Pogoda - nasze doniesienia

16 stycznia 2017 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ja najbardziej lubię Badenię,tu odpowiada mi wszystko: klimat,ludzie,krajobraz i to,że tu raczej nie ma wioch jak na Bawarii tylko małe miasteczka. Północ omijam szerokim łukiem choć do Cuxhaven chętnie bym się wybrała latem na jakieś miesięczne zastępstwo .

Też mnie to miasto kusi ,moze kiedyś kto wie .
16 stycznia 2017 23:13 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

Krewetki Ci zmarzną. :lol1:

Nie szkodzi.
17 stycznia 2017 14:44 / 3 osobom podoba się ten post
ivetta

Też mnie to miasto kusi ,moze kiedyś kto wie .

Badenia to kraina historyczna wchodząca w skład kraju związkowego Badenia-Wirtembergia, a nie miasto. To tak dla porządku.
17 stycznia 2017 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Badenia to kraina historyczna wchodząca w skład kraju związkowego Badenia-Wirtembergia, a nie miasto. To tak dla porządku.

Ivettka miała na myśli Heidelberg,tam gdzie ja jestem
17 stycznia 2017 21:03 / 1 osobie podoba się ten post
I pomyśleć, że w Australii jest teraz 40 stopni ciepła.
Oglądałem Wiadomości i Sport. Z powodu wysokich temperatur o kilkadziesiąt km skrócono trasę wyścigu rowerowego ))
17 stycznia 2017 21:09 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Oglądałem Wiadomości i Sport. Z powodu wysokich temperatur o kilkadziesiąt km skrócono trasę wyścigu rowerowego :-)))

U nas w lecie też do 40 stopni dochodzi........Czasami 
17 stycznia 2017 21:09 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Oglądałem Wiadomości i Sport. Z powodu wysokich temperatur o kilkadziesiąt km skrócono trasę wyścigu rowerowego :-)))

U nas w lecie też do 40 stopni dochodzi........Czasami 
17 stycznia 2017 21:12 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

U nas w lecie też do 40 stopni dochodzi........Czasami :-)

...i to czasem przez dwa miesiące 
17 stycznia 2017 22:23 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

...i to czasem przez dwa miesiące :-)

Nie pamiętam kiedy latem było mi gorąco,zazwyczaj jestem w De i zazwyczaj leje całe lato. Tak było rok temu,dom nad cudnym jeziorkiem ,a pogoda do kitu. Na szczęście średnio 2 razy w tygodniu wychodziło słonce to razem z pdp biegiem leciałyśmy nad wodę popływać...i takie miałam lato...Jak wrócilam to i w Polsce już było po ptokach.
18 stycznia 2017 17:47 / 6 osobom podoba się ten post
Alina

Alinko ,ze mam ciemne wlosy ,to wcale nie oznacza ze taka ciemna jestem.
Wyobraź  sobie ,ze wiem gdzie leży Badenia -Wirtembergia  I nawet w kilku miastach bylam..
We wcześniejszym poście pisałaś też o mieście Cuxhaven,które też wiem gdzie leży i napisałam ,ze chętnie bym tam pojechała .
Jeżeli chodzi o geografii Niemiec ,to akurat dość dobrze znam i nie jednego Niemca mogę zawstydzic znajomością .
18 stycznia 2017 18:01 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ivettka miała na myśli Heidelberg,tam gdzie ja jestem :-)

Miałam na myśli Cuxhaven,bo morze blisko i kurort,zawsze się można polansowac.
W Heidelbergu bylam ,płynęła statkiem po rzece ,piękna śluza, piękne zamki .Mam na pamiątkę fotki.
18 stycznia 2017 21:46 / 2 osobom podoba się ten post
Unas dziś o 21ej na termometrze minus 6 ,ale takie to zimno przenikliwe ,że odczuwalna z 2x tyle chyba.Brrr.A na d morzem posypało i jest prawie pół metra śniegu na podwórku,z czego cieszy się tylko pies:)Pan Foka zdecydowanie mniej:)
18 stycznia 2017 21:59 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Unas dziś o 21ej na termometrze minus 6 ,ale takie to zimno przenikliwe ,że odczuwalna z 2x tyle chyba.Brrr.A na d morzem posypało i jest prawie pół metra śniegu na podwórku,z czego cieszy się tylko pies:)Pan Foka zdecydowanie mniej:)

Jestem kilka km od ciebie i aura podobna,wieje dziś lodowaty wiatr. Poszłam z pdp na promenadę ale wytrzymaliśmy tylko niecałe pół godziny i wrócilismy do auta. Chyba jakaś zmiana pogody się szykuje ,bo moje kolano coś tam "przebąkuje"
19 stycznia 2017 20:17 / 3 osobom podoba się ten post
ivetta

Alinko ,ze mam ciemne wlosy ,to wcale nie oznacza ze taka ciemna jestem.
Wyobraź  sobie ,ze wiem gdzie leży Badenia -Wirtembergia  I nawet w kilku miastach bylam..
We wcześniejszym poście pisałaś też o mieście Cuxhaven,które też wiem gdzie leży i napisałam ,ze chętnie bym tam pojechała .
Jeżeli chodzi o geografii Niemiec ,to akurat dość dobrze znam i nie jednego Niemca mogę zawstydzic znajomością .

Ivanilka  wyjaśniła, że użyłaś skrótu myślowegoa skróty myślowe mają to do siebie, że  są mało precyzyjneZrozumiałam , że uważasz Badenię za miasto. Ivanilka sądziła, że chodzi Tobie o Heidelberg, a Ty myślałaś o Cuxhaven,
19 stycznia 2017 21:22
Podobno w okolicach Frankfurtu n/M.ma być minus 20:(Brrrr.U nas ,pod Stuttgartem pogoda dziś była piękna,słonecznie i mroźno,ale tak zdrowo mroźno,rześko:)Teraz ok minus 6,ale wiatru niet ,więc nie jest bardzo odczuwalna ta temperatura.Jednak suszy nas obie okropnie cały dzień ,a nic nie piłyśmy zdrożnego,czyli kto wie ,czy jakie dzikie mrozy w te strony nie zawitają...
Portal używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką cookies.