Pogoda - nasze doniesienia

20 stycznia 2013 18:45
U nas już od 3 dni sypie,do tej pory mi nie zależało,bo miałam wolne.Ale od jutra zaczynam jeździć. Aż się boję.Tu gdzie mieszkam,to teren górzysty,czasem nie umiem podjechać do jakiegoś pacjenta,zostawiam auto na dole i wspinam się.
20 stycznia 2013 19:25
u nas też sypie, od wczoraj jakby mniej trochę ale za zimno okrutnie i wieje. dziś nawet spacerku nie było...
21 stycznia 2013 07:46
A ja spaceruje sobie nawet jak sypie,teraz tylko-3st. znośnie i nie sypie już...
21 stycznia 2013 14:22
No i - wykrakałam!

Zasypało nas!

Dzisiaj to była "jazda bez trzymanki"! Rano dosypało 30 cm nowego śniegu!Koszmar! Auta ślizgały się od "bandy do bandy".Ze strachu spociłam się jak mysz!Nasza szefowa,(kochana kobitka!) odwołała wszystkie kursy do mycia,kąpania,zabawiania,zakupów,sprzątania - tylko lekarstwa,zastrzyki,ATS-y.Ale i tak było ciężko!

Patrze stale w okno i widzę - białą płachtę! Ciągle sypie.Jak ja jutro będę jeździć?!
12 października 2013 18:02 / 2 osobom podoba się ten post
Ogłaszam wszem i wobec że dzisiaj była przepiękna pogoda! Prawdziwa "Złota Polska Jesień". Na ziemi dywan utkany z różnokolorowych liści: od żóltego po bordowe a na termometrze na balkonie około 14 godziny miałam aż 30 stopni C. Dawno nie widziałam tak pięknej tej naszej polskiej jesieni, bo jakoś tak się składało, że w tym czasie od kilku lat przebywałam na wygnaniu :)) A w Niemczech podobno sroga zima???
12 października 2013 19:55
U mnie tzn. w Badenii-Wirtembergii zimy jeszcze nie ma ale jest zimno. Temperatura może nie jest taka zła ok. 15 stopni ale powietrze zimne jak cholera. Wyszłam dzisiaj na spacer w kurtce zimowej i w kozaczkach. Brrrr , zimno !!
12 października 2013 20:01
U mnie dzisiaj rano było -0,1 st. Ale dzień był piękny - słoneczny, rześki, prawdziwie jesienny.
12 października 2013 20:16
Ja jestem niedaleko Francji śniegu nie ma ale 6st i takie mokre powietrze brrrr
12 października 2013 20:31
Ja dzisiaj natkęłam się na ten artykuł: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14764268,Atak_zimy_w_Niemczech__Zerwane_linie_energetyczne_.html i tak mi się cieplutko na sercu zrobiło:))) U mnie tzn. na Górnym Śląsku dzisiaj tak było ciepło, że ludziska latali w krótkich rękawkach i spodenkach. Huuuurrra!!!!! Moje akumulatory mają okazję się dobrze naładować. Jednak ładna pogoda ma pozytywny wpływ na samopoczucie!
19 lutego 2014 08:28 / 1 osobie podoba się ten post
nie wiem czy "wytrzymam"czekajac na tak absorbujaca wiadomosc.Nie trzymaj mnie dlugo w nieswiadomosci.Prosze punktualnie ,przekaz.:):):) Nie " wyspane " tematy.
14 maja 2014 21:08
Własnie jestem w domu i mieszkam na zagrożonym terenie. Ma tu jutro spaść beczka wody na jeden metr kwadratowy.
14 maja 2014 21:21
''Zimy nie bylo to lata tez nie bedzie'' - teraz tak sie porobilo, ze trudno rozpoznac pore roku .....
16 września 2014 22:56
Europejska złota jesień -chyba wszędzie tak ładnie ,dziecię mi doniosło ,że we Wro też cieplutko:)Oby jak najdłużej:):):)
20 września 2014 08:23
U mnie dzionki zaczynają sie szaro mgliście,później przeciera się i jest pięknie, cieplutko.
20 września 2014 08:27
U mnie dzisiaj psia pogoda nie obrażając psa.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.