Powitajki przy kawie 61

21 maja 2020 09:13 / 13 osobom podoba się ten post
Milego dnia Kochani, w domu byłam o 4 tej z 3 godzinnym opóźnieniem. We Frankfurcie, tuż przed wjazdem na granicę czekaliśmy w ogromniastym korku. Policja wyrywkowo podchodziła do drzwi, trzy osoby wyszły z busa i przeszły granicę pieszo. Kontrola potem szybką, brak pomiaru temperatury, dowód umowy do wglądu-na które ledwo co zerknęli. Jedna pani dostała kwarantannę, bo wracała prywatnie i nie miała nic. Teraz leżę w łóżku i odpoczywam. Miłego dnia Wszystkim ☕☘️??
21 maja 2020 09:40 / 10 osobom podoba się ten post
Dobrego i słonecznego dnia dla Wszystkich.
 
Maluda wypoczywaj dobrze w domku.
21 maja 2020 09:47 / 8 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Noc minęła mnie ok ale patrząc po ilości ubranych tabletek to daliśmy pdp o 20 tabletkę z nowego listka teraz już brakuje ich tam 3. Czyli jeszcze 2x w nocy dawał jej leki. Napewno się zrywała i robiła swoje. Za oknem.cichutko bo tutaj też święto jest dzisiaj. Czekam na wieści od agencji ale pewnie dziś wszystko bedzie w uśpieniu. Jak wspomniałam mojemu ♥️ o sytuacji na szteli.kazal mi natychmiast zmieniać bo w razie czego żebym nie miała kłopotów oraz że boi się o moje życie i zdrowie. Wam życzę spokojnego i dobrego dnia bo.u mnie może być dzień kolejnych niespodzianek. :bezradny:

W razie następnego ataku agresji - wzywaj pogotowie i policję i powiedz, że Ty sie boisz, żeby Cię PDP nie uszkodziła. I nie miej wyrzutów sumienia, jak ją znowu do szpitala wezmą!
21 maja 2020 09:53 / 11 osobom podoba się ten post
Hallo zusammen.  O matko jak ja tu śpię. Budzik musi mnie wzywać .
Tymczasem jedziem na działkę. Pić jeść spać. 
Odmeldowuję się. 
Baczność. 
 
   
21 maja 2020 10:05 / 9 osobom podoba się ten post
Malgi

W razie następnego ataku agresji - wzywaj pogotowie i policję i powiedz, że Ty sie boisz, żeby Cię PDP nie uszkodziła. I nie miej wyrzutów sumienia, jak ją znowu do szpitala wezmą!

Powiem Ci szczerze, że żałuję że tego nie zrobiłam. Miałam wszystko nagrane więc miałabym co pokazać i się czym bronić. Nie wiem ile tu zostanę mam nadzieję, że to będzie szybko wyjazd ale jeśli się to powtórzy tak zrobie. Tylko boje się, że syn potem odkręci i będę musiała płacić za wezwanie karetki. Ja tylko nie chce żeby ktoś wpadł w to gówno tak jak ja. Opiszę te sztele w odpowiednim miejscu na FB.
 
21 maja 2020 10:27 / 6 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Hallo zusammen.  O matko jak ja tu śpię. Budzik musi mnie wzywać .
Tymczasem jedziem na działkę. Pić jeść spać. 
Odmeldowuję się. 
Baczność. 
 
:krol:   

Na koncercie ostatnio miałam taką gęsią skórkę...no i jeszcze tam kiedyś 
21 maja 2020 10:41 / 8 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Powiem Ci szczerze, że żałuję że tego nie zrobiłam. Miałam wszystko nagrane więc miałabym co pokazać i się czym bronić. Nie wiem ile tu zostanę mam nadzieję, że to będzie szybko wyjazd ale jeśli się to powtórzy tak zrobie. Tylko boje się, że syn potem odkręci i będę musiała płacić za wezwanie karetki. Ja tylko nie chce żeby ktoś wpadł w to gówno tak jak ja. Opiszę te sztele w odpowiednim miejscu na FB.
 

Jak nagrasz agresywną PDP to Tobie uwierzą i nic nie bedziesz płacić!!! Nie wiem dlaczego się nie szanujecie i narażacie na utratę zdrowia czy życia! Jak będziesz mieć problem to dzwoń, podpowiem jak masz się zachować.
21 maja 2020 10:45 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Powiem Ci szczerze, że żałuję że tego nie zrobiłam. Miałam wszystko nagrane więc miałabym co pokazać i się czym bronić. Nie wiem ile tu zostanę mam nadzieję, że to będzie szybko wyjazd ale jeśli się to powtórzy tak zrobie. Tylko boje się, że syn potem odkręci i będę musiała płacić za wezwanie karetki. Ja tylko nie chce żeby ktoś wpadł w to gówno tak jak ja. Opiszę te sztele w odpowiednim miejscu na FB.
 

Chyba lepiej wzywać policję i informować, że  jest agresja i boisz się o swoje życie. Jesteś legalnie, więc nie ma obaw w kontakcie z policją. Według mnie, gdy rodzina jest w pobliżu, bądź w stałym kontakcie z opiekunką (w Twoim przypadku  to syn) to o wzywaniu lekarza, czy pogotowia niech decyduje rodzina.
U mnie w zeszły piątek był taki stan, że powinna pdp. trafić do szpitala. Ja byn tak postąpiła. Rodzina to widziała, ale nie chciała oddać. Nie wiem, jak tu są rozliczne finansowo te kwestie. Może boją się, że rachunek za pobyt w szpitalu wyczerpi później pieniądze przeznaczane na Pflege i będa musieli sami płacić. W każdym razie dziwna ta ich decyzja. 
Zastanawiam się też z tym foto i nagrywaniem. Może lepiej być ostrożnym i tego nie robić, byś nie miała później problemów. Kto zna prawo i przepisy to regulujące niech się może wypowie. Trzymaj się Dusia, na pewno to kwestia tego weekendu i sprawa będzie zakończona.
21 maja 2020 10:49 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Na koncercie ostatnio miałam taką gęsią skórkę...no i jeszcze tam kiedyś :zawstydzony::hihi:

Ja mam zawsze i gęsią skórkę i motyle w brzuchu gdy 
21 maja 2020 10:57 / 7 osobom podoba się ten post
A ja mam gęsią skórkę, gdy z zimnej wody na basenie wychodzę... A nie wiem, jak z tymi motylami w brzuchu... to chyba domena kobiet
21 maja 2020 11:23 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
Naczytałam się postów Dusi i ręce mi opadły. Ja raz trafiłam na pdp z alzheimerem ale tam dziadek był w pełni wszystkiego świadomy i zajmował się swoją partnerką. A i tak przypadek był o wiele lżejszy niż ten Dusi. Ja sama nie dałabym rady, bo do takich przypadków trzeba mieć odpowiednie przygotowanie, cierpliwość i wiedzę. Ja tego nie mam. Trzeba umieć wejść w świat chorego a mnie alzheimer przeraża. Jestem tylko opiekunką. 
 
Miłego dnia wam życzę. 
21 maja 2020 11:40 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

A ja mam gęsią skórkę, gdy z zimnej wody na basenie wychodzę... A nie wiem, jak z tymi motylami w brzuchu... to chyba domena kobiet:zawstydzony:
:smiech3:

Nie wszystkie mają  Niektóre mają mrówki, albo watę szklaną w gatkach i przetarte majciochy w związku. Tym.I
21 maja 2020 11:43 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Milego dnia Kochani, w domu byłam o 4 tej z 3 godzinnym opóźnieniem. We Frankfurcie, tuż przed wjazdem na granicę czekaliśmy w ogromniastym korku. Policja wyrywkowo podchodziła do drzwi, trzy osoby wyszły z busa i przeszły granicę pieszo. Kontrola potem szybką, brak pomiaru temperatury, dowód umowy do wglądu-na które ledwo co zerknęli. Jedna pani dostała kwarantannę, bo wracała prywatnie i nie miała nic. Teraz leżę w łóżku i odpoczywam. Miłego dnia Wszystkim ☕☘️??

Gdyby mi Liebe po wifi szło i miałabym zielone oczy, to bym pewnie oszalała  Bosssski 
21 maja 2020 12:25 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

A ja mam gęsią skórkę, gdy z zimnej wody na basenie wychodzę... A nie wiem, jak z tymi motylami w brzuchu... to chyba domena kobiet:zawstydzony:
:smiech3:

Leona zawodowca obejrzyj N.Portman  motylki brzuchu miała tak ją Leon zauroczył Ale słusznie Tina zauważyła że nie wszystkie kobiety tak mają ja mam czasem mrówki w pięcie nie wiem co to znaczy 
21 maja 2020 12:28 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Gdyby mi Liebe po wifi szło i miałabym zielone oczy, to bym pewnie oszalała :yahoo: Bosssski :-)

Soczewki można kupić 13 euro Tylko nie oszalej