Podkład

07 sierpnia 2014 18:03 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Znikam stad ha ha Porady o tym czyms co na czarnej koszuli faceta zostaje hihi

na kazdej- nie tylko na czarnej
07 sierpnia 2014 18:06
wichurra

No własnie Ivetta - tak jak Tina mówi - ja też się tutaj nie maluję codziennie, bo mi się zwyczajnie nie chce tego wszystkiego później zmywać, a i często malować już też mi się nie chce. W domu bardziej dbam o swój wizerunek, ale tutaj, jak już napisałam, nie mam takiej potrzeby - nie muszę się nikomu podobać, a ze swoimi odczuciami bez makijażu też jakoś daję sobie radę:) Ale przecież jak Ty masz potrzebę malowania się, to ok - no przecież to każdego sprawa.

a ja myslalam, ze tylko ja sie tu tak zapuscilam ;) na codzien zero makijazu, tylko jak wybieram sie do centrum( i to nie zawsze), albo jak mamy jakichs waznych gosci. bo zwyczajnych mamy codziennie ;) ale chyba az tak nie strasze, bo jeszcze nikt nie uciekl  na moj widok ;) i macie racje- skoro oddycha- wolniej bedziemy sie starzec ;) a przy naszych PDP i tak wygladamy jak Boginie :D
07 sierpnia 2014 18:33
Podkład od lat używam ten:
https://sklep.kosmetykiaa.pl/product/4093-AA-Make-Up-Podklady-Podklad-wypelniajacy-zmarszczki.html

Nie zamienię go na żaden inny dopóki będzie w sprzedaży. Jest jedwabisty, niewidoczny (ale ja mam nawyk tak i tak posmarowania lekko szyi w okolicy uszu).

I uwielbiam puder w kamieniu dostępny tylko w De
http://www.maybelline.com/Products/Face-Makeup/Powder/fit-me-pressed-powder.aspx
07 sierpnia 2014 20:29 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Znikam stad ha ha Porady o tym czyms co na czarnej koszuli faceta zostaje hihi

Ja też myślałam, że to temat o innych podkładach np. łóżkowych dla PDP inkotynentnych ... hihi
07 sierpnia 2014 22:58 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Znikam stad ha ha Porady o tym czyms co na czarnej koszuli faceta zostaje hihi

a ja nie uzywam i nikomu nic niezostaje haha,nielubie miec tapety .pudru na twarzy brrrrr
 
07 sierpnia 2014 23:26 / 1 osobie podoba się ten post
A ja wam polecam Lavertu ziemia egipska.Świetny kosmetyk.bardzo wydajny i rzeczywiście makijaż jest naturalny.

24 czerwca 2015 07:47
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18637
Müller ma promocje -warto kupic?Ktos uzywa tego?
24 czerwca 2015 09:51
Jak jest kryjący i gęsty to może wysuszać skórę. Używam lekkich podkładów, mam Affiniton z Maybeline, jest ok, ma dość płynną konsystencję. Natomiast wczoraj w Douglasie wypróbowałam super lekki podkład Diora- Diorskin Nude Air- rewelacyjny, ale ta cena...
24 czerwca 2015 12:40 / 3 osobom podoba się ten post
Zofija

Ja też myślałam, że to temat o innych podkładach np. łóżkowych dla PDP inkotynentnych ... hihi

Dzisiaj wyskoczył na pierwszą stronę i też tak pomyślałam. Zadziwiona, że podkład ma swój osobny temat?
24 czerwca 2015 12:58 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Dzisiaj wyskoczył na pierwszą stronę i też tak pomyślałam. Zadziwiona, że podkład ma swój osobny temat? :lol3:

Widać ma bardzo ważne znaczenie ,skoro ma osobny temat.
24 czerwca 2015 13:07
mozna o i tych łózkowych i o tych na buziaczka ! ale jak dla nas lepsze te kosmetyczne porady ,ja uzywam jako podkład tylko w postaci Mouse (róznych firm ), są takie delikane,w dotyku , ładnie kryja , kolor cery jest naturalny , po lekkim przetarciu skóry nie kula sie ,przynajmiej ja jestem zadowolona a i moje koleżanki którym poleciłam
22 września 2017 15:01 / 1 osobie podoba się ten post
ja polecam catrice, cena jest przystępna, jest to podklad bezolejowy co oznacza zew nie wysusza skury, naprade polecam
02 marca 2018 11:13 / 2 osobom podoba się ten post
Do DM weszła nowa marka - tzn. już może nawet i rok temu weszła, ale że nie bywam teraz często w DM, to w grudniu widziałam ją po raz pierwszy.
Właśnie będąc tam w grudniu dostałam próbki podkładu LOV - o tego - https://www.dm.de/l-o-v-make-up-extraordinary-perfecting-fluid-foundation-010-p4251232269727.html
i jestem nim zachwycona. Mają wprawdzie tylko 4 odcienie, ale na zimę najjaśniejszy był akurat dla mnie. Dostałam kilka próbek i starczyły mi na 2 miesiące, więc kosmetyk jest wydajny. Dobrze kryje, ale nie zostawia maski, fajnie się rozprowadza, nawilża. Jedyny minus to cena - 15 euro i to za rzadko spotykaną pojemność - 12 ml. Normalnie podkład ma 30 lub 50 ml. Ale i tak zdecydowałam się go kupić - jutro siostra jedzie do Niemiec to mi przywiezie.
Próbowałyście może tego podkładu, lub innych kosmetyków tej firmy? Ciekawa jestem Waszych opinii, bo skoro podkład jest tak fajny, to może i na inne kosmetyki warto zwrócić uwagę.
21 maja 2018 16:35
Catrise jest spoko, ale jest dość cięzki :)