program o opiekunce z polski

22 września 2012 21:37
Dzisiaj na Tageschau24,( przed chwilą się skończył) był program o Małgosi z Pilawy, która opiekowała się babcią z alzhaimerem. Bardzo młode dziewczę, ale radziła sobie fajnie:). Oglądałyście?
22 września 2012 22:38
chciałabym obejrzec ale albo nie moge znaleźc na stronie internetowej, albo nie wrzucają :(
22 września 2012 22:39
też bym se obejrzała. jak będziecie miały namiary to wrzućcie ;)
23 września 2012 14:30
Nie ogladalam ! moglas wczesniej powiedzieciec , ze bedzie >_< Opowiedz cos co tam pokazywali !
23 września 2012 15:11
Ja raz ogladalam program chyba na ZDF ze 3 miesiace temu, byla opiekunka z okolic Poznania w srednim wieku ok 35 lat i przyjechala opiekowac sie dziadkiem . Jakis facet ja przywiozl i od razu oznajmnil ze opiekunka ma 2 godz. dla siebie , kiedy moze czytac ksiazki czy isc na spacer. Ale przedstawili to tak szaro ..., nikt sie nie usmiechal, opiekunka smutna ze musiala wyjechac i daleko od rodziny ... Ehhh.
23 września 2012 16:12 / 3 osobom podoba się ten post
ja pierdziele Kaya,wychodzi na to, ze większość z nas to opiekunki w starczym wieku....

Twoja twórczość jest nieodgadniona... Płodna jesteś niczym Kraszewski... z jakością podobnie...
23 września 2012 16:43
Porto , a gdzie twoja corka znikla z avatarku ??
23 września 2012 21:14
Andrea, ja myślałam, ze może jakieś dziewczyny także to oglądały i pogadamy o tym. Dziś próbowałam znaleźć w necie tytuł tego programu, ale nie udalo się:(.

W programie pokazano 8 tygodni z życia podopiecznej i jej opiekunki. Relacje opiekunki z rodziną, zresztą bardzo serdeczne... nie wiem czy na potrzeby programu, czy rzeczywiste:), jej sposób spędzania wolnego czasu, oraz czasu z podopieczną,więzi, które nawiązywały się z upływem czasu.

Nie zamierzałam zaśmiecać forum:)
25 września 2012 12:12
Witaj Alutka miło mi Cię poznać, oriętujesz się czy ten porogram można ponownie odtworzyć?
25 września 2012 19:38
witaj Aniu, niestety nie mam pojęcia, czy będzie powtarzany:(
25 września 2012 22:06
Alutka, oczywiscie ze nie zasmiecasz forum :) temat bardzo ciekawy , a Andrea zazdrosna po prostu ze nie wpadla na niego pierwsza ;!

Ania_Orhidea, witaj na forum !

25 września 2012 22:55
Dam Ci ANdrea porade od serca : Jesli masz jakies pytanie/zagadnienie to czym predzej zakladaj temat na ten temat, gdyz ktos inny moze Cie wyprzedzic! Mam nadzieje ze wezmniesz sobie moja rade do serca. Jakby co sluze ci pomoca!
26 września 2012 12:48
Witaj KAYA miło Cię poznać
28 września 2012 16:02
PodTemat : Film "Mama Illegal"

Dziewczyny teraz do kin wchodzi nowy film obyczajowy: "Mama Illegal" . Opowiada on historie kobiet z Osteurope ktore przyjezdzaja do DE za praca, a zostawiaja przy tym dzieci w domach... . O tesknotcie za domem, o tym ze Niemcy udaja ze nie wiedza ze te panie ze Wschodu sa illegal i pracy w starchu ze ktos je nakryje na tym ze sa nielegalnie w Niemczech... . Chcialabym ten film zobaczyc:) Moze ktoras z Was sie wybiera do kina??
28 września 2012 17:42
Juz widze, jaka bedzie mial frekwencje ... Rany, bedzie "rozczulajaco, tragicznie, strasznie" ...
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.