Swego nie znacie - Polska nieznana

13 czerwca 2013 13:14
dzieki ;)
13 czerwca 2013 13:24
A następną wyprawę weekendową planujemy do Międzygórza... zawsze planowałam z paczką wypad na Śnieżnik, ale jakoś nigdy się nie złożyło... więc teraz nadrobię to z moim Kochaniem :) ale się cieszę, że on łyknął "bakcyla górskiego"... i pomyśleć, że wcześniej w góry to jeździł samochodem... hehehe!
 
A co do zdjęć to w najbliższych dniach chcę się wreszcie nauczyć wstawiania to wrzucę moje nieporadne fotki wodospadów...
13 czerwca 2013 13:25
Jeżeli chcesz pomocy, to mogę udzielić instrukcji:)
13 czerwca 2013 13:32
Właśnie nad tym pracuję... hehe!
Łajć! To na tą fotkę muszę się zalogować... 
13 czerwca 2013 13:39
nie - tam nie trzeba się logować. Ja się nie logowałam.
 
Wybierasz po prostu plik z kompa, sam się wgrywa i później odpowiedni link (hotlink forum) wklejasz tutaj w to określone miejsce pod postem i klikasz dodaj zdjęcie. Trzeba bylko uważać, żeby zdjecia nie były za duże. Na tej stronie niby max 1.025MB mogą mieć.
 
13 czerwca 2013 13:43
Asik

No i masz przed soba kobiete ktora wyjechala ztego miejsca na drugi koniec Polski. A teraz teskno do tych wschodow i zachodow, do spacerów brzegiem zatoki od Oksywia do Orłowa....

A ja wręcz odwrotnie ze "słynnego" Oświęcimia uciekłam ponad 30 lat temu w okolice polskiego morza (powiat słupski - wtedy nawet województwo) - obecnie od roku jestem Kaszubka z powiatu bytowskiego, ale do morza (Ustka) mam tylko 60 km (oczywiście jak jestem w Polsce).
13 czerwca 2013 13:51
Chyba pojemność zdjęcia była za duża i dlatego nie poszło, więc się zalogowałam, pomniejszylam zdjęcie i teraz zobaczymy... no to chyba jest za duże, bo się ten hotlink niby wkleja, ale zdjęcie się nie dodaje... dobra próbuję dalej i poczytam jeszcze instrukcję...    
13 czerwca 2013 14:53
Malgi

A ja wręcz odwrotnie ze "słynnego" Oświęcimia uciekłam ponad 30 lat temu w okolice polskiego morza (powiat słupski - wtedy nawet województwo) - obecnie od roku jestem Kaszubka z powiatu bytowskiego, ale do morza (Ustka) mam tylko 60 km (oczywiście jak jestem w Polsce).

No masz!! Jaki ten świat mały. Moja pierwsza praca to wlaśnie szkola na wsi Ząbinowice 4 km od Bytowa! 
13 czerwca 2013 15:32
Po nieudolnych i nieudanych próbach wklejenia zdjęć, wrzucam linki na fotce... może komuś będzie chciało się kliknąć na nie...
Wodospad Szklarki:



A to Wodospad Kamieńczyka:



13 czerwca 2013 15:33
Ej no bez jaj... jak ja to zrobiłam???????
13 czerwca 2013 15:38
Ale jak się w nie kliknie, to dosyła do strony e-fotek:) A tam nic nie ma:)
 
Będę nachalna i napiszę, jak zrobić, żeby zostały na forum, a nie odsyłały do strony
 
Jak już masz tam zdjęcia dodane, to klikasz pod spodem "wyślij" i chwilę poczekasz i w końcu pojawią się zdjęcia, a przy każdym kilka linków. Wybierasz link "hotlink forum" - chyba przedostatni to jest, kopiujesz go i wklejasz tu na forum w to miejsce, które rozwinie się jak klikniesz "załącz zdjęcie", później klikasz już tylko "dodaj zdjęcie" i jest. 
13 czerwca 2013 15:40
Ale widzisz te zdjęcia tutaj?
Bo u mnie są widoczne, ale nie wiem, czy inni je widzą...
13 czerwca 2013 15:43
Tak - widzę - ale jak w nie kliknę to powinny się ładnie powiększyć, a tak się nie dzieje - odsyła mnie do strony e-fotek. Przećwicz to jak masz ochotę jeszcze, bo ja lubię zdjęcia oglądać i fajnie by było, jakby dużo pań i panów pokazywało nam tutaj fajne miejsca:):)
 
 
Też kiedyś odwiedziłam te wodospady i polecam nawet tym, co chodzić po górach nie lubią, to dojść do nich łatwo i szybko można. Gdzie jeszcze chodziliście odczas tego wypadu? Ja tam za dobrze nie znam tych gór, bo zawsze jak mam jechać, to jednak wolę w Tatry. Ale byłam kilka razy i miło wspominam. Tylko dla mnie za mało to:) 
13 czerwca 2013 15:49
Dobra będę dalej kombinować, ale dziś to daję sobie już siana, bo mam dość... idę coś Pannie poczytać, bo siedzi bidula... Herr Dochtore się zaanonsował na godz. 17...
13 czerwca 2013 15:51
wichurra

Ale jak się w nie kliknie, to dosyła do strony e-fotek:) A tam nic nie ma:)
 
Będę nachalna i napiszę, jak zrobić, żeby zostały na forum, a nie odsyłały do strony
 
Jak już masz tam zdjęcia dodane, to klikasz pod spodem "wyślij" i chwilę poczekasz i w końcu pojawią się zdjęcia, a przy każdym kilka linków. Wybierasz link "hotlink forum" - chyba przedostatni to jest, kopiujesz go i wklejasz tu na forum w to miejsce, które rozwinie się jak klikniesz "załącz zdjęcie", później klikasz już tylko "dodaj zdjęcie" i jest. 

Wichura ja tak cały czas robiłam, ale nic się nie działo... wklejałam ten link właśnie w to wolne miejsce i nic... dopiero jak wkleiłam w treści te linki to poszło...