Suplementy

15 września 2016 12:03
jagnak

Ja ćwiczę, stosuję dietę. Po suplementach na odchudzanie wiele nie oczekuję bo wiadomo,ze same tabletki czy herbatki nas nie odchudzą. Mam jednak bardzo dobre doświadczenia z błonnikiem. Obecnie piję Fibra Vitale.Do wody albo mleka do drugiego śniadania Jest to błonnik w połączeniu z ziołami ( siemię lniane, babka jajowata). Oprócz tego,ze czuję się bardziej najedzona oraz łaknienie u mnie jest wyraźnie mniejsze to dobrze działa to na zaparcia. Już ich nie mam. Wyregulowało pracę jelit, trawienie jest lepsze.

Wydaje mi się,ze słyszałam o tym błonniku. Nie widziałam go jednak w aptekach a wczoraj specjalnie wybrałam się do apteki aby coś sobie kupić na żoładek ( ostatecznie nie poszłam). Gdzie mogę to kupic ? 
15 września 2016 12:23
tala

Wydaje mi się,ze słyszałam o tym błonniku. Nie widziałam go jednak w aptekach a wczoraj specjalnie wybrałam się do apteki aby coś sobie kupić na żoładek ( ostatecznie nie poszłam). Gdzie mogę to kupic ? 

A ja polecam zwykłe płatki owsiane,chude mleko,ewentualnie trochę rodzynek i dużo ruchu,np.jazda na rowerze.Nigdy nie kupuję żadnych suplementów,bo nie wiadomo do końca co w nich jest.Po płatkach jeść się nie chce, zawierają dużo błonnika.A po za tym polecam warzywa i owoce.
20 września 2016 18:53 / 2 osobom podoba się ten post
Po beczce to już tylko kompleksy... beeeee 
03 października 2016 11:34
tala

Wydaje mi się,ze słyszałam o tym błonniku. Nie widziałam go jednak w aptekach a wczoraj specjalnie wybrałam się do apteki aby coś sobie kupić na żoładek ( ostatecznie nie poszłam). Gdzie mogę to kupic ? 

Przez internet:
http://aficash.com/a/0f563f5874fbb16f
Wydaje mi się,ze raz go widziałam w sklepach stacjonarnych, niemniej cena była wyższa niż w sieci. Może nie wydaje się to tanie, niemniej sam środek jest bardo wydajny tak wiec mi duże opakowanie wystarcza na dobre 2-3 miesiące codziennego przyjmowania. 
18 kwietnia 2017 21:27
Ja uważam, że suplementy nie są dobre. Po pierwsze nawet jeśli działają to jest to chemia, a po drugie (napisałam nawet jeśli działają) nigdy do końca nie wiemy co w nich jest, ponieważ suplement diety może zarejestrować każdy i nie musi wykazywać co dokładnie w nim jest, ponieważ suplementy diety nie są traktowane jako leki - więc nie ma co do nich takich oboszczeń i dlatego też możesz je kupić np. w drogerii czy sklepie spożywczym. Jeśli brakuje Ci jakiś witamin lub składników mineralnych czerp je z naturalnych źródeł. Przykładowo młody jęczmień jest prawdziwą bombą witaminową zawiera: witaminę C, witaminę E, witaminę K , beta-karoten i kwas foliowy oraz magnez, potas i żelazo. Tu masz o nim ciekawy artykuł: https://naturalnemetody.pl/mlody-zielony-jeczmien/#dla-organizmu
18 kwietnia 2017 21:59 / 4 osobom podoba się ten post
melano

Ja uważam, że suplementy nie są dobre. Po pierwsze nawet jeśli działają to jest to chemia, a po drugie (napisałam nawet jeśli działają) nigdy do końca nie wiemy co w nich jest, ponieważ suplement diety może zarejestrować każdy i nie musi wykazywać co dokładnie w nim jest, ponieważ suplementy diety nie są traktowane jako leki - więc nie ma co do nich takich oboszczeń i dlatego też możesz je kupić np. w drogerii czy sklepie spożywczym. Jeśli brakuje Ci jakiś witamin lub składników mineralnych czerp je z naturalnych źródeł. Przykładowo młody jęczmień jest prawdziwą bombą witaminową zawiera: witaminę C, witaminę E, witaminę K , beta-karoten i kwas foliowy oraz magnez, potas i żelazo. Tu masz o nim ciekawy artykuł: https://naturalnemetody.pl/mlody-zielony-jeczmien/#dla-organizmu

A jak organizm nie czerpie z naturalnych żrodeł to lekarze przepisują witaminy. Nie zawsze jest tak kolorowo, że wystarczy tych witamin z pozywienia. Amen. 
28 stycznia 2018 22:11
Żadnych supli nie przyjmować bez konsultacji z lekarzem. Często icj przyjmowanie może sie dla nas źle skończyć.
28 stycznia 2018 22:45 / 2 osobom podoba się ten post
wyjatkovy

Żadnych supli nie przyjmować bez konsultacji z lekarzem. Często icj przyjmowanie może sie dla nas źle skończyć.

Tak . Może .
05 lutego 2018 15:45
Witam wszystkich serdecznie. Mam do Was dość pytanie odnośnie dość ważnej dla mnie sprawy. Czy jesteście może w stanie mi doradzić jakiś naprawdę dobry i sprawdzony program treningowy na rzeźbę? Ja się właśnie bardzo poważnie zastanawiam co wybrać. W Sieci jest tyle przeróżnego rodzaju porad, że ciężko się na coś zdecydować... Czy uważacie, że na przykład coś stąd byłoby ok https://www.budujmase.pl/diety/o-dietach/6437-dieta-na-rzezbe-przykladowa-dieta-na-redukcje-tkanki-tluszczowej.html ? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym :)
05 lutego 2018 16:56
yettie

Witam wszystkich serdecznie. Mam do Was dość pytanie odnośnie dość ważnej dla mnie sprawy. Czy jesteście może w stanie mi doradzić jakiś naprawdę dobry i sprawdzony program treningowy na rzeźbę? Ja się właśnie bardzo poważnie zastanawiam co wybrać. W Sieci jest tyle przeróżnego rodzaju porad, że ciężko się na coś zdecydować... Czy uważacie, że na przykład coś stąd byłoby ok https://www.budujmase.pl/diety/o-dietach/6437-dieta-na-rzezbe-przykladowa-dieta-na-redukcje-tkanki-tluszczowej.html ? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym :)

Najpierw masa, a później rzeźba 
05 lutego 2018 17:31
yettie

Witam wszystkich serdecznie. Mam do Was dość pytanie odnośnie dość ważnej dla mnie sprawy. Czy jesteście może w stanie mi doradzić jakiś naprawdę dobry i sprawdzony program treningowy na rzeźbę? Ja się właśnie bardzo poważnie zastanawiam co wybrać. W Sieci jest tyle przeróżnego rodzaju porad, że ciężko się na coś zdecydować... Czy uważacie, że na przykład coś stąd byłoby ok https://www.budujmase.pl/diety/o-dietach/6437-dieta-na-rzezbe-przykladowa-dieta-na-redukcje-tkanki-tluszczowej.html ? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym :)

Ja co najwyżej odniosę do tych znanych pań, co osobiście sprawdziłam - Mel B i Chodakowska. Poza tym jeszcze ambitna 6 Weidera (nie dotrwałam do końca). Chodakowska mi średnio szła również, ale wycisk robi świetny. Polecam Mel B :)
13 lutego 2018 12:20
Ja o Chodakowskiej raczej negatywne komentarze słyszałam...
13 lutego 2018 12:48 / 2 osobom podoba się ten post
yettie

Ja o Chodakowskiej raczej negatywne komentarze słyszałam...

Ja same dobre .... czytam . Teraz to takie modne . Same laurki i żadnych innych .
21 maja 2018 09:53
Ja słyszałam, że ten skalpel Chodakowskiej jest niezły ale wolę ćwiczenia z Mel B. A co do suplementów,to też nie jestem za nimi, bo są naturalne sposoby i nie czuję potrzeby brania sztucznych witamin. Piję sobie FibraVitale i czuję się o wiele lepiej niż kiedyś. Nie męczą mnie zaparcia, o wiele łatwiej wszystko się trawi i pomaga w odchudzaniu. W składzie ma babkę płesznik, siemię lniane i babke jajowatą czyli dużo błonnika co mi wystarcza