02 maja 2012 13:44

Zapraszam do dzielenia się opiniami o firmie PRC24 (AVORIA) z Chorzowa. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy podjęciu decyzji wyborze tej agencji przez inne osoby. Przypominam, że zgodnie z regulaminem forum, jestem zobowiązany usuwać posty o charakterze kryptoreklamowym oraz zawierające treści obraźliwe i krytyczne bez merytorycznego uzasadnienia.

02 maja 2012 16:24
A moze to nie ten dzial...?
02 maja 2012 16:55
zapewne PROMEDICA 24,albo i nie.....
02 maja 2012 18:10
Hallo, ja pracuje od 2 lat z PM24, wyjazd w ciagu tygodnia, ale wiem tez, ze kolezanki czasem czekaja. Tak jest w miare.
02 maja 2012 18:32
Personnel Research Center 24. Pracuje ktos z tej firmy? Pozdrawiam :)
02 maja 2012 20:45
To jest firma z Chorzowa.Jechałam kilka razy z opiekunkami z tej agencji .Mówiły że firma jest w porządku,wypłaty na czas.Przyjmują z podstawowym niemieckim.Nawet sama zastanawiam sie nad przejsciem do nich,ale dopiero jesienią bo muszę sprawę zdrowotną załatwić.
03 maja 2012 10:33
teresadd dziekuje za odpowiedz :) pozdrawiam serdecznie i duzo zdrowka zycze :)
18 maja 2012 18:33
Czy możecie konkretniej wypowiedzieć sie co do tej firmy , czy warto jest zacząć współpracę z PRC24 Z CHorzowa ??
21 maja 2012 18:25
ja tez prosze o jakies wypowiedzi o tej firmie :) pozdrawiam :)
23 maja 2012 17:30
,pracuje z ta firma od grudnia zeszlego roku i gorco polecam pieniadze zawsze na czas zazwyczaj predzej sa na koncie,rodziny sprawdzane,zetelne informacje panie w biurze bardzo sympatyczne oczywiscie karta ekuz bez problemy ja pracuje w duisburgu mam bardzo dobre miejsce firma interesuje sie zawsze co sie dzieje z podopiecza i ze mna rowniez naprawde polecam

13 sierpnia 2012 19:38

Od zamieszczania ogłoszeń nie jest forum. Jest do tego celu przeznaczony specjalny dział. Moderator

15 października 2012 17:37

DZIEWCZYNY WŁAŚNIE JESTEM PO WSTĘPNEJ WERYFIKACJI PRZEZ FIRMĘ PRC24...BARDZO DOBRZE MNIE OCENILI I TERAZ CZEKAM NA OFERTĘ...NAPISZCIE COŚ BLIŻEJ, TAK NA CZASIE BO WIDZĘ OSTATNI WPIS Z SIERPNIA:)Z GÓRY DZIĘKI...


 


Pisanie dużymi literami oznacza krzyk... Moderator

16 października 2012 09:11
Zastanawiam się czy do nich nie zadzwonić. To firma z Chorzowa, więc mam stosunkowo blisko.. nie wiem tylko czy mój niemiecki będzie wystarczający..

Kasia84: Są "pobłażliwi" na pewne braki językowe, czy raczej oczekują wysokiego poziomu podczas weryfikacji?
16 października 2012 11:54
Hejka....Neta, to zależy jaki jest Twój poziom niemicekiego....pobłażliwi to chyba za dużo powiedziane:)ale jest miła i przyjemna rozmowa.pytania strikte "opiekuńcze" także jak masz jakieś tam podstawy to chyba spokojnie dasz radę.Ważne żebyś kleiła zdania a czy poprawnie gramatycznie to już inny temat:)

Miki76...wiem, odczytałam i odpisałam:)

Moderatorze.....przepraszam za moje wielkie litery:)
16 października 2012 16:46
Jestem już po rozmowie z PRC24 - mój niemiecki wypadł dobrze. Firma zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Panie miłe, podczas weryfikacji nie tworzą stresującej atmosfery. Wyjaśniły jak wygląda współpraca, jak kształtują się zarobki, wyczerpująco odpowiedziały na każde moje pytanie, i zaraz po rozmowie otrzymałam komplet dokumentów. Pierwsze wrażenie naprawdę bardzo pozytywne...