Szukam pracy jako opiekunka - porady

18 kwietnia 2011 11:10

Witam! Mam na imię Helena mam 50lat szukam pracy jako opiekunka osób starszych.Posiadam czynne prawo jazdy umiem gotowac piec ciasta szyć na maszynie,posiadam zdolności manualne.Co do opieki to wiem na czym ona polega,gdyż opiekowalam się moją babcią z którą mieszkałam a była ona osobą niwidomą i schorowaną.Moim mankamentem jest tylko słaba znajomość języka niemieckiego,ale szybko się uczę uczeszczam na kurs przyspieszony w chwili obecnej komunikatywnie porozumiem się.Jeżeli ktoś może mi pomóc w znalezieniu pracy to proszę o kontakt tylko poważne oferty

10 maja 2011 20:33
Ja tez szukam pracy jako opiekunka i owszem dostalam oferty ale rzadają ponad 300 euro za zalatwienie pracy to chyba cos nie tak
11 maja 2011 10:20
Witam Was Panie. Szukacie Panie pracy, a przecież na tym portalu są legalne firmy, które rekrutują do pracy na opiekunki.Ja pracuję legalnie już 6 lat i nigdy nie zmieniłabym statusu na nielegalną opiekunkę, czyli nie ukrywajmy, panią do wszystkiego...niestety.

Oczywiście wskazane jest sprawdzić, wśród internautów jaką opinię ma wybrana firma i nie bać się podjęcia decyzji.

Życzę powodzenia w poszukiwaniach:)
11 maja 2011 19:35
Wlasnie tu jest problem poniewaz nie wladamy dobrze jezykiem niemieckim ,to mniejwiecej wyglada tak jakby wszystkie polki znaly od zarania jezyk niemiecki .Najlepsza nauka na miejscu bo firma niestety odrzuci a kiedys trzeba sie nauczyc by pracowac i tak kolo sie zamyka a korzystaja z tego cwaniaki .
11 maja 2011 22:53
...i tutaj się nie zgodzę...moja poprzednia zmienniczka (przez firmę) umiała tak naprawdę kilka słów i to w formie czasownika...i pracowała przez firmę!!!

Dla mnie to jest poświadczenie,że jeśli osoba z takim zasobem słownictwa dostała pracę ,to i osioł też dostanie!! nie bójcie się kobiety próbować, co macie do stracenia?...nic, nawet jeżeli któraś z was nie przejdzie rekrutacji,to nic nie stracicie...zyskacie nowe doświadczenie życiowe:)

pozdrawiam z mojego kochanego miejsca pracy-z Kolonii
12 maja 2011 11:09
Anka popieram twoj wpis ..poniewaz tak samo balam sie posrednikow oraz firm ale posranowilam sprobowac i prosze bez jezyka i przez firme znalazlam prace bardzo szybko ,po podpisaniu umowy w ciagu tygodnia dostalam telefon i mialam dokladnie trzy dni na pozalatwianie swoich spraw i wyjazd . tak ze do odwaznych swiat nalezy ...nie ma ryzyka nie ma nic.

pozdrawiam serdecznie okolice Koblenz
13 maja 2011 05:57
Anka - znam wiele osób, które postąpiły tak jak piszesz i udało im się. Próbujcie dziewczyny nie macie nic do stracenia!
13 maja 2011 06:58
Witam! znam język tylko podstawy ale przeszłam rekrutacje i teraz czekam na wyjazd z firmy z Bydgoszczy.Z jednej mi odmawiali dzwoniłam do drugiej i się udało.Głowa do góry!!
13 maja 2011 08:30
Potwierdzam.W ubiegłym roku wyjechałam z podstawą jęz. niem.Pracuję do tej pory u tej samej rodziny.Jestem zadowolona.
14 maja 2011 11:20

Witam,czy ktos moze doradzic mi w jakiej firmie sie zatrudnic,jako opiekunka starszych osob

14 maja 2011 13:00
Barbara75s-gratuluję postawy...właśnie o to chodzi w naszej pracy- nie bać się ryzyka.

Tylko Ci którzy mają odwagę osiągają cele.

Wiemy przecież,ze co nas nie zabije, to nas wzmocni!!!

To jest moja trzecia firma, poprzednie też były w porządku, ale ja zawsze szukam coraz lepszej ,czyli więcej płacącej, nie boję się trudności a przez to nauczyłam się cenić sama siebie ,co przekłada się na moje oczekiwania od płacodawcy:)

Zachęcam Was kobiety do współpracy z firmami.

Pozdrawiam.
14 maja 2011 18:01
dziekuje za pomoc!!!!

pozdrawiam!!!
04 grudnia 2011 20:17
Ja też jak jechałam pierwszy raz to płaciłam 300 euro na rok czasu dla pośredników ale to była praca na czarno.Polak wszystko potrafi jak to mówią załatwi ci robotę ale bezinteresownie niema nic za darmo .Zdzierają sporą kasę z opiekunek.Lepiej na forum prosić koleżanki czy ktoś ma jakąś pracę lub znajomą co by pomogła znależć.Pośrednicy to oszuści są.Lepiej uważać na takie osoby lub popytać kogoś czy są wiarygodni.Pozdrawiam was dziewczyny

04 grudnia 2011 20:53
wala said:

Witam dziewczyny.Udało mi się znależć opiekunkę na podmianę.Spełnia wszystkie moje wymogi.Dzięki temu forum znalazłam osobę na podmianę.Jestem bardzo zadowolona i wreszcie mogę spać spokojnie że mam podmianę.Jest to najlepsze forum jakie znam.Pozdrawiam was dziewczyny.

Bardzo się cieszę, że już będziesz spać spokojnie ;) Pozdrawiam!

04 grudnia 2011 21:24
witajcie mlode piekne dziewczyny(50 plus) moze ktoras z was potrzebuje podmiany od polowy stycznia bardzo chetnie skorzystam Zycze milych snow
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.