Jaki film na wieczór?

26 sierpnia 2021 20:44 / 3 osobom podoba się ten post
Przyznam sie, ze ja korzystam z platformy Cda, albo darmowe filmy na You Tube. Polecam na faktach dramat-Amerykanska zbrodnia, szok! 
26 sierpnia 2021 21:29 / 4 osobom podoba się ten post
Dzięki, Maluda, że porządki wprowadzasz 
To jeszcze raz podam tytuły filmów z Netflixa, o których wcześniej wspominałam 
      1.Wśród chwastów- francuski komediodramat. Ja tam więcej dramatu widzę niż komedii. Catherine Deneuve w roli głównej. Nie zniechęcać się. Przebrnąć kilka pierwszych minut a potem już coraz ciekawiej 
       2.Julie &Julia  - tym razem amerykański, biograficzne z Meryl Streep w głównej roli
       3.Ślubne wojny- też amerykański, tym razem komedia romantyczna z Kate Hudson i Anne Hathaway.
       To są już starsze filmy, więc możliwe że już je wiedzieliście 
28 sierpnia 2021 17:56 / 5 osobom podoba się ten post
28 sierpnia 2021 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzięki, Maluda, że porządki wprowadzasz :-)
To jeszcze raz podam tytuły filmów z Netflixa, o których wcześniej wspominałam 
      1.Wśród chwastów- francuski komediodramat. Ja tam więcej dramatu widzę niż komedii. Catherine Deneuve w roli głównej. Nie zniechęcać się. Przebrnąć kilka pierwszych minut a potem już coraz ciekawiej 
       2.Julie &Julia  - tym razem amerykański, biograficzne z Meryl Streep w głównej roli
       3.Ślubne wojny- też amerykański, tym razem komedia romantyczna z Kate Hudson i Anne Hathaway.
       To są już starsze filmy, więc możliwe że już je wiedzieliście 

Tego ostatniego nie oglądałam, dziś sobie zapuszczę 
28 sierpnia 2021 21:13 / 3 osobom podoba się ten post
"Słaby punkt" z Anthony Hopkinsem. Jest na Netflixie . Trzymający w napięciu film sensacyjny.Dobra obsada. Polecam na zaprzątnięcie czymś głowy. Dwa dni ekstazy  murowane  
A sama dziś obejrzę "Porwanie Heinekena ", poza tym szukam dobrego, ale naprawdę dobrego dokumentu, bądź filmu biograficznego. 
29 sierpnia 2021 19:51 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

"Słaby punkt" z Anthony Hopkinsem. Jest na Netflixie . Trzymający w napięciu film sensacyjny.Dobra obsada. Polecam na zaprzątnięcie czymś głowy. Dwa dni ekstazy :plotki: murowane :-) 
A sama dziś obejrzę "Porwanie Heinekena ", poza tym szukam dobrego, ale naprawdę dobrego dokumentu, bądź filmu biograficznego. 

Właśnie skończyłam oglądać , w telewizji ,ciekawy dokument produkcji amerykańskiej- 
Hitler i narkotyki.
A w ubiegłym tygodniu obejrzałam w kinie film dokumentalny-Polański, Horowitz.Hometown . Dla mnie bardzo ciekawy ,warty polecania. Spotkanie reżysera Polańskiego i fotografika Horowitza w ich rodzinnym mieście w Krakowie. Nie wiem, gdzie można to znaleźć, ja byłam na nim w naszym kinie studyjnym, ale możliwe że jest gdzieś dostępny. 
30 sierpnia 2021 10:11 / 2 osobom podoba się ten post
Hej, hej, to ja znów tutaj 
Polecam ,wg mnie bardzo fajny film, oparty na faktach, może nie biografia, ale dający nam lepiej poznać bohaterkę 
"My week  z Marilyn".
I jeszcze jeden, świetny dokument, aż żałowałam że taki króciutki- "Co zrobiłaby Sophia Lorem?"
30 sierpnia 2021 15:44 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Hej, hej, to ja znów tutaj :-)
Polecam ,wg mnie bardzo fajny film, oparty na faktach, może nie biografia, ale dający nam lepiej poznać bohaterkę 
"My week  z Marilyn".
I jeszcze jeden, świetny dokument, aż żałowałam że taki króciutki- "Co zrobiłaby Sophia Lorem?"

Gusia, a gdzie go obejrzę? 
30 sierpnia 2021 16:19 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Gusia, a gdzie go obejrzę? 

Oba na Netflixie oglądałam 
30 sierpnia 2021 16:24 / 4 osobom podoba się ten post
Interstellar
Drzewo życia
Osiem części prawdy 
Siedem dusz 

 
30 sierpnia 2021 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Interstellar
Drzewo życia
Osiem części prawdy 
Siedem dusz 
:-)
 

30 sierpnia 2021 20:04 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Właśnie skończyłam oglądać , w telewizji ,ciekawy dokument produkcji amerykańskiej- 
Hitler i narkotyki.
A w ubiegłym tygodniu obejrzałam w kinie film dokumentalny-Polański, Horowitz.Hometown . Dla mnie bardzo ciekawy ,warty polecania. Spotkanie reżysera Polańskiego i fotografika Horowitza w ich rodzinnym mieście w Krakowie. Nie wiem, gdzie można to znaleźć, ja byłam na nim w naszym kinie studyjnym, ale możliwe że jest gdzieś dostępny. 

No i ni ma -ni ma tego, co zarekomendowałaś. Trzeba będzie poczekać aż się pojawią online. Podobne o tej samej tematyce są , a jest ciekawa, zwłaszcza to co nieodkryte. Mój ojciec na KUL-u skonczył jako jeden z fakultetów historię i są w domu jego książki. Swego czasu starannie pilnowane w czasach ustroju komunistycznego. 
20 września 2021 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
20 września 2021 17:25 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

:chaplin:

Dziękuję, Dorotee 
   1. Bez pożegnania-triller na podstawie powieści Harlena Cobena. 5 odcinków 
    2. Monte Carlo - przyjemny, w wakacyjnym nastroju 
     3. Imprezowa dusza- taki weekendowy, albo na wieczór z kubkiem herbaty,pod kocykiem na kanapie 
20 września 2021 18:06 / 2 osobom podoba się ten post
Filmy polecane tu na świeżo obejrzę, a póki co zerknęłam na rebus. I wyszło, że kuń to wcale nie kuń , ale lekutko nadwerężony życiowo mizoginek , który szuka sprawczyni swojego nieszczęścia . Nie pomogę w tym względzie -niestety :) 
Ale teraz faktycznie nie mam czasu. Kolacja, pedepcio spać, trzeba porozmawiać z  męzem i samej do łózeczka. Odpale Netflix i zacznę może od serialu?