Powitajki przy kawie 63

16 stycznia 2021 19:24 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi,Dorote, Werska ,Dusia, Monia,dziękuję ślicznie za życzenia dziewczyny 
16 stycznia 2021 19:31 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Tak,, szkoda, ale Austriacy wygrali,, a, Norwegowie za nami. Kryzys w niemieckiej ekipie, dopiero szóste miejsce

No ale znow w biatlonie to niemcy wygrali tu forme maja supcio ,2 mce bialorus  szkoda tylko ze to na konto Łukaszenki 
16 stycznia 2021 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Tak,, szkoda, ale Austriacy wygrali,, a, Norwegowie za nami. Kryzys w niemieckiej ekipie, dopiero szóste miejsce

tfu, pokićkalo mi się :D tak uważnie oglądałam :P
16 stycznia 2021 21:52 / 3 osobom podoba się ten post
marta74

Malgi,Dorote, Werska ,Dusia, Monia,dziękuję ślicznie za życzenia dziewczyny :aniolki:

o kurcza, ja też ja też sie dołączam Marta! Samych najlepszości i wspaniałości i duuuużoooo ojro!
PS. Żyła też ma dzisiaj urodziny :D
16 stycznia 2021 23:47 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

o kurcza, ja też ja też sie dołączam Marta! Samych najlepszości i wspaniałości i duuuużoooo ojro!
PS. Żyła też ma dzisiaj urodziny :D

Dziękuję 
17 stycznia 2021 06:02 / 6 osobom podoba się ten post
Witam pięknie niedzielnie.
Za tydzień już będę się do powrotu szykować.
Miłego dnia ludkowie
17 stycznia 2021 06:24 / 7 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłej i bezstresowej niedzieli!!!Nie wiem dlaczego,ale zawsze niedziela to mój najgorszy dzień w tygodniu jak jestem w pracy!Dzień tutaj jak co dzień!!!Tak czy inaczej za 2 tygodnie pożegnam to miejsce bez żalu i chęci powrotu!!!
17 stycznia 2021 07:31 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Przedostatnia niedziela. Chociaż tu fajnie, to jednak ciągnie człowieka do domu. Przyjeżdża tu po mnie jakiś facet, a ja miałbym go zmienić po dwóch miesiącach. Ale na taki luksus nie mogę sobie pozwolić, więc szukam innego "swojego" miejsca na świecie.. na szteli 
Ostatnie dni.... Ale jakoś szybko mi to zleciało, czas tak tu zasuwa...
Zbieram się powoli do garażu. Sucho... bez żadnych opadów, chociaż minus trzy na zewnątrz...
Spokojnego i miłego dnia Opiekunkowo
17 stycznia 2021 07:41 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w ten zimowy, śniegowy dzień! Wieczorem trochę nasypało, może na spacerze  jeszcze tą zimową aurą pooddycham. Wolę wprawdzie lato, ale jednak ta ciągła szarość wokół jest ponura. Jak śniegiem posypie, a za zimno nie jest to mi się podoba!
17 stycznia 2021 08:13 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich i o zdrowie pytam spokojnej i leniwej niedzieli kochani dobrze ze jestescie
17 stycznia 2021 08:20 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich,  ja dziś pierwszy  raz widzę  taki  widok  od dawien dawna,  galaretkę  z wisniami już zrobiłam na deserek ,  śniadanko  gotowe. Miłego dzionka, niech leci szybko  zdrowo i bezproblemowo ?
17 stycznia 2021 08:42 / 6 osobom podoba się ten post
Wstalam a tu śnieguuuuu napaaadaloo fju fju pieknie poprostu ale skoro dziś jeszcze ma padac to dzis sie poleniuszkam a jutro sciezki odgarne tam gdzie chodze czyli karmnik i listy. Dzis dzien z tv minie.
Pomysly z gotowaniem i pieczeniem i kapiel dziadka to jutro.
Tymczasem  życzę milej niedzieli i czas  na  Wiadomo 
17 stycznia 2021 08:44 / 6 osobom podoba się ten post
U mnie też już , podziwiałem starszego Niemca na . Z górki, w dodatku niepewna nawierzchnia oprószona świeżym śniegiem. Może musiał do piekarni jechać... 
Sam dziś max 40 na godzinę jechałem... Nie moje auto,, więc nie ma co szarżować. 
Dzień z pewnością spokojnie minie, jutro powitam następny i tak dalej, i tak dalej...
17 stycznia 2021 08:59 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo już dzieciaczki w ogrodzie u sąsiadów bałwanka lepią .
17 stycznia 2021 09:02 / 5 osobom podoba się ten post
Witam. Ja już dawno po kawce i nalesniczki tradycyjnie ? Już nie liczę dni do powrotu, bo teraz już lada chwila to nastąpi. Myślę, że też już tu nie wrócę choć tego nie mówię pdp. Marzy mi się Bawaria?