, zycze spokojnej niedzieli . 
15 marca 2020 14:59
Oskar

Ja to napisalem szczerze, bez zartow.

Ok 
15 marca 2020 15:12 / 3 osobom podoba się ten post
monika.s

Malgi zalezy kto jak przechodzi kazda chorobe. Pisali, ze mozna przejsc bez objawow. Niektorzy nie beda wiedziec, ze maja syf i zarazaja. Pewnie dlatego kwarantanna ma sens?

Kwarantanna ma sens w odosobnieniu albo dla wszystkich domowników. W innym przypadku sensu zbyt wielkiego nie ma 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.