Jak zatrzymać zdrowie - wiek średni

24 czerwca 2012 21:01
Witam wszystkich !jak sie odrzywiacie aby zachowac zdrowie?ja baaardzo lubie slodycze,jestem po prostu lakomczuchem,teraz nie moge tego jesc o zgrozo!bo to juz nie mlodosc,odzywiam sie w wiekszosci owocami,unikam tluszczu uprawiam sport...ale jadam drob bo lubie-co Wy robicie by zachowac zdrowie?
24 czerwca 2012 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
Serce,wydaje mi sie,ze tu potrzebny jest umiar i zdrowy rozsadek.Ja wychodze z zalozenia,ze organizm ludzki to takie madre urzadzenie-samo stara sie o siebie zadbac.atarzeba go tylko sluchac.

Wydaje mi sie,ze powinno sie jesc wszystko,ale w rozsadnych ilosciach.Sami wiecie ,ze czasami nachodzi nas ochota na slodkie,cuasem na kwasne,itp.To organizm wola o to czego mu brak.

24 czerwca 2012 21:18
to prawda, nie uzywam od dawna cukru,czasem wlasnie jest takie ,wolanie, organizmu o cos slodkiego,//
24 czerwca 2012 22:08
no,wlasnie-:)
24 czerwca 2012 22:10
oj nie nie!!!!moge ograniczyć sól ale nie słodzona kawusia rano!!!!!błe błe



ale np nie jem czekolady - wcale nie dlatego ze nie lubię ,na sam widok moja zgaga sie budzi i warczy na mnie!!!!!
24 czerwca 2012 22:16
Serce - używasz - przecież jesz owoce! A tam jest całe mnóstwo fruktozy.
25 czerwca 2012 00:14
O fuj, oslodzona kawa to paskudztwo, jak dla mnie :) Generalnie nie slodze ani kawy ani herbaty...aczkolwiek do slodzonej herbaty jeszcze sie zmusze...do kawy nie, nie przelkne...jak ktos sie pomyli to obowiazkowo nowa trzeba robic. Pije bez cukru i bez mleka (schwarz wie die Nacht ;))



Z kolei czekoladka - jak najbardziej. Kusze sie prawie codziennie ;)
25 czerwca 2012 00:23
Ale jabłka i grejpfruty może jeść,......jabłko ze skórką ma 50-52 /kcal/100g.......grejpfrut/36/kcal/100g. Te owoce obniżają poziom cukru we krwi są dozwolone dla cukrzyków.
25 czerwca 2012 00:37
Jak lubię kawkę ale niestety słodzę 1 łyżeczkę a .....1 łyżeczka zawiera 5g cukru tj 20kcal,
25 czerwca 2012 08:45
Chyba wam coś kiedyś napisze o kaloriach i mitach na ich temat. Bo to nie jest tak, jak piszą o tym niektóre czasopisma i media. Jeszcze żebym miała więcej czasu na to pisanie.
25 czerwca 2012 08:54
Witam bardzo ciekawy temat Paula pisz po trochu bo nieraz to i na czytanie nie ma czasu .a jesli chodzi i kawe slodzona to bardzo lubie ale gorzka tez wypije a co do slodyczy jak mam to jem do konca bo tez jestem lakomczuchem i na dodatek wszystkie .Wiem ze to zle ja nawet to juz zaczelam odczuwac ale tak jak ludzie lubia palic tak ja lubie slodycze
25 czerwca 2012 09:57
może od picia kawy bo przecież piling z ziaren kawy bdb robi na cellulit!!!i odmładza skórę właśnie.http://wizaz.pl/Pielegnacja/Trendy-w-pielegnacji/Peeling-kawowy
25 czerwca 2012 11:10
Kawa musi byc gorzka i czarna-wtedy smakuje jak kawa.Jablka dla cukrzykow-nie wszystkie odmiany.

Niektore zawieraja b.duzo curu i sa niewskazane.Pozdrawiam amatorow kawy i slodyczy.Nie dolujcie sie.Troche przyjemnosci nie zaszkodzi.
25 czerwca 2012 11:39
Ja twierdze np. ze samo zycie nie jest za zdrowe-toz to jeden stres i nerwy,czasami kawa,slodycze,papierosy przy tym to maly pikus-:)))
25 czerwca 2012 12:32
ja rozpuszczalna kawkę piję i tylko rano!a cellulitu jak nie miałam tak nie mam!!!:)))))))))))



i zgadzam sie z wiewiórką - wszystko jest niezdrowe,nawet powietrze to po jakie licho się umartwiać dodatkowo ,odmawiając sobie przyjemności!!!??????I tak jesteśmy na Ziemi goścmi na mała chwilkę ,więc czy nie przyjemniej korzystać dopóki sie da?:):):):)