Powitajki przy kawie 67

27 listopada 2021 08:40 / 6 osobom podoba się ten post
Cześć wszystkim 
Zimno i do domu daleko ,ale za 3 tyg będę już w busie siedzieć 
Miłego dnia zyczę
27 listopada 2021 09:07 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Śniadanko zjedzone, teraz  Na zewnątrz zimno ❄? z minusową temperaturą. 
27 listopada 2021 09:29 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo udanego weekenduszaro buro ale nie pada jeszcze
27 listopada 2021 09:42 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Cześć wszystkim :slucha muzyki:
Zimno i do domu daleko ,ale za 3 tyg będę już w busie siedzieć :oklaski:
Miłego dnia zyczę:buziaki2:

A ja za tydzień 
Witaj ?
27 listopada 2021 10:21 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

A ja za tydzień :oklaski:
Witaj ?

Takiemu to dobrze takiemu dobrze.   
27 listopada 2021 11:51 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo i pięknie 
Pogoda jak na zamówienie, wieczorem myślałam że bez parasolki wyruszyć się nie da i włosy mocno związać będę musiała, bo lało i wiało a tu proszę, słońce cudnie świeci. Jadę sobie powolutku regionalnym pociągiem i podziwiam widoki, a jest czym się zachwycać. Córka pdp podrzuciła mnie na stację i krótko po 18-tej odbierze. 
Pedepcia życzyła mi przyjemności i nawet zdobyła się na...no nie wiem, taka forma dziękuję czy to komplement miał być,bo powiedziała-popatrz jak pięknie za oknem, anioł w podróż się wybiera to i niebo się  cieszy 
Cieszyć to ona niech się cieszy, że trafiła na kogoś, kto ma do niej cierpliwość naprawdę anielską ?
Przyjemnej soboty Wam życzę 
No i jeszcze anielskie błogosławieństwo na dzisiaj 
27 listopada 2021 17:36 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry bardzo i pięknie :-)
Pogoda jak na zamówienie, wieczorem myślałam że bez parasolki wyruszyć się nie da i włosy mocno związać będę musiała, bo lało i wiało a tu proszę, słońce cudnie świeci. Jadę sobie powolutku regionalnym pociągiem i podziwiam widoki, a jest czym się zachwycać. Córka pdp podrzuciła mnie na stację i krótko po 18-tej odbierze. 
Pedepcia życzyła mi przyjemności i nawet zdobyła się na...no nie wiem, taka forma dziękuję czy to komplement miał być,bo powiedziała-popatrz jak pięknie za oknem, anioł w podróż się wybiera to i niebo się  cieszy :lol2:
Cieszyć to ona niech się cieszy, że trafiła na kogoś, kto ma do niej cierpliwość naprawdę anielską ?
Przyjemnej soboty Wam życzę :najlepszego3:
No i jeszcze anielskie błogosławieństwo na dzisiaj:angel3: 

Co do aniołów to dostałam tu w De na urodziny i wisi przy kluczach .Widziałam w Marktkauf z grawerem dzień i miesiąc urodzenia, b.fajne też jako breloczki ,ale wszystkie takie same .W innym znów sklepie nawet dla kierowców były to kupiłam póki co  wisi przy plecaczku ??
27 listopada 2021 17:41 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Co do aniołów to dostałam tu w De na urodziny i wisi przy kluczach .Widziałam w Marktkauf z grawerem dzień i miesiąc urodzenia, b.fajne też jako breloczki ,ale wszystkie takie same .W innym znów sklepie nawet dla kierowców były to kupiłam póki co  wisi przy plecaczku ??

Opiekunkowo krainą Anielic i Aniołów ?
27 listopada 2021 19:34 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Opiekunkowo krainą Anielic i Aniołów ?

A że czasem komuś piórko odpadnie zawsze można zrobić pióropusz dla wodza Apaczów ,,Pląsający z kurami "  ???
27 listopada 2021 22:44 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Dzień dobry - to jest ten temat. :oklaski:
A Dobranoc wstawiamy w "Dobranockach":wystawia jezyk1:
https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3616/o-wszystkim-i-o-niczym/dobranocki-9/page/82#849014
A emotki są nad okienkiem do odpowiedzi  tam gdzie buźka:inspektor:
AAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze wejdź w swój profil i zmień swoją płeć na "użytkownik"

No niby wszystko jasne - edytować : jasne, ale jak ? Skoro serwis mówi ze tylko na komputerze - a co jak się nie ma kompa w DE...?
 To będę użytkownik z długimi włosami ?? do czasu posiadania dostępu do konta z komputera ?
28 listopada 2021 06:39 / 6 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie
Niby mam wolne i nie muszę się śpieszyć, ale... organizm ma już swój rytm
Miłej i spokojnej niedzieli wszystkim, ja dzisiaj śpiewam: Ta ostatnia niedziela la la la

 
28 listopada 2021 06:51 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ??? niedzielnie. Przyłączam się do chóru i śpiewam ta ostatnia niedziela na tym turnusie ??????????????
28 listopada 2021 07:09 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  ja również dołączam do śpiewających  ta ostatnia niedziela  ,miłego dnia i spokojnego 
28 listopada 2021 07:21 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w tę ostatnią niedzielę
Bez opadów,  na balkonie. Życzę Wam spokojnego i miłego dnia 
28 listopada 2021 08:22 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnej niedzieli