Powitajki przy kawie 73

20 marca 2023 06:45 / 8 osobom podoba się ten post
Witam w poniedziałek 
pod dachem na tarasie. Ciepło na zewnątrz. Podopieczny, a raczej chyba podopieczni, sam już nie wiem śpią długo. Przez to jest zaburzony Tagesablauf, haha. Mają spać do oporu. Pdp - Bodo, je obiadokolację o 18, a ona czasami nie je wcale. Ja mogę normalnie jeść. Może zacznie jeść. Ona prawostronnie sparaliżowana po udarze sprzed lat, ale samodzielna, problemy z mową. On po złamaniu kości kolan i jakichś innych, ale też samodzielny. Sprzątanie normalne, pranie itp. No i poza pauzą przebywanie na dole, by mieć w zasięgu podopieczną. Zdarzało się, że upadła. On większość czasu spędza w biurze w piwnicy. Poprzednik większość czasu spędzał u góry w pokoju, dlatego rodzina mu podziękowała. Więcej w innym wątku, jak ogarnę potem pokój. Córka zrobiła mi spanko wczoraj w innym pokoju, a dziś przeniosę się na górę. WC, prysznic, TV, WiFi, wszystko jest. Słowem warunki dobre.
Nie zanudzam już, haha. Życzę Wam miłego i spokojnego dnia 
20 marca 2023 06:55 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo w nowym tygodniu w poniedziałek z rana wszystkim miłego i spokojnego dnia 
20 marca 2023 07:03 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  witam w nowym tygodniu  spokojnego dnia opiekunkowo 
20 marca 2023 07:20 / 7 osobom podoba się ten post
Witam pięknie w nowym, wiosennym tygodniu.
Kwiatki na ogródku kwitną pełną parą, motylki fruwają, pszczółki się obudziły i zapylają kwiatki
Wiosna panie sierżancie
Ja za dwa tygodnie ruszam na Berlin, ale tylko 5 tygodni - miesiąc z haczykiem - to minie szybciutko
Wszystkim miłego i spokojnego dnia
20 marca 2023 07:26 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Słońce  nieśmiało  wygląda ale chmury też są. Dzień  świstaka , nic nowego...no i dobrzeWszystkim życzę  spokojnego dnia 
20 marca 2023 10:02 / 6 osobom podoba się ten post
Trzymaj sie 
20 marca 2023 10:03 / 7 osobom podoba się ten post
Witam Wszystkich w nowym tygodniu na wiosne
20 marca 2023 10:51 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i mamy wiosnę. U mnie niebo zachmurzone, gęsi dzikie nad kanałem bawią się w berka i wrzeszczą jak szalone,zagłuszając pogwizdywania szpaków. Coraz bardziej zielono,pąki  na krzewach i drzewach owocowych pęcznieją. Tylko słońca brak. To ostatni,pełny tydzień,w przyszłym tylko pięć dni i polecę na stalowych skrzydłach do domu. Pogodnego,słonecznego poniedziałku życzę 
20 marca 2023 11:05 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry !
W Jeleniej Górze też raczej wiosna, choć pochmurnie, ale w końcu cieplej.
Wczoraj robiłam wiosenne porządki na 38m2, kuźwa ! niby mały metraż, a roboty od cholery! Jeszcze okna mi zostana, ale to juz nie dzisiaj, nie chce mi się.
Od jutra maraton w robocie, dziś chilluję :)
Miłego i spokojnego tygodnia! :*
21 marca 2023 06:00 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  Za oknem ptasi koncert ? ??? i bez opadów. Noc dla mnie spokojna. Zobaczymy co dzień przyniesie. 
Spokojnego dnia opiekunkowo. 
21 marca 2023 06:03 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo!
21 marca 2023 06:18 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  dobrego dnia 
21 marca 2023 07:00 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ciekawe co to dziś za dzień bedzie
21 marca 2023 07:33 / 8 osobom podoba się ten post
Witajcie
Nastał kolejny dzień. Pogodny, słonko przebiło się przez chmury. Przyjemnie. 
Wyspałem się, teraz kawa i rozpoczynam nowy dzień.
Spokojnego i miłego dnia dziewczyny 
 
21 marca 2023 07:34 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim spokojnego i miłego dnia opiekunkowo