Jak zachować młodość?

18 października 2017 22:38 / 3 osobom podoba się ten post
Anna56

Dzisiaj to już wszystko na geny zwalają.. niedlugo będzie się tłumaczyć że lenistwo jest uwarunkowane genetycznie...

Młodość to stan ducha - trzeba być nastawionym pozytywnie, uśmiechać się na codzień.

Nawet najdroższe zabiegi i masaże nie dadzą takich efektów jak prawdziwa radość ducha :-)

Oczywiście rano trochę gimnastyki dla zdrowia to podstawa + zdrowe odżywianie, ale nie ma co przesadzać... 

A co Ty się tak tajniaczysz ?. Zaprzeczasz sama sobie, a mi zabierasz radość ducha 
24 października 2017 19:46
margaritka59

A co Ty się tak tajniaczysz ?. Zaprzeczasz sama sobie, a mi zabierasz radość ducha :smutny:

nie chciałam, to dla Ciebie na poprawę nastroju:
Obudź w sobie ducha radości z Akademią Kobiet Sukcesu
21 sierpnia 2018 10:05

Po pierwsze dobre samopoczucie i unikanie steresu.
Po drugie woda oraz dieta.
Po trzecie wysypianie się bo nic tak negatywnie nie działa na skórę jak niewielka ilośc snu codziennie :)

Liczy się rowniez pielęgnacja. Proponowałabym dobrac kosmetyki do rodzaju swojej cery oraz zwracac uwagę nie na to ile kosmetyki kosztuja ale na to jakie maja składy. Bo właśnie sklad kosmetyków ma najwieksze znaczenie dla naszej cery (usunięte)
Na stronie jest kilka porad w jaki sposob zapobiegac starzeniu się skóry.

21 sierpnia 2018 15:46
justak

Po pierwsze dobre samopoczucie i unikanie steresu.
Po drugie woda oraz dieta.
Po trzecie wysypianie się bo nic tak negatywnie nie działa na skórę jak niewielka ilośc snu codziennie :)

Liczy się rowniez pielęgnacja. Proponowałabym dobrac kosmetyki do rodzaju swojej cery oraz zwracac uwagę nie na to ile kosmetyki kosztuja ale na to jakie maja składy. Bo właśnie sklad kosmetyków ma najwieksze znaczenie dla naszej cery (usunięte)
Na stronie jest kilka porad w jaki sposob zapobiegac starzeniu się skóry.

Najbardziej zaniedbuję trzci punkt. Jestem niepoprawna w wysypianiu się i to jest moja słabość odkąd pamiętam.
21 sierpnia 2018 16:34
justak

Po pierwsze dobre samopoczucie i unikanie steresu.
Po drugie woda oraz dieta.
Po trzecie wysypianie się bo nic tak negatywnie nie działa na skórę jak niewielka ilośc snu codziennie :)

Liczy się rowniez pielęgnacja. Proponowałabym dobrac kosmetyki do rodzaju swojej cery oraz zwracac uwagę nie na to ile kosmetyki kosztuja ale na to jakie maja składy. Bo właśnie sklad kosmetyków ma najwieksze znaczenie dla naszej cery (usunięte)
Na stronie jest kilka porad w jaki sposob zapobiegac starzeniu się skóry.

Dwa ostatnie punkty omijają mnie szerokim łukiem a szkoda.