Dodane przez Flamemed 02 grudnia 2015

Opiekun/Opiekunka 2015/UK/RE/CA

Miejsce pracy: Redruth

Obecnie poszukujemy:

Opiekunek/Opiekunów

Nasz klient to 42- pokojowy dom seniora zamieszkiwany głównie przez starsze osoby cierpiące na demencję jak również choroby mentalne. Dom cieszy się doskonałą reputacją, mieszkańcy mogą kontynuować swoje pasje takie jak ogrodnictwo, uprawianie ziół czy warzyw w szklarni znajdującej się na terenie obiektu. Z myślą o zapewnieniu komfortowych warunków zostało tu stworzone małe sanktuarium w postaci oczka wodnego i pięknego ogrodu z kolorowymi rabatami. Raz w miesiącu można usłyszeć odgłosy dziecięcego chóru odwiedzającego rezydentów i zapewniającymi im rozrywki.

 Miejsce:  Redruth, Wielka Brytania

Nr ref: (2015/A/RE/CA)

Opis stanowiska i zadań:

- praca w zespole

- opieka nad seniorami i/lub pacjentami

- czynności pielęgnacyjne takie jak: mycie, ubieranie, transfer, karmienie, pomoc przy wizytach lekarskich, aktywowanie rezydentów poprzez gry czy wspólne zabawy

- dbanie o czystość w budynku, podawanie posiłków

Wymagania:

- znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

- referencje z poprzednich zakładów pracy

- zaświadczenie o niekaralności lub gotowość do jego przystąpienia

- miękkie umiejętności z zakresu budowania relacji z pacjentami, empatia, przyjemne usposobienie, radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:

- pełną pomoc od A do Z na każdym etapie rekrutacji

- pomoc w zakwaterowaniu, wyjeździe, dokumentach itd.

- nasz klient zapewnia zatrudnienie na brytyjskich warunkach

- wynagrodzenie zgodne z warunkami brytyjskimi uzależnione od stażu pracy

- pracę na stałe lub na zadeklarowany okres (przewidujemy dłuższe kontrakty)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim na adres mailowy: office@flamemed.pl i podanie w tytule nr ref. wybranej oferty pracy.