Powitajki przy kawie 62

17 września 2020 07:35 / 4 osobom podoba się ten post
Troszkę się rano ochłodziło, ale dzionek ma być ciepły, chociaż o 5 stopni chłodniejszy niż wczoraj. 
Witam i życzę spokojnego czwartku
17 września 2020 08:12 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo u mnie chłodniej
17 września 2020 09:40 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich  miło,   szukam oferty dla siebie  na wyjazd.  Im bardziej się  zagłębiam  tym bardziej   jestem  przerażona, czy podołam. 
Może macie  coś godnego  polecenia,  wcześniej  bylam z Medipe  i przez zamieszanie  z covidem  trafiło  mi się  bajeczne  miejsce, niedaleko i spoko warunki, z tym że  seniorka  zmarła  akurat  wtedy. Życzę  przyjemnego  dnia!
17 września 2020 10:08 / 4 osobom podoba się ten post
Marilyn

Witam wszystkich  miło,   szukam oferty dla siebie  na wyjazd.  Im bardziej się  zagłębiam  tym bardziej   jestem  przerażona, czy podołam. 
Może macie  coś godnego  polecenia,  wcześniej  bylam z Medipe  i przez zamieszanie  z covidem  trafiło  mi się  bajeczne  miejsce, niedaleko i spoko warunki, z tym że  seniorka  zmarła  akurat  wtedy. Życzę  przyjemnego  dnia!

Witaj, u nas są na foum też ogłoszenia, na stronce dobrasztela też, spokojnie poczytać opisy zleceń, dopasować stawkę i działać 
17 września 2020 11:24 / 3 osobom podoba się ten post
Witam, witam, jak tam dzisiaj pogoda u Was? ;) 
17 września 2020 11:58 / 1 osobie podoba się ten post
Co sądzicie  o zleceniu  małżeństwo  i pierwszy raz korzystające  z pomocy  opiekunki?
17 września 2020 12:24 / 9 osobom podoba się ten post
Witajcie mili moi. Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa, dobre myśli i przytulaski 
Dzisiaj zrobiłam sobie przerwę w bieganiu po urzędach. Większość spraw papierowych ogarnęłam. 
Trochę chłodniej, można włączyć na dłużej piekarnik i nie spocić się przy otwartych oknach. Relaksuję się przy tym co bardzo lubię-pitraszenie, mieszanie, próbowanie 
Kupiłam kilka kilogramów antonówki i przerabiam ją  na "jabłka do szarlotki ",które zamknę w słoikach. Przy okazji w piekarniku pieką się kawałki dyni hokkaido, te po ostygnięciu blenduję na mus, a ten zamrażam. Jak najdzie mnie ochota na zupę, placki czy ciasto dyniowe, będzie jak znalazł. W mieszkaniu przyjemnie pachnie, ręce zajęte i głowa też ,ale staram się odganiać smutki i myśleć o tym, czym będę rozpieszczać córkę i jej chłopaków, którzy już w sobotę przylatują na dwa tygodnie. 
Przyjemnego dnia Wam życzę 
17 września 2020 13:02 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień  dobry  Dzisiaj  mam Dienst... dlatego  teraz  dopiero się  witam.Pogoda słoneczna ale  morze  rano szalało .sztorm. Babcia  śpi...ja na tarasie łapię  witaminę  D. Spokojnego dzionka życzę 
17 września 2020 20:38 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie wszystkich i pozdrawiam 
17 września 2020 20:44 / 6 osobom podoba się ten post
Przypominam sie że jestem nadal opiekunem , zrobiłem sobie małą ptrzerwę , pół roku 
No ale w końcu jestem , tylko że juz nie pojechałem na dawne miejsce , jestem tym razem koło Monachium .
Będę sie tu czasem meldował .
                                                    Udanego wypoczynku życzę ...
  
18 września 2020 06:15 / 4 osobom podoba się ten post

Witajcie w piątek przed niedzielą
Życzę Wam spokojnego dnia 
18 września 2020 06:44 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
18 września 2020 06:58 / 4 osobom podoba się ten post
Witam piątek, Wszystkim życzę miłego i spokojnego dnia. 
18 września 2020 07:19 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i mamy piątek, kolejny weekend pozdrawiam koleżanki i kolegów, życzę spokojnego dnia 
18 września 2020 07:22 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Podopieczny wstał dziś wcześnie, ale ze swojej gawry jeszcze nie wyszedł. To czekam przy kawie...