Jak minął dzień 13

06 lipca 2022 11:51 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzien mija aktywnie-kijki już zaliczone ?

06 lipca 2022 12:03 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzien mija aktywnie-kijki już zaliczone ?

Ja pierdziu, jaka Ty przejęta zadaniem tym ?
Super ?
06 lipca 2022 14:03 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda się aktywuje, Damessa so wie so den ganzen Tag  na ausflugach, Tina inżyniera pewnie stroi na niedzielę, Luke zaraz zmiennika umarmował będzie (całować się bynajmniej nie będą, oder?) ,a ja siedzę na tyłku, stopki w wodzie o przyjemnej temperaturze siem moczom, pedikirować siem bendem . Cóż, wieczorem oczy już nie takie jak za młodu, małym pędzeleczkiem od lakieru trudno trafić tam, gdzie się chce?
Lubię mieć stopki zadbane a od kilku dni z zapuszczonymi chodzę, trzeba zrobić porządek zanim inni zauważą. 
Na spacer pójdę sobie później, jak córka do pedepci przyjdzie. A teraz relaks 
Przyjemnego,słonecznego  popołudnia życzę 
06 lipca 2022 14:32 / 3 osobom podoba się ten post
Odpoczywaj Gusiu ?
My wróciliśmy z tzw Strahlenterapie, teraz lodówkę myję, i takie tam pierdołki. Zmiennik awizował przybycie około 20ej dopiero, ale żaden problem dla mnie. 
06 lipca 2022 14:37 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Odpoczywaj Gusiu ?
My wróciliśmy z tzw Strahlenterapie, teraz lodówkę myję, i takie tam pierdołki. Zmiennik awizował przybycie około 20ej dopiero, ale żaden problem dla mnie. 

No pewnie, jak przyjedzie to będzie 
06 lipca 2022 16:45 / 3 osobom podoba się ten post
Namówiłam  PDP na partyjkę  Halma ale na tarasie 
06 lipca 2022 17:42 / 4 osobom podoba się ten post
Jak mówiłam, tak zrobiłam. Pedepcia z córkami o 15tej do auta ,a ja na rower. Przejechałam się, posiedziałam nad strumykiem i wróciłam. A dziewczyn dalej nie ma. Zaraz kolację powinnam szykować, ale poczekam aż wrócą, może najedzone? Czasem na lody jadą, a czasem coś zjeść. Czasem z nimi jadę, a czasem ,tak jak dzisiaj, nie chce mi się i robię co chce mi się 
Miłego wieczoru życzę 
07 lipca 2022 08:52 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Maluda się aktywuje, Damessa so wie so den ganzen Tag  na ausflugach, Tina inżyniera pewnie stroi na niedzielę, Luke zaraz zmiennika umarmował będzie (całować się bynajmniej nie będą, oder?) ,a ja siedzę na tyłku, stopki w wodzie o przyjemnej temperaturze siem moczom, pedikirować siem bendem :lol1:. Cóż, wieczorem oczy już nie takie jak za młodu, małym pędzeleczkiem od lakieru trudno trafić tam, gdzie się chce?
Lubię mieć stopki zadbane a od kilku dni z zapuszczonymi chodzę, trzeba zrobić porządek zanim inni zauważą. 
Na spacer pójdę sobie później, jak córka do pedepci przyjdzie. A teraz relaks :-)
Przyjemnego,słonecznego  popołudnia życzę 

A ić  Lepiej się chyba na kabaczkowym polu rozrywać, niż ubierać tego abnegata :)
Ale coś tam zdziałałam 
07 lipca 2022 08:53 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

A ić :-) Lepiej się chyba na kabaczkowym polu rozrywać, niż ubierać tego abnegata :)
Ale coś tam zdziałałam :-)

07 lipca 2022 09:05 / 4 osobom podoba się ten post
Pralka chodzi,wywar na zupę bulgocze na kuchni,PDP właśnie  ma  masażystkę  a ja za chwilę  wyruszam  w plener. Już  się  bójcie, co tam dzisiaj  wytropię
07 lipca 2022 09:10 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

A ić :-) Lepiej się chyba na kabaczkowym polu rozrywać, niż ubierać tego abnegata :)
Ale coś tam zdziałałam :-)

?,może chociaż  damski abtajlung zaliczyłaś przy okazji??
07 lipca 2022 10:31 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

?,może chociaż  damski abtajlung zaliczyłaś przy okazji??

Tego projekt nie zakładał, ale za fatygę dostałam cfaj hundert . Całkiem zasłużenie, bo to było traumatyczne przeżycie 
07 lipca 2022 10:32 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Pralka chodzi,wywar na zupę bulgocze na kuchni,PDP właśnie  ma  masażystkę  a ja za chwilę  wyruszam  w plener. Już  się  bójcie, co tam dzisiaj  wytropię:smiech3:

Bakłażany? 
07 lipca 2022 10:41 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bakłażany? :lol2:

Raps
07 lipca 2022 10:57 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Raps:-)

A Ty goła od pół w gorę???Podeślij trochę słonka do mnie ,chociaż może lepiej niech ten chłodek zostanie to mi się Senior nie ugotuje w wyrku ,lepiej dla niego ?Ty serio masz coś nie tak  tym aparatem na środek go daj ?