Powitajki przy kawie 67

09 października 2021 06:24 / 6 osobom podoba się ten post
dzien dobry opiekunkowo  milego dzionka wszystkim 
09 października 2021 06:49 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  ja też już wstałam ale nie wyspana,bo miałam zły sen  i wstałam w nocy i musiałam go sobie zapisać bo inaczej zapomniałam  wy też tak macie?  Miłego dnia bez stresów 
09 października 2021 07:10 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowej soboty.Co do snów,to przyśnił mi sie dzisiaj prawdziwy koszmar.Musiałam lampkę nocną zapalić i tak przy nie przysypiałam.Też sie nie wyspałam.Nie przemęczajcie się.
09 października 2021 07:24 / 3 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim bezstresowej soboty.:kwiatek dla ciebie:Co do snów,to przyśnił mi sie dzisiaj prawdziwy koszmar.Musiałam lampkę nocną zapalić i tak przy nie przysypiałam.:bezradny:Też sie nie wyspałam.:bezradny:Nie przemęczajcie się.:buziaki2:

Ja miałam wczoraj taki prawdziwy koszmar i też wybudziłam się i bałam się zasnąć. Już trzeci dzień mam niemiłe sny może ktoś z was wie co to może być? Może psychika już źle funkcjonuje ale tu nie mogę narzekać. Jedyne co to problemy z dorosła i dzieciatą córką która wywinęła mi niezły numer i tym się martwię. No ale jest dorosła niech robi co chce, oby dzieci na tym nie cierpiały (moje dwie wnuczki).
09 października 2021 07:28 / 5 osobom podoba się ten post
Dobry sobotnio ? za oknem jeszcze bardzo szaro i mglisto ale i nadzieja na słoneczko jest i długii spacer będzie ??. Szybkiego dnia ?
09 października 2021 07:59 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
09 października 2021 08:03 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim w piękną, słoneczną sobotę 
09 października 2021 08:13 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  W słoneczna i na minusie póki co sobotę.  Będę jechać do sklepu szyby w aucie mus skrobać. Dziś wyjazd ale około 23 więc cały dzień i pół nocy mam przed sobą. Zdążę że wszystkim.  Póki co teraz  i Wszystkim spokojnej i bezstresowe soboty. 
09 października 2021 09:48 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: W słoneczna i na minusie póki co sobotę. :-) Będę jechać do sklepu szyby w aucie mus skrobać. Dziś wyjazd ale około 23 więc cały dzień i pół nocy mam przed sobą. Zdążę że wszystkim. :-) Póki co teraz :kawa: i Wszystkim spokojnej i bezstresowe soboty. :jesien:

Dobry Dusiu ? - spokojnej drogi a jutro Cie przywitam po "ciemniejszej" stronie Odry ????
09 października 2021 13:14 / 6 osobom podoba się ten post
i ja się z Wami witam w sobotę  i  mi też bardzo żle się śniło może coś w tym jest że psychika siada to mój 9 tydzień pracy miłego,spokojnego i szybkiego popołudnia 
09 października 2021 21:06 / 6 osobom podoba się ten post
Witam się wieczorkiem, padnięta po wycieczce :) Ledwo piszę, oczy mam na zapałki i będę spać jak niemowlę. 
No więc- widoki bajeczne, krystalicznie czysta, szmaragdowa woda i ciekawie uformowane przez lodowiec kamienne brzegi rzeki. W ogóle odnosi się tam wrażenie jakby czas się zatrzymał-a to ze względu na architekturę okolicznych miejscowości. No i tama na rzece , gdzie kręcili zdjecia do Golden Eye-robi wrażenie. Zdymotka  jutro powrzucam-i tu już pożyczę Wam dobrej nocy 
10 października 2021 06:32 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich  ciemno jeszcze zimno  milej niedzieli wszystkim 
10 października 2021 07:00 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłej,bezstresowej niedzieli.Tak czy inaczej,nie liczac tej niedzieli,jeszcze 3 na tym zleceniu.Za 3 tygodnie będę śpiewać-"Ta ostatnia niedziela...."Nie przemęczajcie się.
10 października 2021 07:29 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim,mnie się znowu nie chciało wstać  bo za oknem szarawo i zimno  ale jakoś się zwlekałam z tego wyra. Teraz lecę robić herbatkę ciepłą. Spokojnej niedzieli wszystkim i miłego dzionka 
10 października 2021 07:49 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ☀️ powoli budze się do życia, za oknem miasto otulone "białą pierzynką". Zaraz bedzie kawka i niech szybko mija dzień ...