Powitajki przy kawie 58

19 lutego 2020 07:47 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam Was . :chaplin: Ja już na nogach, śniadanko trzeba małe  przed wyjazdem zjeść i wypić kawę. :kawa::kawa1::kawa:Narazie ruszam się powoli ale pewnie jak busiasz zadzwoni to dostanę obrotów. Spokojnego dnia kochani oraz szczęśliwych podróży z i do pracy. :-)

Dobrej,spokojnej podróży Dusiu . Za parę tygodni pojedziesz do domu i z tą myślą zaczynaj nowe zlecenie . Powodzenia .
19 lutego 2020 07:47 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam Was . :chaplin: Ja już na nogach, śniadanko trzeba małe  przed wyjazdem zjeść i wypić kawę. :kawa::kawa1::kawa:Narazie ruszam się powoli ale pewnie jak busiasz zadzwoni to dostanę obrotów. Spokojnego dnia kochani oraz szczęśliwych podróży z i do pracy. :-)

Szczęśliwej podróży i spokojnego miejsca
19 lutego 2020 07:50 / 13 osobom podoba się ten post
wypita...jeszcze troche lenistwa.później przychodzi rehabilitantka.Popołudniu kawa ze znajomą Miłej środy
19 lutego 2020 07:51 / 13 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich cieplutko chociaż za oknem deszcz, miłego i bezstresowego dnia tym co w pracy i w domu lub podróży. dziś już środa "środa minie tydzień zginie" 
19 lutego 2020 07:52 / 9 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzień doberek,ze spania juz od dawna nici.Nie wiem czy mi tu sie spodoba.Totalne bezludzie,zakupy przywozi corka wieczorem.Senior sympatyczny,ale narazie odraniczamy sie do wspolnych posilkow.Czasami idę na chwilke porozmawiac,albo zanieść cos do picia.Najgorsze sa warunki do mycia,ciasna,wspolna lazienka z kabiną prysznicową,szok.Dzisiaj wlasnie przyjda Go wykapac,a ja w sobotę.Jedyny pozytyw,ze dwa razy w tygodniu chodzi do Tagespflege i mam kilka godzin dla siebie.Wszystkiego muszę szukac,bo nic nie jest w jednym miejsce.Noo,narazie nie widzę tego za rozowo.Obym sie mylila.Kawę wypiję później.Miłego dnia Opiekunowo:pisze na forum:

Nie zaczynaj zlecenia od narzekania . Szukaj czegos pozytywnego na tym zleceniu i tego się trzymaj . Nie wolno dla własnego dobra, nastawiać sie negatywnie . Nie jesteś tam "za karę" . Powodzenia, usmiechnij się i do przodu 
19 lutego 2020 07:53 / 11 osobom podoba się ten post
Dziękuję wszystkim za życzenia. 
19 lutego 2020 09:00 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Witam Wszystkich i życzę Wam jak i sobie udanego i wesołego dnia 
z moim podopiecznym wypiłam do śniadania a teraz do wirtualnej  się przysiadłam 
Za oknem ciemno i deszczowo. Zimno. 
19 lutego 2020 09:14 / 12 osobom podoba się ten post
Dzien dobry kochani  
Ja już po kawce 
I po śniadanku,  leje u mnie i wieje,  kto mi przysłał  taką  pogodę  hę  ? 
Z ulubionych bajek to uwielbiałam Misia  uszatka  i Muminki ale też inne bajeczki 
Nie mogłam się doczekać godz 19 stej , i najgorzej  było kiedy w tym samym czasie  był sport , wtedy bajki nie było dane mi oglądać bo tatuś był zagorzałym  sportowcem  
Miłego dnia życzę  
19 lutego 2020 09:20 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, niebo błękitne, słońce świeci,termometr pokazuje 5 st C -mamy piękny poranek, a ja prawie godzinę do tyłu jestem. Kończę kawę, czekając na babcię, która dopiero kończy się ubierać. Nie chciało jej się o 8:15 wstać, to nie  wyganiałam jej z łóżka,mamy czas. 
Ja wstałam ,bo musialam ,nieprzytomna po 4 godzinach snu. Cóż, na głupotę lekarstwa nie ma -czytałam prawie do 4 nad ranem, tak jakbym nie mogła do dzisiaj poczekać i dać policji więcej czasu na złapanie mordercy 
Mocny szatan postawił mnie już na nogi, mogę stawić czoła wyzwaniom dzisiejszego dnia. 
Przyjemności wszystkim a Dusi szerokiej drogi i bezpiecznej podróży 
19 lutego 2020 09:29 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Wszystkim.  Dziś jest w pogodzie mieszanka  słońce ,deszcz i wiatr. Wczoraj wyszłam na spacer ,zaczęłam powoli bo gdzie się tu spieszyć, niestety po przejściu prawie 2 km zrobiłam nagły w tył zwrot bo zaczat deszcz padac,  oczywiście zmoklam  Ale taki sprint to dla zdrowia .....podobno

19 lutego 2020 09:32 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Szerokiej drogi i jak zwykle trzymaj się prostej
19 lutego 2020 10:01 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Spokojnej podróży życzę  
19 lutego 2020 10:11 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dojedz szczęśliwie na miejsce 
Dusiu Ty wracam tam gdzie byłaś czy jedziesz w nieznane? 
19 lutego 2020 11:29 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
19 lutego 2020 11:48 / 8 osobom podoba się ten post
Witaski przedobiedniowe.  Wyszło na to że piecze się królik A myślałam że to piersi z kurczaka , a to chyba nogi są.  Tymczasem od wczoraj pauzuję z Halinką , zajęło nam to chwilę aby się znaleźć. Dzięki fb       A Pan Helmut chce się na randkie umawiać  do kina . No padnę    Nie odliczam bo nic tu nie wiadomo , póki babcia w rekonwalescencji to jestem ... A co dalej...       Mi obojętnie.  Pa 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.