Dieta dla początkujących

12 stycznia 2014 22:36
O rany czego to jeszcze nie wymysla zeby kase zarobic .Ja sie juz nie dam naciagnac hihihih:)))))))))))))
12 stycznia 2014 22:40
W de były reklamowane jako " na kręgosłup", planowalam zakupić, ale porządne były dosyć drogie, zagadalam kiedyś chłopaka w metrze, potwierdził, że chodzi sie wygodnie, o ile pamietam mięśnie pracują właśnie.
12 stycznia 2014 22:41 / 2 osobom podoba się ten post
nie ja nie miałam , ale słyszałam i widziałam - pic na wodę itd. - spróbuj iść w tych butach i po drodze wstąpić na pizzę , do mc donalda i na lody ! ile schudniesz ? dobre buty ......................
12 stycznia 2014 23:01 / 3 osobom podoba się ten post
Bo to chodzi ,ze jak je zdejmiesz to nie bedziesz miala czas na jedzenie,bo bedziesz musiala masowac stopy i raczki zajete a kalorie wytracisz podczas masowania,ze ho,ho,ho...a moze jeszcze wiecej.-------mialo byc-bo o to chodzi,zgubilam "o"na poczatku.
13 stycznia 2014 15:25
Moja tutejsza  sasiadka(jestem obecnie w DE na sztelli -jak wieszkosc ) bardzo dba o linie ! Liczy kalorie zeby nie przekroczyc 1000 .Jest szczupla ale za jaka cene...
13 stycznia 2014 23:36 / 1 osobie podoba się ten post
Zainspirowałaś mnie tym śniadankiem.Dzisiaj spróbowałam.....do wieczora mi się, że tak powiem olej lniany przypomniał.Cały czas czułam jego smak w ustach.Słowo "pycha" mimo wkrojonengo bananka nie przychodziło mi na myśl.Zjadłam, bo cały czas mówiłam sobie "ale to jest zdrowe".Osobiście jednak wole musli z mlekiem
13 stycznia 2014 23:56 / 1 osobie podoba się ten post
Polneta

Zainspirowałaś mnie tym śniadankiem.Dzisiaj spróbowałam.....do wieczora mi się, że tak powiem olej lniany przypomniał.Cały czas czułam jego smak w ustach.Słowo "pycha" mimo wkrojonengo bananka nie przychodziło mi na myśl.Zjadłam, bo cały czas mówiłam sobie "ale to jest zdrowe".Osobiście jednak wole musli z mlekiem :-)

Olej lniany z dodatkiem oleju z ziaren dyni ze Schneekoppe, tłoczony na zimno, dodaję do sałatek na kolację, czy do obiadu, zamiast oliwy i jest smaczny.
Z quarkiem pewnie też by mnie odrzucało.
I tu nie na temat, ale butelka w/w 250ml, to ok.3 euro. To info dla arabrab na co można wydawać kasę ;)
14 stycznia 2014 00:30
aaaa olej z dyni jest mniam mniam.Ja tutaj przez Omcie tylko takiego używam do sałaty.Tzw vogerlsalat, takie drobne,zielone listki do tego cukier, sól, ocet jabłkowy i olej z dyni.Butelka litrowa z gospodarstwa kosztuje 16e ;-p, ale na długo starcza.Pod choinkę dostałam litr do domu
27 marca 2014 15:34
Ja mam motywację do schudnięcia. Nie wiem ile ważę, ale po spodniach widzę że nie tyle ile bym chciała.
A ze jestem leniem do cwiczeń to kupiłam sobie linea detox, odstawiłam słodycze, piję duuuużo wody i przebywam w miejscach gdzie do ubikacji jest min. 200m :P
Kiedyś schudłam z lineą więc i teraz nadzieja uiera ostatnia.
Najgorsze jest to, ze kilogramy idą mi zawsze w cycki i uda. I bez tego mam czym oddychać więc cierpię podwójnie gdy mi kgów przybędzie.
27 marca 2014 15:38 / 1 osobie podoba się ten post
No jak ja Ci zazdroszcze... mnie najpioerw w udko i zadek idzie... cycki na koncu a przy chudnieciu pierwsze no ale ja jestem gruszka a Ty pewnie jabłuszko :)
27 marca 2014 15:45
nomka

No jak ja Ci zazdroszcze... mnie najpioerw w udko i zadek idzie... cycki na koncu a przy chudnieciu pierwsze no ale ja jestem gruszka a Ty pewnie jabłuszko :)

Eee nie, ja jestem klepsydra raczej. Zawsze byłam.
Wyobraź sobie nastolatkę, która ma największe cycki w klasie i strasznie się tego wstydzi i nie umie jeszcze ani ich estetycznie wyeksponować ani umiejętnie zatuszować. To ja :/
Teraz przywykłam i się naumiałam, raczej nie narzekam ale jak przytyję to one tyją też i wtedy czarna rozpacz.
27 marca 2014 15:55
No tak, w okresie dojrzewania to faktycznie problem ale najwyzszy czas zrobić z tego atut :)
15 kwietnia 2014 16:35
lena7

Ja mam motywację do schudnięcia. Nie wiem ile ważę, ale po spodniach widzę że nie tyle ile bym chciała.
A ze jestem leniem do cwiczeń to kupiłam sobie linea detox, odstawiłam słodycze, piję duuuużo wody i przebywam w miejscach gdzie do ubikacji jest min. 200m :P
Kiedyś schudłam z lineą więc i teraz nadzieja uiera ostatnia.
Najgorsze jest to, ze kilogramy idą mi zawsze w cycki i uda. I bez tego mam czym oddychać więc cierpię podwójnie gdy mi kgów przybędzie.

Ja uważam, że najlepszy sposób na chudnięcie to ruch i ograniczenie jedzenia. Te wszystkie wspomagacze..nie boisz się efektu jojo? Dzś chudniesz, a jutro tyjesz drugie tyle.
15 kwietnia 2014 16:37
Syliaa

Ja uważam, że najlepszy sposób na chudnięcie to ruch i ograniczenie jedzenia. Te wszystkie wspomagacze..nie boisz się efektu jojo? Dzś chudniesz, a jutro tyjesz drugie tyle.

Czyżby wena cię dopadła?
 
Aby było na temat to ja właśnie ograniczyłam jedzenie i mam dużo ruchu. Jakie bedą efekty? Zobaczymy?
15 kwietnia 2014 17:16 / 1 osobie podoba się ten post
Syliaa

Ja uważam, że najlepszy sposób na chudnięcie to ruch i ograniczenie jedzenia. Te wszystkie wspomagacze..nie boisz się efektu jojo? Dzś chudniesz, a jutro tyjesz drugie tyle.

Jak nie zażywasz wspomagaczy, a korzystasz tylko z dobrodziejstw ruchu i mniej bogatej diety, to jak przestaniesz, to efekt jojo Cię dopadnie dokładnie tak samo.