Co dzisiaj gotujesz na obiad? 19

08 stycznia 2023 20:20 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Już wiem co ugotuje jutro .
 
 
Będzie babka ziemniaczana i sos borowikowy .:mniam::mniam::mniam:

Pychotka, ja nie mam borowików, więc robię sobie z sosem pieczarkowym 
09 stycznia 2023 18:29 / 4 osobom podoba się ten post
U nas jutro na obiad makaron z sosem pomidorowym i parmezanem .Sałata rzymska z autorskim sosem .
Będę też piekła paszteciki z kapustą i podgrzybkami .
Gusiu, nie idź jutro na zakupy .Zrobię więcej .
09 stycznia 2023 18:46 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

U nas jutro na obiad makaron z sosem pomidorowym i parmezanem .Sałata rzymska z autorskim sosem .
Będę też piekła paszteciki z kapustą i podgrzybkami .
Gusiu, nie idź jutro na zakupy .Zrobię więcej .:piecze ciasteczka:

Super?
Chyba zamówię sobie u Ciebie pudełkowe jedzonko. 
Menu baaardzoo mi pasuje
10 stycznia 2023 07:23 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Super?
Chyba zamówię sobie u Ciebie pudełkowe jedzonko. 
Menu baaardzoo mi pasuje:mniam:

A co chcesz Gusiu na jutro ? 
 
Może rybkę zapiekana w warzywach ? U nas wszystko mięsożerne oprócz mnie .I tak lawiruje żeby było dla wszystkich .Wnuczka po szkole przychodzi do mnie i to pierwszy obiad .Potem po koleji wraca reszta domowników o różnej porze a ja trwam  Dopóki jest ta pora roku i taka pogoda będę dogadzala, później będą musieli zejść na ziemię .Ja też planuje coś od lutego ,tzn zacząć zarobkową pracę .
10 stycznia 2023 07:48 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

A co chcesz Gusiu na jutro ? 
 
Może rybkę zapiekana w warzywach ? U nas wszystko mięsożerne oprócz mnie .I tak lawiruje żeby było dla wszystkich .Wnuczka po szkole przychodzi do mnie i to pierwszy obiad .Potem po koleji wraca reszta domowników o różnej porze a ja trwam :gotuje: Dopóki jest ta pora roku i taka pogoda będę dogadzala, później będą musieli zejść na ziemię .Ja też planuje coś od lutego ,tzn zacząć zarobkową pracę .:lovu2:

To ja rybkę poproszę. Ale fajowo że do lutego będziesz pitrasić, ja też 14 lutego wracam do swojej podopiecznej. 
Do Twojego wyjazdu zapisuję się więc na obiadki u Ciebie . Mięsko może być ale nie musi,zjem to samo co Ty. Jeśli można, to poproszę więcej sosiku mięsnego do  kartofelków i surówkę, mięsko możesz oddać Mańce albo Mańkowi czy temu trzeciemu głodomorkowi którego imię zapomniałam
10 stycznia 2023 11:05 / 3 osobom podoba się ten post
Narobiłam wcześniej sporo pierogów to wyciągnę z zamrażarki jedną paczkę, dorobię surówkę i jest obiad 
10 stycznia 2023 19:24 / 3 osobom podoba się ten post
A ja na jutro mam taki plan .( Może Gusia nie przeczyta i znów się nie wprosi ) 
 
Utłuke kotlety ,odbiorę ziemniaki , zrobię buraczki i pójdę w siną dal .
Mam parę spraw do załatwienia i zrobie pierwsze zakupy po świętach .Tyle wytrzymaliśmy  .
10 stycznia 2023 20:41 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

A ja na jutro mam taki plan .( Może Gusia nie przeczyta i znów się nie wprosi ) :serce:
 
Utłuke kotlety ,odbiorę ziemniaki , zrobię buraczki i pójdę w siną dal .
Mam parę spraw do załatwienia i zrobie pierwsze zakupy po świętach .Tyle wytrzymaliśmy :-) .

Hahaha, chciałabyś. Pewnie że się wproszę, już się wpraszam. No dobra, jak jednego kotleta mniej utłuczesz to odpuszczę. Ale buraczki, ziemniaczki? A w życiu, zapomnij że Ci daruję. Już dzisiaj zamawiam-raz ziemniaki, 2 razy buraczki, kotlet jak coś tam u Ciebie zostanie. Nie pokazuj tylko Bolkowi bo i do moich buraczków się dorwie 
11 stycznia 2023 08:39 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Hahaha, chciałabyś. Pewnie że się wproszę, już się wpraszam. No dobra, jak jednego kotleta mniej utłuczesz to odpuszczę:-). Ale buraczki, ziemniaczki? A w życiu, zapomnij że Ci daruję. Już dzisiaj zamawiam-raz ziemniaki, 2 razy buraczki, kotlet jak coś tam u Ciebie zostanie. Nie pokazuj tylko Bolkowi bo i do moich buraczków się dorwie :lol1:

Buraczki robię raz w tygodniu i do słoiczków, tak na raz .Jakie chcesz z chrzanem ? 
11 stycznia 2023 13:20 / 3 osobom podoba się ten post
11 stycznia 2023 14:43 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Buraczki robię raz w tygodniu i do słoiczków, tak na raz .Jakie chcesz z chrzanem ? :mniam:

A można takie i takie?
Jeśli tak to poproszę, a jeśli muszę zdecydować się na jeden rodzaj, to te niepochrzanione proszę 
Najlepiej jak buraczki baraczkowo smakują 
11 stycznia 2023 14:49 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

U mnie jutro będą mielone z ziemniaczkami z wody i ogórkiem kiszonym 
11 stycznia 2023 15:16 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Odsmażane kartofelki w talarkach, jami jami, jak mawia mój wnusio 
Taka ze  mnie dziwaczka, że nie lubię niebieskich talerzy. Podobają mi się ale nie lubię na nich jeść. 
11 stycznia 2023 15:54 / 5 osobom podoba się ten post
A ja ugotowałam sobie dzisiaj zupę jarzynową. Będę ją  jadla jeszcze jutro a może  nawet i  pojutrze.  Później  usmażę sobie naleśniki z serem bo ochota mnie naszła. Też na jutro pewnie zostaną. 
Będąc dzisiaj w sklepie, w pobliżu makaronów był regał z puszkami rybnymi. No taka mnie ochota naszła na filety z makreli w pomidorach, że wrzuciłam do koszyka. Pędem do domu bo nie mogłam się doczekać kiedy tę puszkę otworzę. O mamuniu jakie to było smaczne. Normalnie zachciewajki jakieś czy coś?. Gdybym była młoda to można by pomyśleć że zaciążyłam 
11 stycznia 2023 16:22 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A można takie i takie?
Jeśli tak to poproszę, a jeśli muszę zdecydować się na jeden rodzaj, to te niepochrzanione proszę :-)
Najlepiej jak buraczki baraczkowo smakują :mniam:

Się robi Gusiu