Jaki film na wieczór?

27 stycznia 2022 13:43 / 1 osobie podoba się ten post
:Kukuk11: ?
27 stycznia 2022 13:45 / 3 osobom podoba się ten post
No patrz wyprzedził mnie Jan ?to przez nogę?
 
 
27 stycznia 2022 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No patrz wyprzedził mnie Jan ?to przez nogę?
 
 

Też mam niełatwo, bo ręce zajęte.
27 stycznia 2022 17:04 / 7 osobom podoba się ten post
Raz Tylko zapytałam-pomożecie?
I chóralna odpowiedź, a właściwie na 3 głosy-pomożemy ?
I już jest właściwy topik ?
Wczoraj oglądałam fajny film "Żyj dwa razy, kochaj raz ". Hiszpański. Nie wiem dlaczego zaliczony do komedii. Owszem były zabawne momenty przy których się uśmiechałam,ale czy komiczne? 
Główny bohater, profesor matematyki, dowiaduje się, że jest chory na Alzheimera . Chce, dopóki pamięta, odnaleźć swoją pierwszą miłość. 
Film pokazuje postępowanie choroby, zachowania osoby chorej i jej bliskich. Chwilami łezka w oku mi się zakręciła, bo przypomniałam sobie mojego ojca i nas, Jego najbliższych z tamtego czasu.  Najpierw demencja, później dołączył do niej Alzheimer i tak zmagaliśmy się z ta chorobą 8 lat. 
Może dlatego "Żyj dwa razy, kochaj raz ",komedią nie jest dla mnie na pewno. 
 
28 stycznia 2022 09:25 / 3 osobom podoba się ten post
Uczta dla kinomana -"Tajemnica morderstwa na Manhattanie" Woody Allena. Polecam :)
28 stycznia 2022 10:12 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Uczta dla kinomana -"Tajemnica morderstwa na Manhattanie" Woody Allena. Polecam :)

Super że przypomniałaś. Oglądałam bardzo  dawno temu. Lubię filmy Woody Allena. Mam wrażenie że jego postacie są takie prawdziwe. No i zawsze świetne dialogi. Chętnie sobie przypomnę 
28 stycznia 2022 14:47 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Super że przypomniałaś. Oglądałam bardzo  dawno temu. Lubię filmy Woody Allena. Mam wrażenie że jego postacie są takie prawdziwe. No i zawsze świetne dialogi. Chętnie sobie przypomnę 

Woody Allen dobry reżyser , scenarzysta i warto obejrzeć, choc nie ma brania :)
Niestety-teraz na czasie są telenowele na odjechanej fabule , robione przez reżysera, który chyba nieżle przyćpał . Zabłąkany  poszkodowany, Dexter, pocieszycielka i Alexis  Ale kim ona jest  Hospody Pomyłuj 
19 lutego 2022 19:44 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj polecam i zasiadam do klasyki moich ulubionych horrorow
Klatwa Ju-on ( The Grudge ) 
 
20 lutego 2022 18:12 / 3 osobom podoba się ten post
Fiore

Dzisiaj polecam i zasiadam do klasyki moich ulubionych horrorow
Klatwa Ju-on ( The Grudge ) 
:ogladam tv::wino1: 

Nie mogę oglądać horrorów bo potem się boję wstać w nocy do łazienki 
20 lutego 2022 18:44 / 2 osobom podoba się ten post
mariakoc

Nie mogę oglądać horrorów bo potem się boję wstać w nocy do łazienki :kropla potu:

Też się boję, spać później nie mogę, ale lubię oglądać ?. Pod warunkiem, że nie jestem sama w domu
20 lutego 2022 20:19 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Też się boję, spać później nie mogę, ale lubię oglądać ?. Pod warunkiem, że nie jestem sama w domu:lol1:

Nie , nie dam rady..bojam się. Dokończę,,The Fall" też  ciężki./polecany tu/
20 lutego 2022 20:35 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Nie mogę oglądać horrorów bo potem się boję wstać w nocy do łazienki :kropla potu:

Ja też! 
20 lutego 2022 21:53 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Nie mogę oglądać horrorów bo potem się boję wstać w nocy do łazienki :kropla potu:

  ja sie nie boje
21 lutego 2022 08:25 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Ja też! 

To był kiedyś mój ulubiony gatunek a teraz sama nie obejrzę bo się boję jak tylko coś skrzypnie .☺
21 lutego 2022 08:41 / 1 osobie podoba się ten post
Fiore

:hihi::hihi:  ja sie nie boje:agent:

Zuch!!!