Karlsruhe

30 listopada 2012 20:23
Cześć dziewczyny od 6 grudnia będe na opiece do końca stycznia w Karlsruhe więc miło będzie miec pokrewną duszę:)))podam pózniej mój numer komórki niemieckiej bo nie wiem czy net tam będzie...
10 sierpnia 2014 23:50
Cześć nadal pracuje sobie w Karlsruhe tym razem niedaleko Durlach i szukam koleżanki;)
28 kwietnia 2015 14:09
Cześć! Jeszcze jesteś w Karlsruhe?=ja też.tylko w Knielingen.Chyba niedługo wyjeżdżam.Odezwij się!
28 kwietnia 2015 14:11 / 3 osobom podoba się ten post
maczek

Cześć! Jeszcze jesteś w Karlsruhe?=ja też.tylko w Knielingen.Chyba niedługo wyjeżdżam.Odezwij się!

Maczku, mozesz sie nie doczekac odpowiedzi, Lidia pisala w sierpniu zeszlego roczku..terz moze byc w Hondurasie na plantacji kiślu...
28 kwietnia 2015 14:15 / 2 osobom podoba się ten post
Być może!Ale są też miejsca do których się wraca latami.Pozdrawiam
28 kwietnia 2015 14:26
Maczek, przynajmniej raz w tygodniu przez Knielingen przejezdzam:) Nawet postoj tam robie:)
29 kwietnia 2015 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
Nie zawsze mam czas na komputer i dlatego dopiero dzisiaj odpisuję.Co znaczy raz w tygodniu przeieżdżasz przez Knielingen?
29 kwietnia 2015 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
maczek

Nie zawsze mam czas na komputer i dlatego dopiero dzisiaj odpisuję.Co znaczy raz w tygodniu przeieżdżasz przez Knielingen?

Maczku , raz w tygodniu tzn . , że raz na 7 dni , bo tydzień ma właśnie 7 dni ......albo tak jakoś )))))))))))))))
29 kwietnia 2015 19:52 / 1 osobie podoba się ten post
ok.Pracujesz w karlsruhe jako opiekunka czy kierowca?
29 kwietnia 2015 20:01 / 4 osobom podoba się ten post
maczek

ok.Pracujesz w karlsruhe jako opiekunka czy kierowca?

O matuchno ! ale kto ja , czy " wisienka w likierze " ?.......bo jeśli chodzi o naszą Moncherri to ona Ci szycha jest , nie tam jakaś zwykła opiekunka , Moncherrowa to jest " ktoś " ona może Cię odwiedzić kiedy tylko zechce ! .......No , ja to zaraz tutaj chyba oberwę , jeśli nie od Ciebie to o tej naszej słodkiej , nasączonej alkoholem wisienki .......głupawka mnie bierze , ale to z nudów ))))))))))))))
29 kwietnia 2015 20:04 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O matuchno ! ale kto ja , czy " wisienka w likierze " ?.......bo jeśli chodzi o naszą Moncherri to ona Ci szycha jest , nie tam jakaś zwykła opiekunka , Moncherrowa to jest " ktoś " ona może Cię odwiedzić kiedy tylko zechce ! .......No , ja to zaraz tutaj chyba oberwę , jeśli nie od Ciebie to o tej naszej słodkiej , nasączonej alkoholem wisienki .......głupawka mnie bierze , ale to z nudów :-)))))))))))))))

A moze to Ty pracujesz jako kierowca tzn kierowczyni  
30 kwietnia 2015 14:07
Nie było tematu!Widocznie macie dobre stele.Ja nie.Jeszcze parę dni i wyjeżdżam.Pozdrowienia.
30 kwietnia 2015 14:13
maczek

Nie było tematu!Widocznie macie dobre stele.Ja nie.Jeszcze parę dni i wyjeżdżam.Pozdrowienia.

Nie denerwuj się.Tak bywa,że przyjęcie jest serdeczne i gorące. Nie zawsze, zalezy od humoru koleżanek. Pisz jak masz czas tu  tez możesz mieć koleżanke i popisac.Jest nas sporo sa też takie z mniej humorystycznym podejściem.Pozdrawiam Cie Maczek:)
30 kwietnia 2015 14:15
maczek

Nie denerwuj  się. Dziewczyny nie są takie złośliwe, glupawka tez czasami daje do głowy.

Poczekaj,może jeszcze ktois się odezwie.

A Moncherie pracuje innym systemem,nie 24h. Może akurat będzie w pobliżu,jak i Ty będziesz miała czas.

30 kwietnia 2015 14:16
Maczek, odezwij sie do mnie na maila. Jestem opiekunka, ale ja tu na stale. Z bagazem calym w postaci dzieci itd. Mieszkam w Oberderdingen(co pewnie nic Ci nie powie, bo jest ok.35km od Karlsruhe). Knielingen odwiedzam raz w tygodniu jadac do Cuda, a postoj robie, bo bank tam jest. Procz tego raz na jakis czas firma mnie goni do Karlsruhe i wtedy tez mi jakos latwiej w Twojej okolicy auto zostawic i tramwajem po samym Karlsruhe sie rozbijac. Wyslij mi jakies namiary na siebie na maila to moze akurat uda nam sie jakos spotkac.
A tak w ogole to kiedys w Szukam Kolezanki jakas dziewczyna pisala, ze Polek pelno w Wörth jest. Tam blisko masz. Tylko nie wiem jak je spotkac:(
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.