Powitajki przy kawie 66

13 lipca 2021 08:06 / 9 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie 

Dzień pogodny, słońce świeci, chociaż moich ptaszków nie ma
Wyspałem się, dziś ciekawy dzień.
Życzę wszystkim pogodnego i spokojnego dnia 
13 lipca 2021 08:36 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Miłego i spokojnego dnia życzę wszystkim 
Od rana pada więc wypad nad jezioro jest pod znakiem zapytania 
13 lipca 2021 09:23 / 6 osobom podoba się ten post
Hejo ludzie. Mam to  Jestę miszczynią  bo "jszczawiówka" wyszła pyszna  Wszyscy cali i zdrowi i nikt nie musi mnie opatrywać , tudzież podnosić  
Beż śmieszkowania i ze śmiertelną powagą i zniesmaczeniem , to babka kupiła wczoraj szczaw i to drogo...okropne 
Jak się okazuje szczawiowa to nie tylko polska potrawa, ale i szwajcarska też.W wersji luksusowej dorzucają kraby. Tak, że będę musiała przełknąć porażkę, ale lepszy rydz niż nic  ( porażką nazwałam bezkrabową wersję szczawiówki-z jajkiem jemy).
Pogoda deszczowa, ma padać kilka dni, a żywopłot i trawa i inne pokrzywy nudzą się i czekają na przycięcie 
Teraz śmigam na pocztę, bo długo oczekiwana i upolowana przesyłka przyszła, a listonosz mnie wczoraj nie zastał i zostawił awizo z kodem . Z zakupem trafiłam, tak jak trafię na pocztę-czyli szybko i do celu. Niom.
Miłego i spokojnego dnia i nie przejadajcie się :)
13 lipca 2021 09:27 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Witam serdecznie już z kraju rodzinnego:chaplin:
 
Byłem już, drugi raz, o 7.20 w domu. I to pomimo 40-minutowego oczekiwania pod Dreznem na jedną osobę z innego busa. Więc super podróż.
 
O 5ej dzwonił do mnie zmiennik... Babcia się obudziła o 0.30 i tak cały czas krzyczala:-( Doszliśmy do wniosku,, że kawa o 17 z kofeiną dla babci mogła sprawić taki stan. Powiedziałem koledze... dzwoń do agencji i tyle, za 2-3 dni jakby sytuacja się nie poprawiła. Bo ostatni tydzień u mnie był spokojny w nocy. Może i też czuję,, że jest nowy człowiek, a Maksa już nie ma...
Ale durny ten syn. Kto widział aplikować babci kawę o tej porze... A zmiennik... Nie będę obgadywać, a reszty można się domyśleć.
Wszystkiego dobrego i miłego Wam życzę :buziaczki:

Kofeina tak działa lub współdziała. Nie wiem czemu Niemcy się tak upierają z podawaniem kawy z kofeiną , przecież uszczęsliwą rodziców tez kawą bezkofeinową , ktorą bez problemu można kupić i nie wywołuje takich reakcji. Już myslałam , że Niemcy w tej kwesti w koncu nadążyli za aktualizacjami, bo sprawa znana już od dawna, a tu proszę. Macie tam z tym synkiem. Nie powiem.
13 lipca 2021 09:30 / 4 osobom podoba się ten post
Agnesssa

Dzień dobry w nowym tygodniu:-)wekend przeleciał spokojnie.Pdp jeszcze w łóżku,więc luzik do 10-tej :-)Popołudniu spacerek .Miłego dnia

Łykend przeleciał , a u mnie dalej leci. Kiedy to się w koncu skończy...Menopauzo  przybywaj 
13 lipca 2021 10:25 / 7 osobom podoba się ten post
DZIEŃ dobry...kolejny dzień powitanySpokojnego i uśmiechniętego wtorku
13 lipca 2021 14:00 / 4 osobom podoba się ten post
Agnesssa

DZIEŃ dobry...kolejny dzień powitany:radosc1:Spokojnego i uśmiechniętego wtorku:kwiatek dla ciebie2:

Dzień dobry, dzięki i wzajemnie 
13 lipca 2021 15:59 / 7 osobom podoba się ten post
Witam popołudniowo wracamy z wnuczką od rodzinki, i korzystam z okazji że ona zasnęła po Aviomarin bo ma chorobę lokomocyjną.Przed nami trzy godzinki jazdy , więc muszę się czymś zająć. Oczywiście ja nie kieruję.Pogoda przepięknai wła śnie robimy przerwę na papierosa.
 
13 lipca 2021 16:47 / 7 osobom podoba się ten post
Witam sie z wami. Pogoda akurat na nicnierobienie oczywiscie dla urlopujacych albo pauzujacych. Pozdrawiam pracujacych, urlopujacych . Staram sie nadrobic aktywnie czas na powietrzu. Zerknelam kilka razy w telewizor a nie mialam i strasza. Nowe wiarianty, zamkniecie kraju no ciekawe co nam przyszykuja na jesien . Zeby tylko mozna bylo do pracy wyruszyc. Nie przepracowujcie sie.
14 lipca 2021 05:51 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek środowo, środa mnie-tydzien zginie.Teraz czas na dużą czarną,obiad mam dziś niezbyt skomplikowana potem zakupy.Najgorsze,że pogoda taka jak wczoraj,leje i leje.
14 lipca 2021 06:39 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i życzę spokojnego dnia  Leje i leje ,porażka z tą pogodą .
14 lipca 2021 06:56 / 7 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnej,bezstresowej środy.Środa obleci- tydzień przeleci!!U mnie jeszcze nie pada,ale chyba się zanosi na deszcz.Nie przemęczajcie się!!!
14 lipca 2021 07:42 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie też zanosi się na deszcz . Życzę wszystkim spokojnego, przyjemnego dnia 
14 lipca 2021 08:28 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie. U mnie od rana grzeje . Wczoraj postraszyła deszczem i koniec. Większość domowników jeszcze  a ja kawkę pije na tarasie.  Dziś moje dziecko zdaje egzamin na  . Pierwsze podejście. Teoria zdaną. Dziś praktyka. Zobaczymy jak sobie poradzi.  Ja też zdawalam14 lipca ale że 20 lat temu. Prościej było mi się zdaje. No zobaczymy. Jak zda to i mnie będzie lżej bo sama sobie gdzieś podjedzie. Wam życzę spokojnego dnia i mało pracy ludziska. 
14 lipca 2021 08:29 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry w środęrozpadało sie ,ale duchota pozostała wypita....pdp w łóżku jak codzień ..okolo 10-tej pracę czas zacząćSpokojnego dnia