Jak minął dzień 13

18 czerwca 2022 22:46 / 2 osobom podoba się ten post
27 stopni 
18 czerwca 2022 22:52 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

27 stopni :odpoczynek_kominek:

Zmarzłaś, że w kominku palisz?
18 czerwca 2022 22:53 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Zmarzłaś, że w kominku palisz?:hihi:

18 czerwca 2022 22:56 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie też goronc ale na szczęście od  jutra ma się ochlodzić i nawet trochę pokropić. 
18 czerwca 2022 23:05 / 2 osobom podoba się ten post
Aż do 24 stopnie
19 czerwca 2022 09:27 / 4 osobom podoba się ten post
W Düsseldorfie 17 stopni 
19 czerwca 2022 10:50 / 3 osobom podoba się ten post
Ja już  bylam w lesie.Odkryłam leśne  przedszkole 
19 czerwca 2022 11:18 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja już  bylam w lesie.Odkryłam leśne  przedszkole :-)

Pięknie 
Tak tylko, z ciekawości pytam, nie żebym wścibska była 
Masz tam w ogóle trochę czasu żeby popracować?
19 czerwca 2022 11:25 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Pięknie :-)
Tak tylko, z ciekawości pytam, nie żebym wścibska była 
Masz tam w ogóle trochę czasu żeby popracować?:lol1:

Nie,nie mam...taka zabiegana  jestemTeraz  też  zarobiona jestem...siedzimy  na tarasie 
19 czerwca 2022 12:39 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie pada i grzmi a ja nad jeziorem w kawiarni espresso piję  pięknie tylko jednak trochę duszno burzowo 
19 czerwca 2022 15:59 / 3 osobom podoba się ten post
Trochę popadło i duchota jeszcze większą . Dobrze , że mam tylko zupę na obiad . Ledwo dotarłam do domu . 
19 czerwca 2022 17:47 / 3 osobom podoba się ten post
A u mnie dzisiaj przyjemnie. Co prawda słupek rtęci w tetmometrze podskoczył do 30 st,ale na krótko,trochę pokropiło, lekki wiaterek i przez cały dzień 24-26st.
Mogłam w końcu zabrać Podopieczną na spacer. Dziarsko maszerowała u mego boku ,chociaż miała dłuższą przerwę w spacerach.
Nie bardzo, a właściwie wcale nie jest zainteresowana tenisem, jednak siedziala przy mnie i "oglądała " zwycięski pojedynek Hurkacza z Miedwiediewem ?. Co  to był za mecz!
Mamy dwójkę wspaniałych tenisistów w światowej czołówce ?.
Teraz jeszcze tylko kolacja za chwilę i koniec obowiązków. 
Przyjemnego, spokojnego wieczoru życzę 
19 czerwca 2022 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
Mamy od 1 czerwca nową szefową z przyklejonym uśmiechem . Przyszła do nas z sąsiedniego heimu, w który przebywają osoby z innymi schorzeniami niż u nas . Na razie zamiata, zobaczymy co dalej . Ja 1 lipca wyjeżdżam na urlop nad "ostsee", potem mam tydzień wolnego . Jakoś się przez te upały przebiję . Po powrocie w myśl polskiego przysłowia, że od 
"anki zimne wieczory i ranki " będę mogła żyć . Tylko czy tu nasze przysłowia sie sprawdzają  ?
20 czerwca 2022 10:43 / 3 osobom podoba się ten post
Pewnie tak mi minie, że dorobię się odcisku na pewnej częśći ciała . Poszłabym coś zrobić , nie mogę jednak wyłamywać się z ogólnie przyjętych zasad i norm . Więc siedzę i czekam na obiad, który dzisiaj bedzie ugotowany i poda przez Freiwillige . To dziewczyna z Tadżykistanu mam mozliwość poszeszyć swoje umiejętności kulinarne .


 
20 czerwca 2022 13:17 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mamy od 1 czerwca nową szefową z przyklejonym uśmiechem . Przyszła do nas z sąsiedniego heimu, w który przebywają osoby z innymi schorzeniami niż u nas . Na razie zamiata, zobaczymy co dalej . Ja 1 lipca wyjeżdżam na urlop nad "ostsee", potem mam tydzień wolnego . Jakoś się przez te upały przebiję . Po powrocie w myśl polskiego przysłowia, że od 
"anki zimne wieczory i ranki " będę mogła żyć . Tylko czy tu nasze przysłowia sie sprawdzają  ?

To już niedługo, miłego wypoczynku