Work Express Zobacz profil firmy

Zarobki
4 / 5
Warunki umowy
4 / 5
Jakośc obsługi
3 / 5
Dopasowanie oferty
4 / 5
Liczba oddziałów
0 / 5
11 lipca 2017 18:50 / 1 osobie podoba się ten post
87JKSmon60

Ogólnie,żadnych kar nigdy nie miałam.Obecnie przebywam w DE,i niewiele mogę zrobić.W Polsce mam agencje podatkowo-prawną ,która przy wyliczeniu wstępnym wyliczyła taką kwotę,natomiast Work Express,twierdzi że oni ze swojej strony poprawnie to wszystko rozliczyli.Cóż wrócę do Polski i wówczas postaram się to załatwić.Chyba pojadę do Katowic osobiście.

A poco ta agencja podatkowo-prawna? Może masz działalność gospodarczą? A moze trzeba było Gewerbe założyć?
Niestety nieznajomość prawa szkodzi i nie jest usprawiedliwieniem.
11 lipca 2017 18:52
Pracowałam z tą agencją 5 lat i byłam zadowolona,jednakże teraz po tym incydencje zakończylam współpracę.Żadnych kar nagan nic nie miałam,wręcz same pozytywne referencje od rodzin,i cóż po 5 latach współpracy z tą firmą tak mnie potraktowali?Pozostawiając bez odpowiedzi
11 lipca 2017 18:52
Pracowałam z tą agencją 5 lat i byłam zadowolona,jednakże teraz po tym incydencje zakończylam współpracę.Żadnych kar nagan nic nie miałam,wręcz same pozytywne referencje od rodzin,i cóż po 5 latach współpracy z tą firmą tak mnie potraktowali?Pozostawiając bez odpowiedzi
11 lipca 2017 18:52
Pracowałam z tą agencją 5 lat i byłam zadowolona,jednakże teraz po tym incydencje zakończylam współpracę.Żadnych kar nagan nic nie miałam,wręcz same pozytywne referencje od rodzin,i cóż po 5 latach współpracy z tą firmą tak mnie potraktowali?Pozostawiając bez odpowiedzi
11 lipca 2017 18:54 / 1 osobie podoba się ten post
Ta agencja zawsze rozlicza mnie z podatku niemieckiego,dlatego zwrocilam się do nich o pomoc.
11 lipca 2017 18:55 / 2 osobom podoba się ten post
Nie tak koło spodka zaraz ale niedaleko na Moniuszki. Bliżej jest Rawa i palmy 
11 lipca 2017 18:55
Nie mam działalności gosp.
11 lipca 2017 19:00 / 1 osobie podoba się ten post
87JKSmon60

Ta agencja zawsze rozlicza mnie z podatku niemieckiego,dlatego zwrocilam się do nich o pomoc.

To może przekroczyłaś te magiczną  zwolnioną od podatku kwotę i trzeba było faktycznie zapłacić. Chyba wiesz ile zarobiłaś w danym roku i czy podatek mógł wystąpic? 
11 lipca 2017 19:00 / 2 osobom podoba się ten post
87JKSmon60

Ogólnie,żadnych kar nigdy nie miałam.Obecnie przebywam w DE,i niewiele mogę zrobić.W Polsce mam agencje podatkowo-prawną ,która przy wyliczeniu wstępnym wyliczyła taką kwotę,natomiast Work Express,twierdzi że oni ze swojej strony poprawnie to wszystko rozliczyli.Cóż wrócę do Polski i wówczas postaram się to załatwić.Chyba pojadę do Katowic osobiście.

Akurat Work Express znam. Zaczynałam z nimi, czasami od nich odchodzę i często wracam. To stara agencja. Teraz się troszkę pozmieniało ale nadal mam o nich dobre zdanie. To jedyna agencja od której dostawałam RMUA, pasek z wysokością wynagrodzenia i potrąceń i chyba jedyna, która zatrudniała na umowę o pracę. Szkoda że z tego zrezygnowali. Nie sądzę żeby ta ewentualna pomyłka nie była do załatwienia. Ciekawa jestem jak to załatwisz do końca. Ale jak masz załatwić jak sama nie wiesz o co chodzi ??
11 lipca 2017 19:03 / 1 osobie podoba się ten post
Nie zapłaciłam jeszcze,bo to chodzi o 2016 rok,i mam 4 lata do zapłaty.Chcę wyjaśnić sprawę.
11 lipca 2017 19:03 / 1 osobie podoba się ten post
Nie zapłaciłam jeszcze,bo to chodzi o 2016 rok,i mam 4 lata do zapłaty.Chcę wyjaśnić sprawę.
11 lipca 2017 19:05 / 2 osobom podoba się ten post
Do Polski wracam koniec września.Odezwę się jak to wszystko załatwiłam.Pozdrawiam