25 października 2016 15:07 / 4 osobom podoba się ten post
Przy umowie na zlecenie nie należy się urlop. To tylko przy umowie o pracę. Ja w czasie wolnego też jakieś tam grosze mam. Tylko trochę mniej niż 1100€. 
25 października 2016 15:16 / 3 osobom podoba się ten post
Tak,to są grosze.Niby za działania rekrutacyjne przeprowadzane w czasie pobytu w Pl czy coś takiego.Jakiś taki dziwoląg.Kiedyś tez tak miałam.Płatnym urlopem z pewnością tego nazwać nie można.
25 października 2016 15:18 / 4 osobom podoba się ten post
To są grosze, chodzi o to aby ciągłość była w ZUS, w poprzedniej firmie miałam od 200 pln, teraz od 700 z kawałkiem, na rękę mam z tego ok. 100 e.
25 października 2016 15:22 / 1 osobie podoba się ten post
To i tak dużo .U mnie nie pamiętam dokladnie,ale nie wiecej niż 100 zł to było.
27 października 2016 15:47 / 1 osobie podoba się ten post
Hehh...kobitki napisałam o przerwie, którą nazwałam sobie na własny użytek moim "urlopem"...generalnie jestem zadowolona z tej firmy, jak na start to niezły wybór :)
27 października 2016 20:31 / 4 osobom podoba się ten post
scarlet

To są grosze, chodzi o to aby ciągłość była w ZUS, w poprzedniej firmie miałam od 200 pln, teraz od 700 z kawałkiem, na rękę mam z tego ok. 100 e.

to ładnie 
Ja się z tym nie spotkałam ...... przeważnie "na przestoju" miałam składki od 200 zł - do ręki NIC . 
Ale też żadnych gupich ulotek nie roznosiłam.
28 października 2016 08:02 / 5 osobom podoba się ten post
Gabrysia

to ładnie :-)
Ja się z tym nie spotkałam ...... przeważnie "na przestoju" miałam składki od 200 zł - do ręki NIC . 
Ale też żadnych gupich ulotek nie roznosiłam.

Tylko ,że firma nie płaci od siebie ,tylko mi potrąca w czasie kiedy jestem w De,a oddaje na urlopie.Źeby był Zus płacony musi być wypłata..Nikt taki chętny nie jest ,żeby płacić za friko.Ze Scarlet jesteśmy z jednej firmy.
28 października 2016 09:33 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Tylko ,że firma nie płaci od siebie ,tylko mi potrąca w czasie kiedy jestem w De,a oddaje na urlopie.Źeby był Zus płacony musi być wypłata..Nikt taki chętny nie jest ,żeby płacić za friko.Ze Scarlet jesteśmy z jednej firmy.

Ja tez no zapomniałaś o mnie? Jutro do pracy na mc
28 października 2016 10:05 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Tylko ,że firma nie płaci od siebie ,tylko mi potrąca w czasie kiedy jestem w De,a oddaje na urlopie.Źeby był Zus płacony musi być wypłata..Nikt taki chętny nie jest ,żeby płacić za friko.Ze Scarlet jesteśmy z jednej firmy.

Teresko, wiadomo że to wszystko jest wkalkulowane w nasze wynagrodzenie.
Wypłata być niby powinna, ale yłam świadoma że jej nie będzie (nie wiem jak to sobie rozpisali) - mnie zależało na ubezpieczeniu.
Firmaa na pewno nam nic nie sprezentuje od siebie: zdarzyło mi się być na dłuższy zwolnieniu ....oczywiście agencja nie była zachwycona i te pierwsze 14 dni wynagrodenia chorobowego, które idą w ciężar pracodawcy musiałam zwrócić innym kanałem. Dopiero dalszy zasiłek dostałam w pełnej wysokości.
Mnie się i tak to kalkulowało, tym bardziej że przez ten pierwszy okres byłam w szpitalu.
28 października 2016 10:15 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

Ja tez no zapomniałaś o mnie? Jutro do pracy na mc

Magdalena też .Tylko post był Scarlet.Jak się ulokujesz w nowym miejscu ,to pogadamy przez Skypa.
28 października 2016 10:22 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Magdalena też .Tylko post był Scarlet.Jak się ulokujesz w nowym miejscu ,to pogadamy przez Skypa.:aniolki:

Jasne odezwe sie tym razem na sticku ale co tam kaska super to se zaladuje jak braknie
28 października 2016 10:30
magdalena_k

Ja tez no zapomniałaś o mnie? Jutro do pracy na mc

W jakie rejony ProCare 24 wysyla? Szerokiej drogi :)  Przyjemnej pracy 
28 października 2016 11:52 / 1 osobie podoba się ten post
MartaP

W jakie rejony ProCare 24 wysyla? Szerokiej drogi :)  Przyjemnej pracy :na wozku3:

Marto ja ze swojej firmy jadę
15 listopada 2016 12:43 / 1 osobie podoba się ten post
MartaP

W jakie rejony ProCare 24 wysyla? Szerokiej drogi :)  Przyjemnej pracy :na wozku3:

Generalnie wybierasz sobie, ja wybrałam region żeby było łatwiej. Bo na początku poinformowano mnie, że tak bedzie najlepiej bo jak się wybierze gdzieś gdzie się chce konkretnie to mozna czekac dłużej.
24 maja 2017 21:08
Po jakimś czasie odpowie:

Wiesz co na własną rękę tym bardziej jeśli jedziesz pierwszy raz to raczej bym nie ryzykowala... Ja jeżdżę z Pro Care i na zarobki nie narzekam więc jednak wolę ich pośrednictwo i spokój niż kombinowanie. Kiedy chciałabyś wyjechać?