Powitajki przy kawie 58

19 lutego 2020 11:51 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Witaski przedobiedniowe.  Wyszło na to że piecze się królik A myślałam że to piersi z kurczaka , a to chyba nogi są.  Tymczasem od wczoraj pauzuję z Halinką , zajęło nam to chwilę aby się znaleźć. Dzięki fb :upup:      A Pan Helmut chce się na randkie umawiać  do kina . No padnę :lol3:   Nie odliczam bo nic tu nie wiadomo , póki babcia w rekonwalescencji to jestem ... A co dalej...    :czysci okulary:   Mi obojętnie.  Pa 

Od kina się zaczyna 
Niech babcia wraca do zdrowia ale tak żebyś Ty dopracowała do końca zlecenia 
19 lutego 2020 12:20 / 9 osobom podoba się ten post
Dzieńdoberek w południe ludzie mili. Zakupy zrobione , sprzątanko zaliczone - nie jak Leon zawodowiec, żeby nie było , choć dziś miałam na to ochotę , ale o tym za chwilę. Teraz się spokojnie rozsiądę z kawką nr 2- kto chce niech się częstuje  , a ja zaczynam.
Wracając z zakupów jeszcze miałam podjechać po koleżankę siedzącą u fryzjera. Fryzjer posiada mały zakład na miejskim osiedlu i wjazd z głownej drogi w osiedlową uliczkę jest wąski. Na oko niewiele ponad 1.5 auta. Przy mijaniu jedno z aut musi zjechać na pobocze, które jest haniebnie zniszczone . Z dziurami wypełnionymi deszczówką. Z drugiej strony wysoki krawężnik uniemożliwiający jakikolwiek manewr. No i pacze i cóż ja widzę?  Bm-kie zbliżającą się z naprzeciwka. Płynnie zwolniłam w celu wjechania na pobocze z minimalną prędkością , a ten cymbał mrugnął kilkakrotnie długimi światłami- musi za wolno zwalniałam w jego rozumieniu czy co? 
Powiedziałam głosno do siebie- jeszcze qrna zatrąb pajacu. 
Chyba usłyszał , bo natychmiast spełnił zyczenie  Smiechłam , potem po raz kolejny , będąc już na poboczu , bo boski drajwer mijając mnie pruł się na maxa i wymachiwał rękami . No kabaret 
Nie wiem co to jest , że BMW transformuje ludzi nim kierujących, ale zaczełam się bać, bo na szteli w CH, własnie takie mamy do dyspozycji. Jeszcze nic się nie dzieje, ale kto wie, kiedy się we mnie jakies atawizmy odezwą 
Ale w duchu podziękowałam gościowi , bo podkręcił mi humor na maxa 
Wam też życzę radosnego dnia, choć bez takich bodźców. No chyba , że ktoś lubi 
19 lutego 2020 12:20 / 5 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Witaski przedobiedniowe.  Wyszło na to że piecze się królik A myślałam że to piersi z kurczaka , a to chyba nogi są.  Tymczasem od wczoraj pauzuję z Halinką , zajęło nam to chwilę aby się znaleźć. Dzięki fb :upup:      A Pan Helmut chce się na randkie umawiać  do kina . No padnę :lol3:   Nie odliczam bo nic tu nie wiadomo , póki babcia w rekonwalescencji to jestem ... A co dalej...    :czysci okulary:   Mi obojętnie.  Pa 

A Helmut to ten napastnik z sąsiedztwa co autuje ?
19 lutego 2020 12:22 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję wszystkim za życzenia. :najlepszego2:

Dojedź spokojnie.Szerokości Dusiu.
19 lutego 2020 12:29 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam Was . :chaplin: Ja już na nogach, śniadanko trzeba małe  przed wyjazdem zjeść i wypić kawę. :kawa::kawa1::kawa:Narazie ruszam się powoli ale pewnie jak busiasz zadzwoni to dostanę obrotów. Spokojnego dnia kochani oraz szczęśliwych podróży z i do pracy. :-)

Piękne te tulipany ...
19 lutego 2020 13:14 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Piękne te tulipany ...:tak:

A jaka piękna aranżacja!
Też mam szkła w takich kształtach, lubię je do tulipanów właśnie używać, ale nigdy nie wpadłam na pomysł, żeby kilka bukietów w różnych kolorach, tak zaprezentować 
19 lutego 2020 16:43 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A jaka piękna aranżacja!
Też mam szkła w takich kształtach, lubię je do tulipanów właśnie używać, ale nigdy nie wpadłam na pomysł, żeby kilka bukietów w różnych kolorach, tak zaprezentować :kwiatek dla ciebie2:

Zawsze można coś podpatrzec
19 lutego 2020 17:59 / 11 osobom podoba się ten post
Witam się z Wami u początku dnia (mojego dnia).
19 lutego 2020 18:08 / 7 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry - czy to juz środa ? czas tak szybko leci, że juź sie gubię w liczeniu dni .  Dobrego wiosennego nastroju zyczę  wszystkim opiekunkom i opiekunom . Smacznej kawki z rana teeeeżżżżżżżżżżżż !!!!!!!!!!!

Nie masz pojęcia, jak ja gubię się w rachubie kolejnych dni. Przy nocnym trybie pracy to wszystko  jeszcze bardziej się zaciera i rozmywa, poneważ dzień w dzień przechodzi i przepływ czasu przyśpiesza.

OOO, teraz jestem gotowa napisać Wam dzień dobry, a tu już wieczór nadszedł.
Znalezione obrazy dla zapytania: zdziwiona emotka
19 lutego 2020 18:17 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzieńdoberek w południe ludzie mili. Zakupy zrobione , sprzątanko zaliczone - nie jak Leon zawodowiec, żeby nie było , choć dziś miałam na to ochotę:lol2: , ale o tym za chwilę. Teraz się spokojnie rozsiądę z kawką nr 2- kto chce niech się częstuje :kawa: , a ja zaczynam.
Wracając z zakupów jeszcze miałam podjechać po koleżankę siedzącą u fryzjera. Fryzjer posiada mały zakład na miejskim osiedlu i wjazd z głownej drogi w osiedlową uliczkę jest wąski. Na oko niewiele ponad 1.5 auta. Przy mijaniu jedno z aut musi zjechać na pobocze, które jest haniebnie zniszczone . Z dziurami wypełnionymi deszczówką. Z drugiej strony wysoki krawężnik uniemożliwiający jakikolwiek manewr. No i pacze i cóż ja widzę?  Bm-kie zbliżającą się z naprzeciwka. Płynnie zwolniłam w celu wjechania na pobocze z minimalną prędkością , a ten cymbał mrugnął kilkakrotnie długimi światłami- musi za wolno zwalniałam w jego rozumieniu czy co? :lol2:
Powiedziałam głosno do siebie- jeszcze qrna zatrąb pajacu. 
Chyba usłyszał , bo natychmiast spełnił zyczenie :-) Smiechłam , potem po raz kolejny , będąc już na poboczu , bo boski drajwer mijając mnie pruł się na maxa i wymachiwał rękami . No kabaret :-)
Nie wiem co to jest , że BMW transformuje ludzi nim kierujących, ale zaczełam się bać, bo na szteli w CH, własnie takie mamy do dyspozycji. Jeszcze nic się nie dzieje, ale kto wie, kiedy się we mnie jakies atawizmy odezwą :-)
Ale w duchu podziękowałam gościowi , bo podkręcił mi humor na maxa :lol1:
Wam też życzę radosnego dnia, choć bez takich bodźców. No chyba , że ktoś lubi :-)

Tina to nie BMW winne, ta transformacja dotyka niektórych potrzebujących psychiatry. Oni  tzn. takie osobniki za kółkiem próbują się nieporadnie terapeutyzować, jak widać w niewłaściwy sposób i z mizernymi rezultatami.
19 lutego 2020 18:35 / 3 osobom podoba się ten post
Zofija

Tina to nie BMW winne, ta transformacja dotyka niektórych potrzebujących psychiatry. Oni  tzn. takie osobniki za kółkiem próbują się nieporadnie terapeutyzować, jak widać w niewłaściwy sposób i z mizernymi rezultatami.

pięknie to ujelas 
20 lutego 2020 00:01 / 7 osobom podoba się ten post
Dzien dobry , miłego dnia 
20 lutego 2020 01:21 / 9 osobom podoba się ten post
Halo, halo, pozdrawiam Was z innego wymiaru życia....... ale spokojnie, mam tu na myśli nocny wymiar. 
20 lutego 2020 01:23 / 6 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Dzien dobry , miłego dnia 

O patrz, uprzedziłeś mnie
20 lutego 2020 06:33 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry . Czy ja tez na podium ? 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.