Przejazdy koleją DB w Niemczech

10 czerwca 2014 20:31
ivanilia40

Wpisz sobie w tabelkę skąd dokąd chcesz dojechać,wyjdzie Ci ilość km i połączenia
http://www.verkehrsmittelvergleich.de/bahnhof/buchloe
 

Ale  mnie  nie  chodzi  o  kilometry  tylko  o  stacje  np  na  5  stacji  wysiadam
10 czerwca 2014 20:36 / 2 osobom podoba się ten post
gabino

Ale  mnie  nie  chodzi  o  kilometry  tylko  o  stacje  np  na  5  stacji  wysiadam

Masz podany dokłany czas kiedy wysiadasz,poza tym w pociągu mówią przez głosnik do jakiej stacji dojeżdżasz,poza tym są monitory na których widac kolejne przystanki, to nie Polska w DB wszystko gra jak w zegarku.
10 czerwca 2014 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
To bardzo dziękuję,nigdy nie jechalam pociagiem i stąd moje przerazenie:)
27 lutego 2015 10:09 / 1 osobie podoba się ten post
Lektura dla Slonecznie:)) do Hamburga tez jezdza pociagi:))))
05 kwietnia 2018 16:03
Jeśli nie możecie sobie poradzić w kupnem biletu przez internet zawsze można skorzystać z polskiego przewoźnika :) https://bissole.pl/bilety-kolejowe/deutsche-bahn
05 kwietnia 2018 18:00 / 2 osobom podoba się ten post
www.db.de tam można sprawdzić połączenia- cena biletu przesiadki .. bilet kupuje się w automatach na dworcach.
17 stycznia 2019 13:24
chyba zdecyduję się na powrót pociągiem ....O 16.25 wyjazd z Hamburga i w domu już jestem o 0.53, z jedną przesiadką w Berlinie. No i ta cena...49,90 ojrasków
17 stycznia 2019 13:54 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

chyba zdecyduję się na powrót pociągiem ....O 16.25 wyjazd z Hamburga i w domu już jestem o 0.53, z jedną przesiadką w Berlinie. No i ta cena...49,90 ojrasków

A dlaczego chcesz tak drogo podózować ? ;) sprawdź na stronie flixbus polskiej lub niemieckiej . Ja kiedyś jechałąm z Hamburga do Polski - DB , rzeczywisćie z przesiadką w Berlinie ale przerzuciłam się na Flixbus i ostatnio w 12 godzin za jedyne 106 zł !!! oczyiwście w tym zarezerwowane miejsce jechałąm z Hamburga do Krakowa . Autokar wygodny , WC , WiFi darmowe , duzo miejsca na nogi a nie tak jak w Sindbadzie :(  zajrzyj na ich stronkę . 
17 stycznia 2019 15:01 / 1 osobie podoba się ten post
Bo dla odmiany chciałbym pociągiem. A Flixbus jest ok, bo dwa razy w DE już nim jechałem. Niestety, z DE dostałbym się jedynie do Opola, Gliwic i Katowic. A gdzie tam jeszcze Racibórz
17 stycznia 2019 15:04 / 1 osobie podoba się ten post
Aniabeznazwy

A dlaczego chcesz tak drogo podózować ? ;) sprawdź na stronie flixbus polskiej lub niemieckiej . Ja kiedyś jechałąm z Hamburga do Polski - DB , rzeczywisćie z przesiadką w Berlinie ale przerzuciłam się na Flixbus i ostatnio w 12 godzin za jedyne 106 zł !!! oczyiwście w tym zarezerwowane miejsce jechałąm z Hamburga do Krakowa . Autokar wygodny , WC , WiFi darmowe , duzo miejsca na nogi a nie tak jak w Sindbadzie :(  zajrzyj na ich stronkę . 

A cena zbliżona jak w Lorku,  a taniej niż busem albo Sindbadem No i ten czas...8 i pół godziny
17 stycznia 2019 15:58
Aniabeznazwy

A dlaczego chcesz tak drogo podózować ? ;) sprawdź na stronie flixbus polskiej lub niemieckiej . Ja kiedyś jechałąm z Hamburga do Polski - DB , rzeczywisćie z przesiadką w Berlinie ale przerzuciłam się na Flixbus i ostatnio w 12 godzin za jedyne 106 zł !!! oczyiwście w tym zarezerwowane miejsce jechałąm z Hamburga do Krakowa . Autokar wygodny , WC , WiFi darmowe , duzo miejsca na nogi a nie tak jak w Sindbadzie :(  zajrzyj na ich stronkę . 

Fajna opcja tylko że pewnie dojeżdżają tylko do większych miejscowosci
17 stycznia 2019 16:14 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40. Skontaktuj się z Flixbusem, to Ci powiedzą, czy w Zabrzu nie mają przystanku
17 stycznia 2019 17:29
Po przeliczeniu za dużej różnicy nie ma -oczywiście w moim przypadku,ale może jak pojadę w inne miejsce to sprawdzeale wygodniejsze siedzenie????oooo to mnie zaciekawiło