Formy kontaktu z Polską

09 stycznia 2013 20:14
Moja poprzedniczka poinformowała rodzinę, że internet jest zbyteczny. Kiedy ja poruszyłam temat to zlekceważono problem.Kupiłam w Vodafonie, ale nie spełnił swojego zadania. Teraz kupiłam w ALDI. Jestem zadowolona. Internet powinien być koniecznie. Rodziny naszych podopiecznych często nie zdają sobie sprawy, że dla nas to jest niejednokrotnie natychmiastowe źródło informacji.

Ja osobiście czuję taki komfort psychiczny, że jeśli mam łącze to nie jestem sama.
08 lutego 2013 16:47
Chcialam się dowiedziec ile kosztuje w Aldi stick i do tego karta doladowania i ,czy to wystarczy na skype ,jak równiez posiedzieć troszeczkę na f przez miesiac?Bardzo proszę o pomoc.Jestem nowa i nie mam pojęcia,co zakupić w Niemczech,a slyszalam o Aldi.
08 lutego 2013 17:08
Eduarda, technicznie nie potrafię Ci pomóc, ale jak przeszukasz forum, to tu wszystko było już dokładnie opisane. Ważne jest też, że jak już kupisz, to ważne jest, jak to zainstalujesz, zeby Ci nie zżarło w 2 dni. Podam Ci orientacyjne kwoty- stik ok. 35 Euro, doładowanie na miesiąc ok.15 Euro.
Najpierw poczytaj mądrzejsze koleżanki. Popatrz tutaj: http://www.opiekunki24.pl/forum/temat/zobacz/282
09 lutego 2013 16:07
Eduarda, ja nie chcac, zeby mi wcielo 2 euro dziennie, zakupilam sticka i doladowanie w Aldi,

przy kasie poprosilam mlodego kasjera/bo stary ani kobieta nie potrafia/, zeby mi pomogli

zainstalowac ten wynalazek, oczywiscie biorac ze soba laptopa.Kasjer byl tak uprzejmy

i zawolal swojego kolege z zaplecza i on to mi wszystko zrobil z usmiechem na twarzy.

Wiec sprobuj w ten sposob, bo na pierwszy raz to nie jest dla nas takie proste...i pros od razu

zeby Ci wlaczyl opcje 30 Tage, a przy nastepnym doladowaniu staraj sie zasilic konto 2-3 dni przed uplywem terminu ostatniego doladowania, wtedy nie trzeba powtornie wlaczac opcji 30 dni

życze powodzenia :)
09 lutego 2013 17:03
Hej dziewczyny-dziekuję za pomoc.Sprubóję też zabierając laptopa ze sobą i zobaczymy co zalatwię.Mam nadzieję że wyjdzie mi z tym internetem,gdyż bez- jest ciężko za granicą na pewno.

Pozdrawiam i dziekuję .



09 lutego 2013 19:31
ALDI TALK jest niezły, tylko zależy gdzie się go używa, bo w niektórych miejscach transfer jest marny. Generalnie do przeglądania netu, mniej do rozmów przez Skype, ale może się trafić, że będzie dobrze. Wszystkie mobilne mają niestety ograniczony transfer. Najlepiej byłoby kupić na umowę np. Notebook Flat XL z sieci 1&1. To jest teraz najlepsza oferta. Ja używam 1&1 - mam darmowe rozmowy na niemieckie sieci stacjonarne i na komórki 1&1 i świetny internet. Skype chodzi bez problemów.
09 lutego 2013 21:16
Polecam ...Lycamobile ... dzwonisz za Ozł do Pl. Oferta wazna do 28 luty 2013.

09 lutego 2013 21:33
A ile kosztuje ten notebook na umowę,o którym piszesz? Rozumiem,że na trenie Niemiec.Napisz proszę coś więcej na ten temat bo ja "zielona".Pozdrawiam
09 lutego 2013 21:47
http://www.1und1.de - to adres strony 1&1. Oferta zależna jest od szybkości internetu - od 9,99 do 29,99EUR/mies. Jest nawet oferta za 29,99 z tabletem za 0,00 na 24 m-ce. To wszystko dot. internetu.

Ale są też w ofercie taryfy full, tzn. masz rozmowy na niem. komórki, do sieci stacjon. i internet.

Trzeba samemu przejrzeć ofertę.
09 lutego 2013 21:58
dzięki Misiek
21 sierpnia 2013 22:41
Chciałam się z Wami podzielić czymś takim. Przed ostatnim wyjazdem założyłam mojej mamie telefon stacjonarny, ale nie taki zwykły tylko podłączony do internetu. Polega to na tym, że w zależności od dostawcy trzeba się zarejestrować, później zasilamy swoje konto, jakąś kwotą. Kupujemy numer i taki specjalny aparat (zwykły telefon ale z czymś tam) i podpinamy pod router, wszystko jest bardzo proste, nawet ja to zrobiłam;) tylko ten aparat kosztuje ze dwie stówy, ale później można gadać bez końca, bo minuta kosztuje 4gr a do tego my mamy sekundowe naliczanie, to się nazywa telefon po IP. 
 
Druga opcja to założyć konto na skype i kupić abonament do Niemiec kosztuje ok 20zł na miesiąc, czasem slabo słychać, ale ogólnie da się przeżyć:)
16 października 2014 08:48
mam sticka kupionego w polsce czy w de moge tylko kupic karte do internetu
16 października 2014 09:20
mariolamariola

mam sticka kupionego w polsce czy w de moge tylko kupic karte do internetu

tak, ja miałam modem z Play a kartę kupiłam w Aldi
16 października 2014 09:49
agamor

tak, ja miałam modem z Play a kartę kupiłam w Aldi

Bo Play nie ma simlocka;) orange ma, plus od zeszłego roku miał wypuszczać tezż bez, ale nie wiem jak jest, bo nie mam...
16 października 2014 15:08
dziekuje wam dziewczyny za pomoc buziaki