Podkład

17 czerwca 2013 09:32
Ostatnio miałam 5 miesięcy 30 ml,a używałam nie tylko pod makijaż,ale intensywnie w celach pielegnacyjnych.Jak w perfumerii nie dostaniesz próbki ,to są testery,będziesz mogła od razu zobaczyć jak działa.
17 czerwca 2013 09:34 / 1 osobie podoba się ten post
...zeby ladnie brwi podkreslic /jesli ktos ma ciemne a niezbyt geste/ nalezy ciemno-brazowy cienien do oczu... nalozyc na brwi i leko palcem po nich przejechac... mam teraz brwi jak jaskoleczka w locie...geste i swiecace... ja mazgam sobie leciutko naslinionym palcem... by sie sie bardziej utrwalil... Dziewczyny cudnie to wyglada... pomysl nasunela mi wisazystka u ktorej robie sobie brwi i wasika... a jak mam wielkie wyjcia wizazystka robi caly makijaz... wszystko na bazie Artdeco...wyprobowalam wiele foznych firm... ale Artdeco dla mnie jest najlepszy....
17 czerwca 2013 09:59
Też słyszałam wiele pozytywnych opinii o bazie Artdeco - bazę pod cienie też mocno się zachwala.
17 czerwca 2013 10:08
Skoro juz myślisz o makijażu ślubnym , to musisz wypróbować tak jak Ci radzi Tina .Jest wiele dobrych kosmetyków i tu padały nazwy, ale wiadomo , że każda z nas lubi coś innego i co innego jej służy.Ja np wypróbowałam BB Astor i tak na codzień to może być , ale na większe wyjście to mam Giordani-Gold z Oriflame.Inne też wypróbowałam , ale do tego ostatniego ,to mam słabość.
Jeżeli makijaż który sobie sama robisz Ci odpowiada , to nie widzę sensu chodzenia do kosmetyczki.Moja córka jak sobie zrobi,,malunek '',to jej sie pytają w jakim zakładzie kosmetycznym robiła.Fakt ,że jest troszkę utalentowana plastycznie.
17 czerwca 2013 10:10
wichurra

Ja mam taką i też jestem zadowolona http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3917 Skóra robi się aksamitna, podkład dobrze się rozprowadza. Jest ok, ale to też tylko na większe wyjścia używam, bo nie lubię mieć za dużo na twarzy. Ale z tą Twoją muszę się zapoznać - widzę, że dużo osób ją sobie chwali, a jest tańsza, więc po co przepłacać. Gdzie ją kupujesz?

U siebie na Mazurach,w drogerii . :)
17 czerwca 2013 10:13
Jeszcze nie jestem do końca zadowolona z moich umiejętności nakładania różu i bronzera - i tak ciągle próbuję i nie mogę się zdecydować - sam róż, czy sam bronzer, czy oba. Ale oczy to moim zdaniem superowe mi wychodzą:)
17 czerwca 2013 10:14
A no wlasnie w tym serum jest dobre to,że skutecznie zastępuje całą masę baz pod makijaż.Podkład Lancome stosowałam,jest nawet lepszy od Estee,ale Loreal też ujdzie ,no i Artdeco ,naprawde fajne kosmetyki,duzy wybór,mozliwosć zestawienia własnej palety cieni np.
17 czerwca 2013 10:14 / 1 osobie podoba się ten post
Also Droga Wichuroo :)

Ja w tym momencie mam Lancome Teint Miracle 01. Mam tlusta cele tez i to zdecydowanie moj ulubiony podklad :) Kolorem i konstystencja idealny :) Double Wear z Estée Lauder wydaje mi sie w porownaniu z nim ciezszy, chociaz tez jest fajny i bardzo dlugo go uzywalam .

Bourjois - uwielbiam te marke - strasznie mi sie dobrze kojarzy :)) Z podkladow mialam kiedys jakis Mouse ale nie pamietam juz wiele.... .

A co do Idealist i ANR to sa na prawde mistrzowie w wygladzaniu . Sama stosowala tego bardzo duzo . W domu jeszcze mam . Ale faktycznie drogie . Z tym ze Idealist to jest po prostu dodatek , nie ma wlasciwosci pielegnacyjnych jak typowy krem - w przeciwienstwie do ANR , ktory rowniez wygladza zmarszczki.

W Polsce w Sephorze lub Douglasie tez daja probki!!! Podkladow, kremow , serum .
Ogolnie w Clinque nie robili probek tylko , bo takie maja zasady te konsultantki .


Mi podklad starcza na 2-3 miesiace.
17 czerwca 2013 10:15
http://www.edna.bg/kak-da/kak-da-si-napravim-manikiur-4630068

Jak mozna samemu zrobic paznokcie,mam czas mozna eksperymentowac :) :)
17 czerwca 2013 10:18
Dziewczeta := ) A przy okazji spytam :

Jak MALUJECIE sie na stellach ? (Make up)
17 czerwca 2013 10:24
Ja wcale się nie maluję - chyba że wychodzę, ale to też nie zawsze. Jak gdzieś na obiad idziemy, albo kogoś odwiedzamy to wtedy zawsze. A jak? No podkład,korektor, puder, cienie na oko, eyeliner, maskara, róż, bronzer, rozświetlacz i mgiełka utrwalająca.
17 czerwca 2013 16:28
Na co dzień to mam zawsze oczy podkreslone tz cień , tusz na rzesach,brwi i jakieś wykończenie .Po prostu bez tego zle się czuję.Kto mnie zna ten wie , że ja juz tak mam.
17 czerwca 2013 16:43
Ja w domu też bez makijażu raczej nie wychodzę, ale tutaj to się nie muszę nikomu podobać. A jeszcze malować się to się bardzo lubię, ale demakijaż już niekoniecznie.
17 czerwca 2013 16:48 / 2 osobom podoba się ten post
Kurde, a ja czytam, nowy temat "Podkład" i myslałam. że to o podkładach na łóżko, tych pod prześcieradła. :)Chyba sie za bardzo swoją rolą przejmuję;)
17 czerwca 2013 16:56
Tu nie chodzi o podobanie sie , tylko o zadbanie o siebie i własne odczucie.Wcale nie twierdzę , że kazda tak ma robić.Ja się tak przyzwyczaiłam i tak mi jest dobrze.Zawsze wieczorem wszystko zmywam , bez względu o której godzinie wracam, bo skóra musi odpocząć, a poza tym to jest tak nie fajnie iśc spac z oczkami umalowanymi.Jeżeli chodzi o paznokcie , to owszem maluję , ale kolory delikatne i nie dopuszczam do takiego stanu, że na połowie paznokcia nie ma lakieru.Dla mnie to jest straszne nie dbalstwo.Jak kogoś stać na lakier , to i na zmywacz.