Jak minął dzień 14

01 grudnia 2022 22:01 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Debiut sędziny na ME 
Szkoda Niemców , jadą po nich strasznie 

Szkoda, bo dobrze grają 
02 grudnia 2022 18:56 / 7 osobom podoba się ten post
U mnie od 15ej spokój. Wrócili z tego Tagespflege szybko, nie wiem dlaczego. Ale od poniedziałku pdp idzie do tego pierwszego. Jutro i pojutrze odwiedzi nas prawny, z pewnością dowiem się więcej szczegółów.
Dwa z trzech naleśników zjadł mi pdp
Gdzie się nie ruszę, on za mną i gdy widział, że smażę, siadł przy stole i czekał, haha. Gdzie nie brzęknę talerzami czy coś robię w kuchni, on za mną i znów siada przy stole. Zapomina, że godzinę wcześniej jadł.
Jakiś wyciszony się zrobił. Czasami nie można go było o 19 przekonać, że powinien iść spać, to teraz siadam przy stole przy nim i wkładam wkładkę do pieluchomajt(e)ków i zaraz idę w kierunku jego sypialni. A on za mną i już go mam Nieraz trzeba się uciekać do takiego podstępu.
Teraz leży i z pewnością zaraz zaśnie. Minie kolejny dzień
02 grudnia 2022 19:10 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

U mnie od 15ej spokój. Wrócili z tego Tagespflege szybko, nie wiem dlaczego. Ale od poniedziałku pdp idzie do tego pierwszego. Jutro i pojutrze odwiedzi nas prawny, z pewnością dowiem się więcej szczegółów.
Dwa z trzech naleśników zjadł mi pdp:smiech3:
Gdzie się nie ruszę, on za mną i gdy widział, że smażę, siadł przy stole i czekał, haha. Gdzie nie brzęknę talerzami czy coś robię w kuchni, on za mną i znów siada przy stole. Zapomina, że godzinę wcześniej jadł.
Jakiś wyciszony się zrobił. Czasami nie można go było o 19 przekonać, że powinien iść spać, to teraz siadam przy stole przy nim i wkładam wkładkę do pieluchomajt(e)ków i zaraz idę w kierunku jego sypialni. A on za mną i już go mam:smiech2: Nieraz trzeba się uciekać do takiego podstępu.
Teraz leży i z pewnością zaraz zaśnie. Minie kolejny dzień:-)

Ty tam będziesz wracał Kolego , ogarniesz
 
Gdyby nie Margaretka to bym Ciebie zmieniła w styczniu
 Z t jedzeniem to tak jest   , żenie się tutaj śmieją ,że ja się tylko jej z jedzeniem kojarzę  comie widzi , to się pyta czy mamy w domu coś do zjedzenia 
02 grudnia 2022 19:15 / 3 osobom podoba się ten post
No a moja Krystyna ubrała się w piżamy dziadka i za cholerę nie chciała zmienić na swoją koszule nocna. O mój Boże. Pokroiła mi wszystkie pomidory w tak drobną kostkę że one teraz tylko na pomidorowke się nadają bo na kanapkę już nie. ???
02 grudnia 2022 19:18 / 3 osobom podoba się ten post
Zrób Bruschetta  sól , pieprz , oliwka.
 
02 grudnia 2022 19:23 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Zrób Bruschetta :-) sól , pieprz , oliwka.
 

Chyba tylko sobie bo babka tylko chleb tostowy z dżemem lub miód , dziadek bulki parówki z masłem macza w herbacie bo nie ma zębów a na obiad tylko zupy bo nic innego on nie zje.  a je coraz mniej. 
02 grudnia 2022 19:57 / 3 osobom podoba się ten post
Za chwilę mecz   Szwajcaria  -Serbia
02 grudnia 2022 19:59 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Za chwilę mecz   Szwajcaria  -Serbia

Serbowie z charakteru sa twardzi .Zobaczymy .
02 grudnia 2022 22:01 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Za chwilę mecz   Szwajcaria  -Serbia

Wygrali  Szwajcarzy
02 grudnia 2022 22:03 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Za chwilę mecz   Szwajcaria  -Serbia

No i  "Twoi" wygrali ?
Oj,działo się trochę na boisku ?
02 grudnia 2022 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
Taka ciekawostka, jeszcze jest "dzisiaj"?, możecie sprawdzić 
03 grudnia 2022 08:30 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Taka ciekawostka, jeszcze jest "dzisiaj"?, możecie sprawdzić 

Dobre...
03 grudnia 2022 08:59 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Taka ciekawostka, jeszcze jest "dzisiaj"?, możecie sprawdzić 

No rzeczywiście. Sprawdziłam na swoim wieku i moich bliskich. 
03 grudnia 2022 10:37 / 5 osobom podoba się ten post
Czas wykaraskać się z betów , i zacząć dzień. Odsłonięte wszystkie okna i drzwi za którymi widzę biel .
07 grudnia 2022 18:54 / 6 osobom podoba się ten post
Mógłby się już skończyć, mogłoby być jutro, bo jutro wolne. A dzisiaj moja Pdp świętuje 86 urodziny. Tzn świętujemy we trzy. Siostra nie mogła przyjechać bo siedzą z mężem w domu u"coronowani".
Gisela upiekła kuchen, ja się nie wychylam, bez wypiekania też mam się czym zająć. Stół ładnie nakryłam, geszenki i wszystko co na stole uwieczniłam na fotkach, zrobiłam babci frajdę bo udostępniłam swojego VhatsAppa i pogadała sobie z siostrą. 
Korek z butelki prosecco elegancko wystrzelił, nie głośno, z lekkim pyknięciem i tak siedziałam do tej pory przy stole. Wszystkie opowiadane przez pdp historie znam już na pamięć, Gisela (80) też już zaczyna się powtarzać, to dla urozmaicenia narzuciłam temat muzyczny. Czego słuchały lub słuchają, jaką muzykę lubią. No i urządziłam im koncert życzeń. Sama posłuchałam ,bo dobrym trafem, też  lubię tę muzykę. Tablet na stole,kieliszki z prosecco w dłoniach a na ekranie 
Mozart-eine kleine nacht musik 
Beethoven-moonlight sonate
Vivaldi -vier jahres zeiten 
A na deser nasz Chopin ?
Dziewczyny się rozkręciły, Gisela pobiegla do piwnicy po piwo(0,0%?),mam nadzieję że po kolacji impreza się skończy. Miłego jeszcze wieczoru wszystkim życzę a sama wracam do dziewczyn, trzeba wypić to piwo, którego sama też nawarzyłam