Koronawirus 2

16 lutego 2022 18:37 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Miejmy nadzieję że powoli idziemy ku normalności 

Tak, dwa lata wystarczy...
16 lutego 2022 18:48 / 2 osobom podoba się ten post
Niemcy też planuja luzowanie obostrzeń w trzech stopniach. 
 
 
16 lutego 2022 18:58 / 2 osobom podoba się ten post
Tylko, że u nas też wieje hurraoptymizmem, ale lekarze uważają, że ze spadkiem zachorowań może nie być tak pięknie. Dużo ludzi samych się testuje i negatywnych wyników nie zgłaszają do służb. A można zanotować wzrost zakażeń po feriach. To są opinie fachowców, nie moje 
16 lutego 2022 19:16 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Tylko, że u nas też wieje hurraoptymizmem, ale lekarze uważają, że ze spadkiem zachorowań może nie być tak pięknie. Dużo ludzi samych się testuje i negatywnych wyników nie zgłaszają do służb. A można zanotować wzrost zakażeń po feriach. To są opinie fachowców, nie moje :-)

To prawda. Osobiście spotkałam osoby chore, które nie wierzą w istnienie covida ,nie szczepią się, a chorują na "pozytywny test ". I to jest najgorsze, bo może nie celowo ,ale stanowią zagrożenie dla innych 
31 marca 2022 07:18 / 4 osobom podoba się ten post
Szwajcaria od jutra znosi  WSZYSTKIE  obostrzenia związane z Covid-19.Od 01.04 i to nie jest  prima aprilis
31 marca 2022 07:45 / 5 osobom podoba się ten post
Niemcy od 4 większość obostrzeń znosi. Zostają maseczki w środkach komunikacji , przychodniach . Dalej nie wiem . Eksperci nie są zgodni. Minister zdrowia też nie , ale znosi obostrzenia. Tylko tzw Hotspoty będą nadal miały surowsze obostrzenia. Ale to wg liczby zachorowań. 
26 października 2022 22:23
Dusia1978

Bo nie mam miłości do zaszczepionych bo nie mają swojego rozumu. Ja grafika chciałam Wam przekazać jakie (usunięte) jesteście, ktore idą na, rzeź.  Robicie tak bo ktoś Wam każe. Nie macie swojego rozumu. Ludzie. Co się z Wami dzieje. Gdzie jest Wasz zdrowy rozsądek. ? Dla kawy na mieście, dla pójścia do sklepu po buty daliście się naznaczył jak (usunięte) żeby tylko mieć jakiś idiotyczny certyfikat  . ???

Najinteligentniejsza dziewczyna na forum!
Skąd wiedziałaś???
Zobacz:
 
https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-10-26/pfizer-pfe-hid-1-2-billion-in-profits-italian-investigators-allege
 
Nie wypłacą się.
27 października 2022 07:17 / 3 osobom podoba się ten post
jantarsky

Najinteligentniejsza dziewczyna na forum!
Skąd wiedziałaś???
Zobacz:
 
https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-10-26/pfizer-pfe-hid-1-2-billion-in-profits-italian-investigators-allege
 
Nie wypłacą się.

No niestety uległam głupocie zaczxzepikam się w lutym jedna dawka bo tak straszyli że w opiece pracy mieć nie będzie y. I co ? Konsekwencja- przeszłam zawał po tym szczepieniu. ? jestem na lekach nasercowych i teraz już muszę uważać. 
Mój mąż też się zaszczepił bo nie wsiądzie do samolotu tak mu mówili i co ? Od tamtej pory ciągły ból ramienia i schudł bardzo dużo. 
Niech ich szlag trafi z tymi szprychami. Dziady. 
27 października 2022 08:39 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No niestety uległam głupocie zaczxzepikam się w lutym jedna dawka bo tak straszyli że w opiece pracy mieć nie będzie y. I co ? Konsekwencja- przeszłam zawał po tym szczepieniu. ? jestem na lekach nasercowych i teraz już muszę uważać. 
Mój mąż też się zaszczepił bo nie wsiądzie do samolotu tak mu mówili i co ? Od tamtej pory ciągły ból ramienia i schudł bardzo dużo. 
Niech ich szlag trafi z tymi szprychami. Dziady. 

Dusia, Dobrze, że tylko tak to się skończyło....
Ze swojego otoczenia znam mnóstwo osób, które po szczepieniu nagle zaczęły na coś tam chorować.
Ja się bronię rękami i nogami przed szczypawami. 
Już straszą kolejnymi mutacjami, choć ja już  biorę to na spokojnie. 
Szkoda mi tylko tych ludków , które się boją jak diabli.
 
27 października 2022 09:14 / 3 osobom podoba się ten post
mzap88

Dusia, Dobrze, że tylko tak to się skończyło....
Ze swojego otoczenia znam mnóstwo osób, które po szczepieniu nagle zaczęły na coś tam chorować.
Ja się bronię rękami i nogami przed szczypawami. 
Już straszą kolejnymi mutacjami, choć ja już  biorę to na spokojnie. 
Szkoda mi tylko tych ludków , które się boją jak diabli.
 

Mutacja ? Czego ? Chyba głupoty. Myśleli że nas wykończą wirusem, szczyoawką to teraz wojna , brak węgla bo może z zimna umrzemy. Debile . 
27 października 2022 10:11 / 5 osobom podoba się ten post
Nie ma się co nakręcać, każdy może wierzyć lub nie wierzyć w co chce.
Żyjmy po swojemu i nie oceniajmy innych. 
27 października 2022 10:36 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie ma się co nakręcać, każdy może wierzyć lub nie wierzyć w co chce.
Żyjmy po swojemu i nie oceniajmy innych.