Powitajki przy kawie 73

24 marca 2023 07:13 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo w piątek piatunio piatunieczek wszystkim spokojnego dzionka.
24 marca 2023 07:14 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
Pozdrawiam i życzę spokojnego dnia
24 marca 2023 08:33 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. 
Witam Wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia 
Weekend się zaczyna, więc nad jezioro trzeba się wybrać, bo tam dobrą kawę i ciacho dają
Niestety drugi dzień jakiś niewyraźny pogodowo. 
24 marca 2023 09:52 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,dzisiaj u mnie sprawdza się przysłowie " w marcu jak w garncu", dopiero 9:30 a było już  wszystko- słońce,deszcz,wiatr,chmury i znów słońce. Jak w życiu . Moja rwa jeszcze chwilami o sobie przypomina,to ja zapominam że rozsądnie powinnam się z nią obchodzić. Za dużo bym chciała od razu. U mnie dzień porządkowy,ale tylko ogarniam,jutro przychodzi pani to resztę dopucuje. Na pauzie wypad do Jyska,kupię topper na nowy materac,chciałam twardy ale jest trochę za twardy,chociaż komfort spania zdecydowanie lepszy niż na kanapie. Wczoraj przyszła stojąca lampa do czytania,dzisiaj narzuta na nowe łóżko ,jeszcze dojdą dekoracyjne poduszki i Wohnzimer zamienia się w coraz bardziej przytulny pokój dla opiekunki. Cieszę się ze względu na siebie ale też na nową opiekunkę,młoda dziewczyna przyjedzie (36),niech ma przytulną,swoją przestrzeń. Może wykaże się inicjatywą i jeszcze jakieś zmiany wniesie?. Od listopada wiele się zmieniło na lepsze,jeśli chodzi o warunki. Siostra podopiecznej zostawiła mi wolną rękę ,ale nie chcę sama decydować na co wydać nie moje geldy,więc robimy to wspólnie ,chociaż na odległość. Mnie bardziej niż mniejsze lub większe zmiany w mieszkaniu,cieszyłoby gdyby stan Pedepci nie zmieniał się tak szybko. Niestety,coraz częściej traci poczucie czasu,nie wie czy mamy porę śniadania,obiadu czy kolacji. Byłam na to przygotowana więc problemu z tym nie mam,ale dla niej to duży problem. Kiedy już uświadomi sobie ,że to jednak noc a nie poranek,martwi się tym bardzo. Ma świadomość tego,że jej stan będzie się pogarszał i to ją smuci.
 A teraz wyszło słonko więc dość smęcenia,cieszmy się wiosną?
 Dobrego dnia życzę 
25 marca 2023 05:57 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry już jestem prawie po pracy .Za godzinkę będę w domu .  Wczoraj jadąc do pracy zrobiłam zakupy więc mogę śmiało spać we własnym łóżku . Pogoda taka jak przystało na sobotę, ponoć na padać deszcz,
 
Spokojnego dnia, smacznego obiadu i wolne popołudnie . Tak powinno być .
25 marca 2023 07:10 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo w sobotę to drugi mój weekend w pracy i jeszcze przede mną sześć takich miłego i spokojnego dnia 
25 marca 2023 07:22 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w pogodny dzionek 
Dzień minie spokojnie, na pauzie się przejdę na spacer, o ile nie będzie padać. Moje pranie załączone, zmywarka też. Zawsze rano mam czas takimi rzeczami się zająć, bo długo śpią.
Wczoraj babcia mi chciała przekazać info, co kupić jej w mieście. Ale nie zrozumiałem jej, jej mąż też. Kreśliła coś palcami na stole, coś okrągłego, ale nic z tego nie wyszło. Ostatnio zrozumiałem ją, że chciałaby mandarynki zjeść. Tego się domyśliłem. A wczoraj nie ☹️
Miłego dnia Opiekunkowo 
25 marca 2023 08:00 / 6 osobom podoba się ten post
25 marca 2023 08:04 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Pochmurno i deszczowo  a w sercu  maj!! Ostatnia sobota na zleceniu Spokojnego dnia życzę. 
25 marca 2023 09:59 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,u mnie,jak u Damessy,w sercu maj,ostatnia sobota na zleceniu. Dzisiaj wolne,pojadę zapoznać się z lotniskiem,trochę po sklepach pobuszować i z żalem stwierdzić ,że nic kupić nie mogę ,bo walizki już pełne,a samolot nie bus?. Pójdę też gdzieś na jedzonko. Bufet u Chińczyka odpada,czy za 10 czy 20 euro,nie zjem więcej niż normalnie. W Bonn chodziłam czasami ze znajomymi,ale wtedy siedzieliśmy min 3 godz,to i dobierać sobie mogłam ciągle coś innego. Jakieś 4 lata temu taki bufet kosztował 23 euro,za napoje,oprócz jawy i herbaty,płaciło się ekstra. Lubię azjatyckie jedzenie,lubię takie szybkie ,małe restauracje z bufetem,gdzie wybiera się mały,średni lub duży talerz i nakłada to,na co ma się ochotę,tyle,ile na talerzu się zmieści. Pogoda zmienna,ciepło ale to słońce,to deszcz,będę się musiała gdzieś chować co jakiś czas,więc i w kafejce parę euro pewnie zostawię.
Pedepcia dzisiaj nie markowała po nocy ,wstała wyspana i zajęła łazienkę na ...całą godzinę?. Ja też wyspana bardzo obudziłam się już o 6tej,ale tak mi się dobrze leżało ,że nie zdążyłam skorzystać z łazienki przed Pedepcią . A o 8:30 przyszła już pani do sprzątania. Z innej beczki powiem,myślałam że w domu mam bardzo dobry materac. Dzisiaj dostrzegłam zalety porządnego toppera,na pewno sprawię sobie taki,co za komfort,tylko polecać .
Niech sobota mija Wam spokojnie i przyjemnie,no i żeby słońce częściej się pokazywało
25 marca 2023 10:10 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam i pozdrawiam serdecznie 
25 marca 2023 10:23 / 6 osobom podoba się ten post
Ja już po spacerku... Byłem na poczcie listy im wysłać i przy okazji w Lidlu. Później siedzę w domu, bo ma padać. Teraz też trochę pada, chociaż słońce świeci. Dziś podopieczny wstał wcześniej, niż jego żona. Spokój, spokój i spokój. Chyba nic nie jest w stanie zmącić tego spokoju 
 
Aha... Jeszcze jedno. Będąc w DHL, popatrzyłem na ceny paczek.
Do 2 kg 10, 99, do 5 - 17, 99, do 10 - 22,99 i do 20 - 33,99 euro. 
25 marca 2023 22:58 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Ja już po spacerku... Byłem na poczcie listy im wysłać i przy okazji w Lidlu. Później siedzę w domu, bo ma padać. Teraz też trochę pada, chociaż słońce świeci. Dziś podopieczny wstał wcześniej, niż jego żona. Spokój, spokój i spokój. Chyba nic nie jest w stanie zmącić tego spokoju :radosc1:
 
Aha... Jeszcze jedno. Będąc w DHL, popatrzyłem na ceny paczek.
Do 2 kg 10, 99, do 5 - 17, 99, do 10 - 22,99 i do 20 - 33,99 euro. 

O matko,Luke,nie strasz proszę,chyba nic nie jest w stanie zmącić tylko spokoju wiecznego ?.
Zabrzmiało tak,jakby u Ciebie tylko cisza,cisza i cisza i życie jakby uśpione 
26 marca 2023 07:22 / 4 osobom podoba się ten post
26 marca 2023 07:24 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w niedzielę zyczac miłego dnia